Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коляно, което предсказва дъжд...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Коляно, което предсказва дъжд...

    Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
    Остава Ясен да си хвърли и магниторезонанс томографията у форума и ние да почнем една теледистанционна дискусия/операция и лечение.Тогава вече ще падна от коня.
    Ама ше е яко !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #47
      От: Коляно, което предсказва дъжд...

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Ха! Хероина бил.
      Той си е синтезиран от чисто хуманни подбуди с цел да замести морфина и да избегне неговите странични ефекти,но уви последвал ужаса.ПП Пък да не говорим за чичко Нобел и динамита.
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

      Коментар


      • #48
        От: Коляно, което предсказва дъжд...

        Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
        Той си е синтезиран от чисто хуманни подбуди с цел да замести морфина и да избегне неговите странични ефекти,но уви последвал ужаса.ПП Пък да не говорим за чичко Нобел и динамита.
        Знам ли.... Аз четох че се давал за кашлица в началото.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #49
          От: Коляно, което предсказва дъжд...

          Бе, той, чичко ти Нобел е извадил късмет, когато го е откривал динамита. Щото за една бройка да не го открият него самия.
          Ясене, отиди на лекар - нека да те види, а ти не е задължително да се впускаш веднага в сложни и скъпи лечения.
          Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
          имат право да гласуват на избори.

          Коментар


          • #50
            От: Коляно, което предсказва дъжд...

            По последни спомени МРТ във Варна 300лв, в София как е не знам , ама едва ли е надолу в цената. Прегледа при ортопед преди изследването лично за мен е задължителен. Рентгенолозите не сме ортопеди...
            Аз лично нямам нищо против да разгледам образите като я направиш .
            Хероина наистина помага за кашлица-нещо като във вица - "осирам се ама не ми пука", но кокаина е за предпочитане....

            Коментар


            • #51
              От: Коляно, което предсказва дъжд...

              Без наркотици ,че ще активирате DEA!U.S .Department of Justise.Drug Enforcement Administration!И ще стане мазало !Доста акции направиха момците и яко душат,така трябва!При нас разкриха склад депо за наркотици на гърба на ПОЛИЦИЯТА!Разкатаха го-Евала ! Та темата беше друга!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #52
                От: Коляно, което предсказва дъжд...

                Имам артроскопия на ляво коляно, правена във ВМА от много добър специалист /преди мене беше правил на ББ/ Причината според ЯМР скъсан менискус...Само че не беше точно тъй щото си гледаш операцията на една 40 " плазма. Не беше скъсан а "накъдрен" по края с малки разкъсвания.Плуваха и едни парченца от него в коляното..ами поизрязоха парчетата дето висят изсмукаха другите и толкова..20 минути беше интифата. Там разбрах , че си е нормален проблем на такива като мен и то на вътрешния минискус/ те са два като полудискове от външната и вътрешната страна на коляното/. Или по високите и тежки хора с времето изкривяват стъпалото навътре и оттам напрежението отива на вътрешния минискус и той или се къса нацяло или се накъсва ръба му /минискуса има клиновидно сечение като навътре в коляното изтънява/...Артроскопски е възможно да се зашие...Ама пази боже..В крайна сметка най доброто е да си направиш ЯМР и оттам на специалист...По здравна каса операцията е към 800 лева..
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • #53
                  От: Коляно, което предсказва дъжд...

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Да бе, направление - ЯМР-то я струва 150 лева, я не. Ако си затрия един ден за направлението, съм се набутал отвсякъде. Я докладвайте някой качествен ортопед, то се видя, че ще се мре.
                  Тони Георгиев - ВМА - платения преглед по спомен беше 60 лева. За проблеми с колената той е Човека.
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Коляно, което предсказва дъжд...

                    Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                    Тони Георгиев - ВМА - платения преглед по спомен беше 60 лева. За проблеми с колената той е Човека.
                    Да за него става въпрос Задъжително обаче трябва да си с ЯМР...
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Коляно, което предсказва дъжд...

                      Добри специалисти има в РЦСМ Дианабад/Спортната клиника/,бях им пациент доста време,проф.Шойлев беше невероятен специалист/Вечна му Памет/има много добри наследници в областа,диагностицират като магьосници,там съм виждал чудеса на тях дължа страшно много завинаги!Винаги имат вярната методика!
                      Последно редактирано от faster; 31-08-12, 21:38.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Коляно, което предсказва дъжд...

                        Компрес от хума помага за много болести, и действа по полеви начин, искам да кажа, че има електромагнитна форма на материята, която действа на малко разстояние, а не само контактно. Мисля, че ще подейства. Хумата струва към 2 лв един немалък пакет, не трябва да се допира до метални прибори, и е добре да се нагрее на слънце, преди да се размеси с вода като гъста каша, която не тече. Кашата се слага на болното място, и се покрива с тънък найлон, за да не цапа. Може да се спи с компреса.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Коляно, което предсказва дъжд...

                          Има един универсален лек за много болести включително и ставни. Ама е много гаден.
                          Нарича се тъп прост ГЛАД.
                          Ама си е зор човек да си остави зоната на комфорт, рядко се прилага от хора които страдат малко.
                          Аз лично имам 2ма приятели които си оправиха много тежки дископатии само с глад, ама това след 2 години влачене по болници и почти инвалидизирано състояние.
                          Аз имам само оправена алергия с тоз метод. А и лошото е че трябва да промениш цялостно начина на живот- демек полезни храни, движение и достатъчно релакс.
                          А както знаем всичко приятно на този свят е или неморално или незаконно или се дебелее от него.
                          Ако искате още инфо може да кажете.
                          А най-хубавото на глада е че чисти и паразитите, решават че гостоприемника умирга и го напускат... демек може да очистиш и хламидите.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Коляно, което предсказва дъжд...

                            Това за хламидиите е някаква нова медицина.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Коляно, което предсказва дъжд...

                              Що, те са гаден гладен паразит...
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Коляно, което предсказва дъжд...

                                Първоначално публикуван от teao Преглед на мнение
                                Има един универсален лек за много болести включително и ставни. Ама е много гаден.
                                Нарича се тъп прост ГЛАД.
                                Ама си е зор човек да си остави зоната на комфорт, рядко се прилага от хора които страдат малко.
                                Аз лично имам 2ма приятели които си оправиха много тежки дископатии само с глад, ама това след 2 години влачене по болници и почти инвалидизирано състояние.
                                Аз имам само оправена алергия с тоз метод. А и лошото е че трябва да промениш цялостно начина на живот- демек полезни храни, движение и достатъчно релакс.
                                А както знаем всичко приятно на този свят е или неморално или незаконно или се дебелее от него.
                                Ако искате още инфо може да кажете.
                                А най-хубавото на глада е че чисти и паразитите, решават че гостоприемника умирга и го напускат... демек може да очистиш и хламидите.
                                Няма да ти правя анализ на пост-а,защото е неразбираем!Мисля че си подходящ за явяване на матура за 7-ми клас!
                                Освен правописните проблеми има и откровени лъжи и простотии!
                                МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X