Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

    За Приморско!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #32
      От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

      +1- За Приморско!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • #33
        От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

        Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
        Без лов! Там е резерват, няма как.
        Не навсякъде. Всяка сутрин излизах/6,7,8.09/.
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • #34
          От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
          Не навсякъде. Всяка сутрин излизах/6,7,8.09/.
          Я разкажи, аз на Бегликташ съм виждал глигани, почти питомни, а по пътя нагоре съм срещал зайци. Вероятно има и сърни и дребни хищници.
          Лопата - друг солдата!!!

          Коментар


          • #35
            От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

            На връщане от Беглик Таш ей това изскочи пред колата и поне километър тичаше пред нас по пътя, снимах в движение:



            Вечерта Владо Йончев каза, че през нощта се е навъртал около лагера между колите също такъв едър рогат
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • #36
              От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

              Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
              Ние ще ви чакаме на Приморско и се на дявам да се подобри събора.
              +1
              Biagini Passo Powered By VW Syncro

              Коментар


              • #37
                От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                +1 за Приморско
                Този път ще се постарая отрано да потърся, спонсори, изложители и да разнообразя програмата с разни мероприятия...

                Коментар


                • #38
                  От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                  Успех. Дано се получи. Щото в Приморско си е най-гот.
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • #39
                    От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                    Добре де, никой ли не иска събора да е на Люси Кюковски пред блока?

                    Коментар


                    • #40
                      От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                      Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                      Добре де, никой ли не иска събора да е на Люси Кюковски пред блока?
                      Ще има ли место за палатките..
                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар


                      • #41
                        От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                        Ние ще ви чакаме на Приморско и се на дявам да се подобри събора.
                        Е, щом ще има кой да ни чака, там съм! Даже обещавам да дойда първа!

                        Приморско си е мястото за Събора и там трябва да си остане.
                        А как да се подобри, не зависи само от организаторите. Непосилно и ненужно е в тези трудни времена едни и същи организатори да поемат този сериозен ангажимент. Достатъчно е да са домакини, а всички ние да намерим начин да им съдействаме, с каквото е необходимо. Нека още малко да се избистрят нещата в тази насока. Ентусиасти и съфорумци са доказали, че могат да се обединят около ясна идея.
                        Аз лично съм готова да се включа и да помагам още от сега, с каквото трябва и мога!
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • #42
                          От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                          Приморско!
                          А и ще помогнем на Стоян да сътвори трасенце на което да си вържите полуоските като оплетен маркуч.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #43
                            От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                            По отношение на разходите, които възникват при едно такова мероприятие не е ли най-справедливо да се разпределят между всички присъстващи? Дори тези за подготовка на трасето и дори тези за рампата. В края на краищата всичко се прави за шоуто и публиката и някак си не ми изглежда логично състезателите, които рискуват автомобилите си и освен това част от тях, чийто състезателни машини нямат регистрация са се набутали с транспорта им да плащат такса за участие, чиято пък цел е да покрие разходите по самото състезание. Аз разбирам да имаше награден фонд с размер такъв, че поне да покрие споменатите вече разходи направени от състезателите, но такъв няма. И какво излиза? Ако искаш да забавляваш публиката плащай. Ако искаш просто да се забавляваш седи си кротко и си зяпай. Нещо не се връзва и май това е основната организационна грешка тази година. Защото и за самия организатор така стоят нещата. Ако иска да направи кефа на 2-3000 човека да плаща, ако не да си похарчи въпросната сума за семейството. Освен ако няма какво да добави към изречението: "но стига ми тази награда..." Вярно е че става и със спонсори, ама и без тях може. Ще се повторя, но все пак: Приморско е перфектното място за такова мероприятие и силно се надявам догодина пак да имам причина да го посетя през Септември. Единственото което е необходимо още в сравнение с тази година е добре наострен молив, бял лист хартия и калкулатор и естествено сравнително подготвен счетоводно писар. Тазгодишния организатор и той си е перфектен, особено ако догодина разполага с ясен бюджет формиран в приходната част от такси събрани от всички присъстващи.

                            През изминалото лято присъствах на мотосъбор на Предела. Отидох да позяпам и на входа ме посрещнаха с такса 5 лв. Тази такса важеше и за двата дена, но аз бях само един. Като я платиш ти дават гривна като тези за All Inclusive хотелите и значка, та когато си вътре си личеше кой си е платил и кой е прескочил оградата (лентата). После нарочно наблюдавах и хора без гривна не видях. Поогледах, пообиколих сергиите и дори си купих две огледала за АТВ-то. Останах доволен от този ден и съм сигурен, че и на организаторите им е излязла сметката. Та за нещо такова говоря.
                            Последно редактирано от angel52; 21-09-12, 14:41.

                            Коментар


                            • #44
                              От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                              на мен приморско ми е сравнително близко, ще се радвам да мога да се включа и аз.
                              За коя дата се очертава да е събитието?
                              Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 2002'
                              Jeep Wrangler 2.5i 1996'

                              Коментар


                              • #45
                                От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                                Първоначално публикуван от pininfarina Преглед на мнение
                                За коя дата се очертава да е събитието?
                                Къде септември 2013г.
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X