Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотор без документи.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мотор без документи.

    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
    Сигурно ще той,и сега се вайка как ще го регистрира,да си каже никой на никого тук няма да се присмее на грешка!
    Така е Ангел Иванов съгласен съм с теб , тук сме за да споделяме хубавите моменти и да си помагаме с подръжка и какво ли не друго.
    Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

    Коментар


    • #32
      От: Мотор без документи.

      Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
      Не е ДРЗ - та .
      Е добре,радвам се че не е ДРЗ-та,просто си казвайте цялата истина и каква е точно болката,за да се дават най точни и адекватни съвети!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • #33
        От: Мотор без документи.

        Става дума за ДРЗ 400 , но не моят ДРЗ
        Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

        Коментар


        • #34
          От: Мотор без документи.

          Ти на твоят с какви документи разполагаш?

          Коментар


          • #35
            От: Мотор без документи.

            Ами да ти кажа не съм гледал баща ми гледаше когато го копувахме защото тои е внасял коли и повече ги разбира , мисля , че има документи за регистрация , но не съм мислил за регистрация защото аз по градове не го карам , по принцип караме събота и неделя и директно хващаме балкана по асфалт много рядко се налага да караме , пък и аз съмият не съм от най изрядните .
            Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

            Коментар


            • #36
              От: Мотор без документи.

              Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
              Не е ДРЗ - та .
              Кажи си де не е срамно,ама все си мисля че беше пуснал снимка в темата за хвалби,а сега не намирам публикацията,че май мотора имаше и отличителни белези.
              Обаче гледам че във темата която беше пуснал снимка на твоя мотор доста старателно е почистена,ако не те затруднява пусни и тук една снимка.
              Последно редактирано от hristo jivota; 02-09-12, 21:59.

              Коментар


              • #37
                По моя случай:
                Фар, мигачи и стоп сме монтирали. Таблото е в процес на монтаж, щото чухме, че задължително за техно тест. Мотореткта, ако не се лъжа е КТМ SR 450 SuperMoto. Идеята е да може да се кара нормално по пътната мрежа в страната.
                За момента си седи в гаража и чака номера.
                Ако някой има опит в подобна ситуация и може да даде съвет ще съм много благодарен.
                Основния проблем е, че не е ясно какво точно е необходимо за техно тест, а моя човек е готов да инвестира в законов мотоциклет, стига да е ясно къде точно...
                Последно редактирано от mradulov; 02-09-12, 22:41.

                Коментар


                • #38
                  От: Мотор без документи.

                  Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                  Кажи си де не е срамно,ама все си мисля че беше пуснал снимка в темата за хвалби,а сега не намирам публикацията,че май мотора имаше и отличителни белези.
                  Обаче гледам че във темата която беше пуснал снимка на твоя мотор доста старателно е почистена,ако не те затруднява пусни и тук една снимка.
                  Христо ето ти го желания мотор нали толкова искаш да го видиш. http://www.offroad-bulgaria.com/show...=139140&page=2
                  Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                  Коментар


                  • #39
                    От: Мотор без документи.

                    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                    ...ако не те затруднява пусни и тук една снимка.
                    В темата за ДРЗ има снимки на неговия мотор - пост 391.

                    П.С. Skirilov ме изпревари.
                    Симеон Симеонов - 0878666200
                    Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                    Suzuki - A way of life

                    Коментар


                    • #40
                      От: Мотор без документи.

                      Не съм пускал снимки на моя мотор в темата за хвалби а в темата за ДРЗ , и къкви отличителни белези и къкво е доста старателно изтрито ?
                      Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                      Коментар


                      • #41
                        От: Мотор без документи.

                        Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
                        Не съм пускал снимки на моя мотор в темата за хвалби а в темата за ДРЗ , и къкви отличителни белези и къкво е доста старателно изтрито ?
                        Объркал съм се че е в темата за хвалби,нищо не е изтрито.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Мотор без документи.

                          Аха ок , и аз се чудя кое е изтрито
                          Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                          Коментар


                          • #43
                            От: Мотор без документи.

                            предлагам на модераторите при публикуване на обява изрично да се упоменава за наличие на редовни документи,ако липсват такива обявата просто да е с различен шрифт или по някакьв начин да се отличава

                            Коментар


                            • #44
                              От: Мотор без документи.

                              Първоначално публикуван от mradulov Преглед на мнение
                              По моя случай:
                              Фар, мигачи и стоп сме монтирали. Таблото е в процес на монтаж, щото чухме, че задължително за техно тест. Мотореткта, ако не се лъжа е КТМ SR 450 SuperMoto. Идеята е да може да се кара нормално по пътната мрежа в страната.
                              За момента си седи в гаража и чака номера.
                              Ако някой има опит в подобна ситуация и може да даде съвет ще съм много благодарен.
                              Основния проблем е, че не е ясно какво точно е необходимо за техно тест, а моя човек е готов да инвестира в законов мотоциклет, стига да е ясно къде точно...
                              Колега от моя опит мога да ти кажа, че след като монтираш необходимите атрубити за пътуване по гр.мрежа и преди на се надъниш на технотеста, първо провери дали точния модел на този мотор го има в базата данни на КАТ. Това може да го сториш във всеки един пункт, като ги помолиш да ти проверят в компа дали КТМ..... го има в базата или не, т.е. ако някой преди теб е регистрирал такъв мотор, мисля че няма да имаш никакви проблеми да го направиш и ти. Ако ли пък не, то тогава ходенето по мъките е голямо, но не и обречено. Желая ти късмет
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • #45
                                Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                                Колега от моя опит мога да ти кажа, че след като монтираш необходимите атрубити за пътуване по гр.мрежа и преди на се надъниш на технотеста, първо провери дали точния модел на този мотор го има в базата данни на КАТ. Това може да го сториш във всеки един пункт, като ги помолиш да ти проверят в компа дали КТМ..... го има в базата или не, т.е. ако някой преди теб е регистрирал такъв мотор, мисля че няма да имаш никакви проблеми да го направиш и ти. Ако ли пък не, то тогава ходенето по мъките е голямо, но не и обречено. Желая ти късмет
                                Благодаря за съвета!
                                Ще проверя в КАТ, обаче ако го нямат може ли да го пишем като най-близкия, който имат или това зависи от настроението на органа?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X