Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

    Еми питай, пробваи се на всяка обява. Аз така на шега бартеросах лц4-ката за СХ-а.

    Както има една приказка
    "С питаме на мъжа ми, жена му нае*аха"

    Коментар


    • #32
      От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

      Някой от София с xt660x ?

      Коментар


      • #33
        От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

        Аз от скоро съм горд собственик на XTX 660 ако на някой му се кара да се обади да разцъкаме!!!!!! 0886 55 10 21 Мишо
        Последно редактирано от Helik; 27-03-14, 17:59.
        Свободен е онзи, който от нищо не се бои и не разчита на нищо!

        Коментар


        • #34
          От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

          Честито Аз имам XTR 660 от миналия октомври му се кефя при всяка възможност.Малко ги има в България и особенно по конкретна иформация за пълните възможности на мотора,ама които търси намира.Да имаш на предвид че можеш да сменяш настроиките на ЦО от таблото и да вдигнеш мощноста аз го пробвах и също махнах шнорхела мотора стана бесен

          Коментар


          • #35
            От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

            ще се радвам да се видим на откриването да обменим опит!!!
            Последно редактирано от madhow; 28-03-14, 07:30.
            Свободен е онзи, който от нищо не се бои и не разчита на нищо!

            Коментар


            • #36
              От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

              От около 2 години карам ХТР 660. Не съм писал до сега по темата защото щеше да е само разтягане на локуми без да имам реални впечатления.
              Моторчето е много удобно за града. Удобен е и за дълъг път. Много е практичен за пътищата в милата ни родина, които на места съперничат на танкодрум. Разходът е средно 10 лева на 100 км. Непретенционен и надежден мотор /за това за което го използвам-всеки ден на работа, когато времето позволява и един-два пъти годишно на дълъг път из пътищата на България/. Не ми е създавал никакви проблеми. Високата слюда отпред е за предпочитане - има голям ефект особено на дълъг път.
              Ако има конкретни въпроси - питайте.
              Дискавъри 300 тди ръчка
              Витара тди автомат
              XT660R

              Коментар


              • #37
                От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                Първоначално публикуван от flamba4o Преглед на мнение
                Честито Аз имам XTR 660 от миналия октомври му се кефя при всяка възможност.Малко ги има в България и особенно по конкретна иформация за пълните възможности на мотора,ама които търси намира.Да имаш на предвид че можеш да сменяш настроиките на ЦО от таблото и да вдигнеш мощноста аз го пробвах и също махнах шнорхела мотора стана бесен
                Ако може да се видим за да те питам 2-3 неща?
                Свободен е онзи, който от нищо не се бои и не разчита на нищо!

                Коментар


                • #38
                  От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                  Аз още като го взех и му смених съотношението на пинионите сега е с 15 на 40 и му е идеално както за града така и за дълги преходи,с оригиналните 15 на 45 просто за на дълго мотора се тормози със мизерните 110 120 Псисадих пинион от друг мотор със същата стъпка оригинално няма с по малко от 45.Страхотна машина е аз със супер впечатлен от заложбите на тоя мотор,изчел със да не кажа всичко из чуждестранните форуми ама зимата крастата е голяма За съжаление съм от Балчик и маи съм само аз с такъв или поне не знам и не съм виждал друг а аз карам много.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                    Първоначално публикуван от flamba4o Преглед на мнение
                    Аз още като го взех и му смених съотношението на пинионите сега е с 15 на 40 и му е идеално както за града така и за дълги преходи,с оригиналните 15 на 45 просто за на дълго мотора се тормози със мизерните 110 120 Псисадих пинион от друг мотор със същата стъпка оригинално няма с по малко от 45.Страхотна машина е аз със супер впечатлен от заложбите на тоя мотор,изчел със да не кажа всичко из чуждестранните форуми ама зимата крастата е голяма За съжаление съм от Балчик и маи съм само аз с такъв или поне не знам и не съм виждал друг а аз карам много.
                    обезателно ще ти звънна като отида на морето с него!!!!!!!!
                    Свободен е онзи, който от нищо не се бои и не разчита на нищо!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                      Първоначално публикуван от flamba4o Преглед на мнение
                      Псисадих пинион от друг мотор със същата стъпка оригинално няма с по малко от 45
                      Колега, защо не си попитал за жокер, веднага щеше да намериш пиньон 40 зъба, точно за ямашката
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                        Ами аз звънях на 20 места и в нета се рових и те просто не правят пиниони които да ти увеличат скороста а обратното де да ги знам какъв е умисъла ама които е постоянен успява в начинанието.Припаснах една стана си без проблем и сега мотора се облекчи има си мощност пак много.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                          колега какъв е този шнорхел където си махнал.как се вдига тази мощност.споделете и аз съм от 2 седмици с xtx 2009г. преди съм карал пистови и сега ми е супер с това моторче.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                            Шнорхела е гумената кривка която е отгоре на кутията на въздушния филтър,ако извадиш въздушния филтър и погледнеш през дупката към долния краи на тоя шнорхел ще забележиш че въздушния поток прави един голям завои и така се забавя.Аз го махнах и промених настроиките на ЦО от дисплея от 5 на 25 ,мотора литна обаче на дълъг път вдигна разхода с около литър и половина,сега върнах шнорхела ама му отрязох едната стена която гледа към въздушния филтър.А като се има и предвид че съм сменил съотношението на пинионите от оригиналните 15 на 45 на 15 на 40 и мотора лети.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                              Забравих една малка подробност моите аспуси са отворени ,незнам как ще е с оригиналните запушени дали ше има този ефект

                              Коментар


                              • #45
                                От: Ямаха ХТХ 660 супермото, отзиви, мнения, препоръки, снимки .....

                                Някой притежател на ХТ660Х, който си е купил/сложил рол кейджове/барове ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X