Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коляно, което предсказва дъжд...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коляно, което предсказва дъжд...

    От няколко месеца коляното на левия ми крак предсказва дъждовете. Това за цял живот ли е, или медицината е напреднала? Всякак предпочитам метеорологичната прогноза на БАН, благодаря.

  • #2
    От: Коляно, което предсказва дъжд...

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    От няколко месеца коляното на левия ми крак предсказва дъждовете. Това за цял живот ли е, или медицината е напреднала? Всякак предпочитам метеорологичната прогноза на БАН, благодаря.
    ...а моите поне от 10 години предсказват трайна промяна във времето, без развитие към по-добре или по-зле. Движение му е майката, макар че не помага докрай.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Коляно, което предсказва дъжд...

      Ставата е херметическа капсула пълна със течност и когато чувствителността е увеличена при падане на атмосферното налягане боли.
      Трябва да се уточни причината за гонартрита-ревматизъм, пренатоварване или е артроза-износване на хрущяла.От там лечението е различно.
      Кога боли повече-сутрин като се раздвижваш или постоянно

      Коментар


      • #4
        От: Коляно, което предсказва дъжд...

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        От няколко месеца коляното на левия ми крак предсказва дъждовете. Това за цял живот ли е, или медицината е напреднала? Всякак предпочитам метеорологичната прогноза на БАН, благодаря.
        Интересно, само от няколко месеца ли? Имал ли си травма в коляното - разтягал ли си сухожилия, образувало ли ти е хондрални тела?
        Питам защото при мен тази "способност" се появи след счупване на подбедрица преди 9г. На счупеното място изпитвам лек дискомфорт при предстояща висока влажност.
        И да, мисля че ако при теб е следствие на травма ще остане за цял живот. Така смятам... чупил съм си ръцете три пъти като дете, но не съм имал такава "способност", най-вероятно заради възрастта в която съм бил, за разлика от последното счупване.

        Относно предпочитанието ти към метеорологичната прогноза - нормално е, най-малко заради по-високата достоверност на прогнозните данни, като очакваното количество дъжд на квадратен метър например и... локация
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • #5
          От: Коляно, което предсказва дъжд...

          Ясене, спортуваш ли ? Играеш ли Баскетбол или Волейбол ?
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #6
            От: Коляно, което предсказва дъжд...

            Първоначално публикуван от Fraxinus Преглед на мнение
            Кога боли повече-сутрин като се раздвижваш или постоянно
            Още не съм натрупал статистика.

            п.п. и ти ли си Ясен?

            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
            Интересно, само от няколко месеца ли? Имал ли си травма в коляното - разтягал ли си сухожилия, образувало ли ти е хондрални тела?
            Мисля, че не. Общо взето си пазя кокалите и досега максимум съм си навяхвал глезен. Проблемите започнаха през последните декември или януари - при бутане на затънала в пряспа кола ме заболя от съвсем обичайно усилие. После мина, ама станах метеоролог.

            Първоначално публикуван от RadoR Преглед на мнение
            Ясене, спортуваш ли ? Играеш ли Баскетбол или Волейбол ?
            Крайно рядко. Трябва ли?

            Коментар


            • #7
              От: Коляно, което предсказва дъжд...

              Погледни позитивно на нещата. Договор с някоя телевизия за метеорологични прогнози? Падали добри пари.
              А сега сериозно - МРТ на ставата и консултация с ортопед. Ранко ми се вижда за дегенеративни промени, освен ако няма предходни травми.
              Поздрави и успех.

              Коментар


              • #8
                От: Коляно, което предсказва дъжд...

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                От няколко месеца коляното на левия ми крак предсказва дъждовете. Това за цял живот ли е, или медицината е напреднала? Всякак предпочитам метеорологичната прогноза на БАН, благодаря.

                Ясене, всичко е ясно.....
                Т5
                Crossrunner

                Коментар


                • #9
                  От: Коляно, което предсказва дъжд...

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Крайно рядко. Трябва ли?
                  Дълги години бях баскетболист. От спорта се зараждат тези травми на коляното. Аз даже съм с операция.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Коляно, което предсказва дъжд...

                    И не прекалявай с климатиците, в горещото време имат свойството да засилват екстрасенските способности на ставите.

                    Офф-топик: Последните два месеца и моите станаха метеоролози, ама дъжд няма. Поне не в Панчарево.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Коляно, което предсказва дъжд...

                      И аз съм Ясен много ясно
                      Има едно ветеринарно лекарство Камфор-салицилов унгвент ,ако се абстрахираш от това ,че мирише на камфора действа добре при стари травми,хронични артрити и ревматизъм.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Коляно, което предсказва дъжд...

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        От няколко месеца коляното на левия ми крак предсказва дъждовете. Това за цял живот ли е, или медицината е напреднала? Всякак предпочитам метеорологичната прогноза на БАН, благодаря.
                        Аз преди на Деси Банова, а сега на Нкол Стнкулова.


                        От 20 години усещам промяна в атмосферното налягане, следствие от каране на мотор по къси панталони и фланелка бая време преди това.

                        Ако се случи и с другия крак, май ще си останеш предсказател.
                        Първоначално публикуван от Fraxinus Преглед на мнение
                        И аз съм Ясен много ясно
                        Има едно ветеринарно лекарство Камфор-салицилов унгвент ,ако се абстрахираш от това ,че мирише на камфора действа добре при стари травми,хронични артрити и ревматизъм.
                        Това не е ли за дърти кОнье ?
                        ... и колега, това на база на какъв опит го казваш ?
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Коляно, което предсказва дъжд...

                          Колена на не-спортистите се повреждат на нервна основа комбинирано с каране на кола под напрежение. А се лекуват с тежък труд в добри условия и добра храна и почивка - силно загряване, движения с отначало минимално натоварване и после повече. Някакъв спорт-хоби, който да отморява психически и да възстановява физически. За мене почивката е разни видове ски, колело, събиране на топло на горещи плажове и топло море и събиране на студ в люта зима с дебел сняг. И аз съм имал проблем с коленете, вече нямам.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Коляно, което предсказва дъжд...

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            От няколко месеца коляното на левия ми крак предсказва дъждовете. Това за цял живот ли е, или медицината е напреднала? Всякак предпочитам метеорологичната прогноза на БАН, благодаря.
                            Пробвай "кетоспрей".. Беше ми предписан заради едно доста сериозно схващане..Не е като фелораните, да цапа.. Няма мазнотии и прочие.. Бързо се възстанових и си ми остана доста от спрея..

                            Коментар


                            • #15
                              От: Коляно, което предсказва дъжд...

                              Я първо, преди мазилата, вземи и иди на доктор.
                              Иначе, при счупване например, си е за цял живот ясновидството, но само при по-сериозни природни катаклизми, като ураган, цунами, без земетресения.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X