Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за избор на траялка!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за избор на траялка!

    Гледам е тази оферта http://motori.cars.bg/m53524 .Само дето тоя е писал различен модел.Аз каквото успях да издиря,е че тва е Gas Gas TXT 250 2000.Ако има някой който притежава такъв да даде малко инфо.Заслужава ли си.С един резервоар колко мога да мина,частите намират ли се..???Или да гледам някой по нова година.Свикнал съм на ендуро каранията,но траяла си ме влече още от малък с колелото.Карам DRZ 400 E който мисля да заменя за траял.Има една бета в мобилето (Beta Rev 3 2006).Твърдо съм решил да мина към траял,но единственото нещо което ме притеснява е..дали ще мога да минавам пак тези големи разстояния и с траялката(като разбирате към 80-100 км).Балгодаря предварително!!!!
    Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

  • #2
    От: Помощ за избор на траялка!

    Няма ли да ти е неудобно без никаква седалка? А пък и предавателните числа най-вероятно са безкрайно неподходящи за такива дълги преходи - казвам най-вероятно, защото не съм карал траял мотор, но имах няколко такива байка и с тях изминаването и на 2км си беше доста неудобно, бавно и като цяло, изморително начинание. Няма причина с мотора положението да е различно Сетих се и нещо друго - с този преход, няма ли да се съсипят и гумите? Модът ми едно време (че и сега) беше с гуми с доста по-мека смес, за да се лепи по палетите - т.е. и те ще заминават по-бързо.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за избор на траялка!

      Не знам колко литра и е резервоара на тая Триалка,но аз имам малко по стара и с моята минавам около 100-на километра в гората.Части има,вносителя е много точен обаждал съм се няколко пъти и доставката става много бързо.Триал спорта е много труден това което гледаме по интернет е почти невъзможно поне за мен,но ако я караш Ендуро е голям кеф.С нея минавам през места където с Ендурото не съм си и помислял.
      Последно редактирано от Rosen-shumen; 10-09-12, 13:37.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за избор на траялка!

        Бая хора се хващат за тая седалка(имам предвид от тия дето карам с тях)...Седалката не е важна,а и мога да си поръчам от ибей.Номерата се учат,няма да е като по телевизията,щото трябва да се почне от рано,но все пак мерак има.Ще го съчетая с каране,защото съм свикнал вече от ендурото.Сега,че ще нося допълнителни 2-3 литра в раницата не е болка за умиране Но все пак съм твърдо решен де,а ако не ми хареса винаги мога да се върна към ендурото.Ако има някой де да продава някой траял мотор да драсне едно лс
        Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за избор на траялка!

          Първоначално публикуван от mioiox Преглед на мнение
          Няма ли да ти е неудобно без никаква седалка? А пък и предавателните числа най-вероятно са безкрайно неподходящи за такива дълги преходи - казвам най-вероятно, защото не съм карал траял мотор, но имах няколко такива байка и с тях изминаването и на 2км си беше доста неудобно, бавно и като цяло, изморително начинание. Няма причина с мотора положението да е различно Сетих се и нещо друго - с този преход, няма ли да се съсипят и гумите? Модът ми едно време (че и сега) беше с гуми с доста по-мека смес, за да се лепи по палетите - т.е. и те ще заминават по-бързо.
          Не,не е неудобно,след първите 15-20км. се свиква даже на места е по-удобно.Предавателните числа са измислени доста добре,максималната скорост е около 90-100км/ч.най-интересното е,че на 4-та тръгва с ряз от място.Ако свикнеш и ти хареса няма да се качиш на ендуро,както съм и аз.Това моторче толкова ми хареса,че следващия ми мотор пак ще е Гас Гас Триал.Гас Гас избрах защото имат представителство в България.За гумите-моторчето го имам около 1,5г.Гуми не съм сменял и почти не са износени,не знам предния собственик колко ги е карал,имат си и недостатъци на много мокро и кал ги няма никакви.На сняг не съм карал,не знам.Ако минаваш покрай Шумен се обади ще ти дам да покараш да видиш дали е твоят мотор.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X