Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Участие на русенската група на Добрич 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Участие на русенската група на Добрич 2012

    Зарко почти сигурно Цецко и Пешев ще карат рали апък аз Николайчо(пържолката),уточнявам защото не пиша много и може да не разбереш кой съм, ще съм там асистенция.Ако трябва нещо ще се оправим знаеш (пловдив).

    Коментар


    • #17
      От: Участие на русенската група на Добрич 2012

      Аз ще участвам. Търся си джип и навигатор

      Коментар


      • #18
        От: Участие на русенската група на Добрич 2012

        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
        Аз ще участвам. Търся си джип и навигатор
        Далеч съм,иначе щях да ти помогна с навигирането.Само 3000 км ни делят.
        Последно редактирано от Валентин Исаев; 30-09-12, 13:15.
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • #19
          От: Участие на русенската група на Добрич 2012

          Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
          Аз ще участвам. Търся си джип и навигатор
          Джипа ша ти го сберем, ама с навигатора ша тряа ти да съ опраяш.
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • #20
            От: Участие на русенската група на Добрич 2012

            Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
            Аз ще участвам. Търся си джип и навигатор
            И ако някой ти поеме разходите ще станеш шампион нали хахаххахах
            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

            Коментар


            • #21
              От: Участие на русенската група на Добрич 2012

              Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
              Писал е, че ще кара КАТО за последно. Не е писал, че ще Е за последно.
              Въпреки, че той и на Балкан Оффройд Маратоня щеше да кара, ама...
              абе ей що не ме взехте там за асистенция нали знаете че щях да дойда на офф маратона

              Коментар


              • #22
                От: Участие на русенската група на Добрич 2012

                Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                Големи хора сте а всичките Свилен чакате , честно да ви кажа не ви разбирам , доста години съм се занимавал с любителски автомобилни спортове и когато ми се е карало на съм чакал ни Свилен ни Свиленовица да ми плаща масрафите ! Почти няма тема тук в раздела в която някои да не намеква как ще кара ама няма кои да му плати нафтата , хотела или пък таксата .... ! Смешно е не мислите ли ? Не искам да засягам никого и не го пиша с лоши чувства към когото и да било , просто споделям виждане на страничен наблюдател . Дори и да не е такава ситуацията така изглежда и повярвайте ми доста е грозно
                п.с. Пак казвам нищо лично и към никого не искам да ви обиждам , уважавам и познавам повечето от вас , но това е мнението ми
                Поздрави Павката
                ае баро нали знаеш че без пари не дават аз защо мислиш че си седя у дома а не ходя даже и на разходки напоследък а и тренировки си трябват да се паснат машина пилот навигатор 2.70 лв е нафтата направо си е за пари разговора

                Коментар


                • #23
                  От: Участие на русенската група на Добрич 2012

                  Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                  ае баро нали знаеш че без пари не дават аз защо мислиш че си седя у дома а не ходя даже и на разходки напоследък а и тренировки си трябват да се паснат машина пилот навигатор 2.70 лв е нафтата направо си е за пари разговора
                  Ти май се чудиш в коя тема да се намесиш кадето не ти е работата , като стоиш във вас скоро няма да излезеш на разходка.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Участие на русенската група на Добрич 2012

                    Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                    ае баро нали знаеш че без пари не дават аз защо мислиш че си седя у дома а не ходя даже и на разходки напоследък а и тренировки си трябват да се паснат машина пилот навигатор 2.70 лв е нафтата направо си е за пари разговора
                    Колега "Баро" моля те казвай на някои друг ! Никои тук не ти е виновен , че нямаш пари за нафта и ти се налага да си седиш в къщи , и моля те докато си у вас използвай момента да се научиш да пишеш грамотно в интернет пространството
                    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                    Коментар


                    • #25
                      От: Участие на русенската група на Добрич 2012

                      Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                      Колега "Баро" моля те казвай на някои друг ! Никои тук не ти е виновен , че нямаш пари за нафта и ти се налага да си седиш в къщи , и моля те докато си у вас използвай момента да се научиш да пишеш грамотно в интернет пространството
                      Ама ти много докачлив ще излезнеш човек не може и да се пошегува в темата която даже и не е за теб .А финансовата помощ на Нетуоркс и дума няма и мисля че имам малко повечко сериозни състезания и мога да преценя че без спонсори и пари нестава.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Участие на русенската група на Добрич 2012

                        Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                        Ама ти много докачлив ще излезнеш човек не може и да се пошегува в темата която даже и не е за теб .А финансовата помощ на Нетуоркс и дума няма и мисля че имам малко повечко сериозни състезания и мога да преценя че без спонсори и пари нестава.
                        Всеки човек е докачлив , когато някой непознат му говори на цитирам : "БАРО " !!! Намери си някой друг с когото да се шегуваш и за предпочитане е поне да го познаваш лично ! Финансовата помощ за състезателите на НЕТУОРКС е неоценима и това смятам никой не го отрича . Но ако беше прочел по внимателно постовете ми щеше да знаеш какво точно имам предвид , а не да ми скачаш директно с обидни за мен квалификации ! И да всички много добре знаем , че без пари не става , но пък е добре малко да има човек самоуважение а не да хленчи в интернет пространството как нямал пари за нафта и му се налага да си стои в къщи !!

                        п.с. извинявам се за лекото отклонение от темата , но смятам че това е важен момент
                        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X