Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прожектор с дистанционно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прожектор с дистанционно

    Здравейте, колеги!
    Писна ми от некоректни съседи. От близо месец във входа, в който живея няма стълбищно осветление, поради неплатена сметка. И то заради недобросъвестни съседи. Близо 5 години баща ми плащаше стълбищната ел. енергия и никой не му даваше и стотинка за това. Всеки си прави оглушки - утре ще ти дам, сега нямам .. ( а то става въпрос за няколко лева ) .Спряхме да плащаме, друг съсед пое разходите и така само 1 година. И на него му писна и сега нямаме осветление във входа. Всеки се спасява сам, с фенери,челници,GSM-и и т.н. Обаче това не е решение, а като знам какви са ми съседите - скоро няма да се оправи положението.
    Затова мисля следното : живеем на 5тия етаж ( последен ). Смятам да закрепя на стълбищната площадка пред нас един прожектор , който да осветява надолу . До тук добре, обаче ми се иска той да е с дистанционно управление, така че всеки един от семейството ни да може да си го пуска като слиза и респективно като се качва по стълбището. Ситуацията става сложна, защото никъде в интернет не намерих такъв тип прожектор. Другото, което се сещам е ,ако не се намери такъв прожектор, продават разклонители с дистанционно "пускане" , но и там предлаганото дистанционно е само един брой и не знам дали ще може да им се увеличи броя до 4 ?
    Моля, ако имате подходящо решение да споделите.
    First Man, then Machine!
    Lada Niva
    Honda XR 400

  • #2
    От: Прожектор с дистанционно

    Питай в Конрад Електроникс, мися че те имат няколко подобни модели.

    Коментар


    • #3
      От: Прожектор с дистанционно

      Мога да ти поръчам приемник и N на брой предавателчета (дистанционни) за него, но работят на разстояние около 100м. Проблемът със жилищните сгради е , че намаляват в пъти далечината на действие, но ако можеш по някакъв начин да монтираш приемника да кажем от към страната входа или другият вариянт е да ти изпратя едно модулче и да си направиш тестове. А останалото (силовото управление) - не е проблем. някоя и друга бира и е ти го направя

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X