Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Участие на русенската група на Добрич 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Участие на русенската група на Добрич 2012

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=150679

  • #2
    От: Участие на русенската група на Добрич 2012

    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
    И ко ?
    Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
    "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

    Коментар


    • #3
      От: Участие на русенската група на Добрич 2012

      Пускайте заявка за пари бре....

      Коментар


      • #4
        От: Участие на русенската група на Добрич 2012

        Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
        Пускайте заявка за пари бре....
        До кого?
        ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
        ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
        0896 846 246

        Коментар


        • #5
          От: Участие на русенската група на Добрич 2012

          Супер аз ще Ви стискам палци от Приморско в компанията на каса бира.

          Коментар


          • #6
            От: Участие на русенската група на Добрич 2012

            Здравейте, Офройди . Ще караме ли на Добрич ? Аз мисля да се запиша, да покарам, като за последно. Харесал съм си отворения клас на ралито.Ще има ли други желаещи, че да направим групово записване ?
            Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
            "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

            Коментар


            • #7
              От: Участие на русенската група на Добрич 2012

              Ако има някой който си прежалил джипа може да ми бъде навигатор,но да си носи памперси.

              Коментар


              • #8
                От: Участие на русенската група на Добрич 2012

                Здрасти, Фройд! Кое ще му е последно на карането-за тази година, с този джип или въобще спираш да караш? Инъче търся спонсор за гориво и хотел и с моя навигатор ще се пуснем да търсим точки по координати.

                Коментар


                • #9
                  От: Участие на русенската група на Добрич 2012

                  Къде са тия спосори бе бат Гойко,че нещо ги няма .....

                  Коментар


                  • #10
                    От: Участие на русенската група на Добрич 2012

                    Първоначално публикуван от bat Goiko Преглед на мнение
                    Здрасти, Фройд! Кое ще му е последно на карането-за тази година, с този джип или въобще спираш да караш? Инъче търся спонсор за гориво и хотел и с моя навигатор ще се пуснем да търсим точки по координати.
                    Писал е, че ще кара КАТО за последно. Не е писал, че ще Е за последно.
                    Въпреки, че той и на Балкан Оффройд Маратоня щеше да кара, ама...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Участие на русенската група на Добрич 2012

                      Я, Свилен се събуди от летния сън. Наближава да се зазимява камарото. Това е добре за Русенския оффройд.
                      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                      SSang Yong Kyron 2.0xdi
                      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                      Коментар


                      • #12
                        От: Участие на русенската група на Добрич 2012

                        Големи хора сте а всичките Свилен чакате , честно да ви кажа не ви разбирам , доста години съм се занимавал с любителски автомобилни спортове и когато ми се е карало на съм чакал ни Свилен ни Свиленовица да ми плаща масрафите ! Почти няма тема тук в раздела в която някои да не намеква как ще кара ама няма кои да му плати нафтата , хотела или пък таксата .... ! Смешно е не мислите ли ? Не искам да засягам никого и не го пиша с лоши чувства към когото и да било , просто споделям виждане на страничен наблюдател . Дори и да не е такава ситуацията така изглежда и повярвайте ми доста е грозно
                        п.с. Пак казвам нищо лично и към никого не искам да ви обиждам , уважавам и познавам повечето от вас , но това е мнението ми
                        Поздрави Павката
                        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                        Коментар


                        • #13
                          От: Участие на русенската група на Добрич 2012

                          Павка, не се пали. Свилен е обединяващата фигура и когато я няма, се получава ситуация орел, рак и щука. А, лятото той се отдава на други хобита (негово право е), но това определено се отразява на русенския офроуд. И той знае, че е така, но това го кефи, защто си е Свилен.
                          Тук видях, че е писал, което не беше правил до онзи ден това лято, тук го закачих.В нито един мой пост в този форум не съм споменавал думите- пари, гориво, хотели, такси.
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • #14
                            От: Участие на русенската група на Добрич 2012

                            Насе не се чувствай посочен както вече споменах не посочвам никого и не искам да засегна които и да било просто казах , че не един път виждам небрежно подхвърлени постове свързани със просене на спонсорство и според мен това е грозно Няма лошо човек , които има възможности и желание да помага , но тези отношения е добре по телефон или лично да се уреждат а не тука в стил "казвам ти дъще сещай се снахо" не съм ли прав
                            Поздрави и нищо лично към никого !
                            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                            Коментар


                            • #15
                              От: Участие на русенската група на Добрич 2012

                              Мили колеги, Благодаря, че раздвижихме замрялата тема за участието НИ на състезанието в Добрич.Стори ми се, че въпросите са ясни, за всеки случай ще си позволя да определя АКЦЕНТИТЕ (ако позволите):
                              Кой желае да участва ? Имена на екипажа и марка на автомобила .
                              В кой клас ?
                              Асистенция ?
                              Кой как мисли да пътува ?
                              Няма нищо лошо всеки да сподели нивото си на подготовка, както и евентуалните си проблеми, били те от техническо или друго естество .Въпроса за "спонсорството" (тази дума не ми харесва позволете да я заместя с друга - даже с две) Финансовата подкрепа, винаги е бил и сигурен съм, ще остане един от най- важните.В тази връзка ще определя поста на колегата Павлин, като малко пресилен в определенията си, но не и лишен от смисъл.Доколкото разбирам колегата Павлин, набляга по скоро на морално-етичната страна на въпроса, а не толкова върху неговата техническа проблематика .Щеше ми се да споделя няколко думи свързани и с нашия, засега, единствен спомоществовател Г н Свилен Максимов, но предвид противоречивият му характер,изостреното му чувство за справедливост и не традиционното му чувство за хумор, няма да кажа нищо, като ще се опитам да се върна на темата и на въпросите, които провокира Тя.
                              Захари Захариев - Атанас Арабаджиев Jeep
                              Отворен Рали
                              На този етап нямаме асистенция, но се надявам да се обединим с някого и да решим заедно този въпрос.
                              Кога ще се пътува е рано да се каже.
                              Ние като цяло сме почти готови :Трябва само да си ремонтираме предното окачване, раздатката, лек ремонт на задното окачване, гресиране и ГАЗЗЗЗЗ, а може и ГАСССС.
                              Последно редактирано от Zahari; 27-09-12, 11:41.
                              Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                              "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X