Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотор без документи.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Мотор без документи.

    Първоначално публикуван от mradulov Преглед на мнение
    Благодаря за съвета!
    Ще проверя в КАТ, обаче ако го нямат може ли да го пишем като най-близкия, който имат или това зависи от настроението на органа?
    Сам си отговорил на въпроса, аз преди време не успях, така че желая късмет на теб!
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
      Сам си отговорил на въпроса, аз преди време не успях, така че желая късмет на теб!
      Благодаря отново за съветите. За момента мъчим таблото и търсим връзки
      Ако има движение по въпроса ще пиша подробно.

      П.С.
      Мотоциклета не е мой, а на много близък приятел, аз дори нямам необходимата категория и само пробвам по разни полигони, събирам смелост да запиша курсовете...

      Коментар


      • #48
        От: Мотор без документи.

        Да изтупам темата от праха. Прочетох я, но никъде не видях някой да е казал, как става регистрация- пускане в движение на мотоциклет на който е трудно да се открие, дори невъзможно,собственика, защото моциклета е на 40-50г. Примерно ИЖ, АВО и т.н. седял в някоя плевня, препродаван N-пъти.

        Коментар


        • #49
          От: Мотор без документи.

          А какви документи имате за мотора?
          A Lone Rider

          Коментар


          • #50
            От: Мотор без документи.

            Първоначално публикуван от Валка Преглед на мнение
            Да изтупам темата от праха. Прочетох я, но никъде не видях някой да е казал, как става регистрация- пускане в движение на мотоциклет на който е трудно да се открие, дори невъзможно,собственика, защото моциклета е на 40-50г. Примерно ИЖ, АВО и т.н. седял в някоя плевня, препродаван N-пъти.
            Ами-не става.

            Коментар


            • #51
              От: Мотор без документи.

              Аз имам Аво Турист което купих преди 2 години в отлично състояние за годините си и имах огромното желание да го регистрирам но почти се отказах.Случая е следния:Нямам представа кой е собственика или поне наследници та от някъде да тръгна.Ходих в КАТ Перник да ми дадат някаква информация по табели-рама,двигател -гледат ме тъпо и така.Всичко било в архив -няма го в системата а стареца от който го взех твърди че бил регистриран от предния собственик.Ето ти мотор който не е краден иди го регистрирай...

              Коментар


              • #52
                От: Мотор без документи.

                Първоначално публикуван от SLAVIKA1980 Преглед на мнение
                Аз имам Аво Турист което купих преди 2 години в отлично състояние за годините си и имах огромното желание да го регистрирам но почти се отказах.Случая е следния:Нямам представа кой е собственика или поне наследници та от някъде да тръгна.Ходих в КАТ Перник да ми дадат някаква информация по табели-рама,двигател -гледат ме тъпо и така.Всичко било в архив -няма го в системата а стареца от който го взех твърди че бил регистриран от предния собственик.Ето ти мотор който не е краден иди го регистрирай...
                Колеги някой случайно да е пробвал или да има информация дали става тая врътка с бележката,че си го купил от вторични и така наново да се минава технотест и т.н до нова регистрация.Мисля че ако бутнеш някой лев на собственика на пункта няма да се понрави.Или добре друго си мисля.Отиваш,предаваш го в пункта и след това след тая договорка си го взимаш обратно с тая бележка (незнам какво представлява и какво точно удостоверява),но е някакъв вариант. И аз имам един симсон ,които е стар някаде 60г е произведен,не е краден има стара рег. табела ама няма и помен от документи.Купуван,препродаван....не се знае,но не е краден.Искам да го реставрирам и да си пърпаликам,ама как да дам пари и да възстановя нещо и да не мога да го карам спокойно до магазина.Ще съм благодарен ако изразите мнение.Поздрави.

                Коментар


                • #53
                  От: Мотор без документи.

                  Тази врътка с вторичните ...по принцип при изкупуване на мпс трябва да се предостави документ някакъв. Описват се данните и лична карта искат !
                  ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                  Коментар


                  • #54
                    От: Мотор без документи.

                    Не знам как стои въпроса с Технотест и версия,че си го събирал част по част във времето.Слушам че и там колана се затегнал но с повече пари сигорно ще стане-друг е въпроса дали има смисъл.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Мотор без документи.

                      Ще изтупам и аз темата , но не намерих по-нова. Имам и аз един мотор с проблемни документи и да Ви питам за мнение за конкретен случай. Значи мотора е на зет ми който го е купувал преди години от човек но май е било с пълномощно, без да сменя документи. Преди години от вилата на село му се опитаха да го откраднат неуспешно и за да го изкара от канала, в който изтървали мотора го разглобил и така стоя там. Тази пролет го взех да го събирам и да го стягам да се занимавам, не можа да намери документите и вече няколко месеца не ги намират та може и да са затрити. Мотора си има номер и не е спиран от движение, но ако не му намери документите има ли смисъл да се занимавам. Чудя се за 3 варианта:
                      1. Да купя други документи и регистрация. / до сега не го направих , че се надявах да се намерят неговите /
                      2. Дали чрез някаква справка в КАТ по номера на мотора, да има начин за издаване на нови документи или намиране на човека на който се води по документ ?
                      3. Ако горните 2 не стават да го продавам за части, а си работи мотора, иска още работа но на този етап съм спрял да наливам , че не се намериха документите до сега.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X