Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коляно, което предсказва дъжд...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Коляно, което предсказва дъжд...

    Пробвай с Биофриз. На мен ми помогна в аналогичен случай. Към 20 кинта е тубата.

    Коментар


    • #32
      От: Коляно, което предсказва дъжд...

      Колегата kikimora е прав.

      ЯМР и преглед с консултация,
      скапване на настроението,
      преживяване на драмата,
      взимане на адекватни мерки.

      Всичко друго е хвърляне на боб и чесане на пръстите.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #33
        От: Коляно, което предсказва дъжд...

        Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
        Ясене, най - сигурната диагноза на проблема ти се нарича магнитен резонанс, кофтито е , че трудно се докопва човек до направление...
        Да бе, направление - ЯМР-то я струва 150 лева, я не. Ако си затрия един ден за направлението, съм се набутал отвсякъде. Я докладвайте някой качествен ортопед, то се видя, че ще се мре.

        Коментар


        • #34
          От: Коляно, което предсказва дъжд...

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Да бе, направление - ЯМР-то я струва 150 лева, я не. Ако си затрия един ден за направлението, съм се набутал отвсякъде. Я докладвайте някой качествен ортопед, то се видя, че ще се мре.
          Св. София - д-р Мазнейков. ЯМР-то беше повечко парички, а за направление чакаме вече 8 месеца.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #35
            От: Коляно, което предсказва дъжд...

            Аз ще го напиша пък ти ако искаш го изтрий после. Не е лошо освен всичкото което ще ти изследват да минеш и на проверка за хламидийна инфекция. Много често при проблеми със ставите без да е имало травми точно тези гадинки са причината, а ортопеди и прочее други специалисти не се и сещат за тях.
            0888932647

            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

            Коментар


            • #36
              От: Коляно, което предсказва дъжд...

              Добрите се сещат... както и за много други работи... Ясене, за да не ставам многословен ти пращам линк... Всичко това е проверено на практика от мен и наистина работи...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #37
                От: Коляно, което предсказва дъжд...

                Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                Аз ще го напиша пък ти ако искаш го изтрий после. Не е лошо освен всичкото което ще ти изследват да минеш и на проверка за хламидийна инфекция. Много често при проблеми със ставите без да е имало травми точно тези гадинки са причината, а ортопеди и прочее други специалисти не се и сещат за тях.
                Ти ще кажеш че не се сещаме.Наричат се реактивни артропатии.Но от оскъдната анамнеза на Ясен мога да кажа че най вероятно е вътреставна увреда или така наречения менискус.Преди да се хвърли на ЯМР,да отиде при ОПЛ,оттам на травматолог,нативна снимка с разчитане.По време на прегледа има тестове които се правят и диагнозата излиза.Нямаше да пиша особено след готварските рецепти и хомеопатичните лайна,но не се стърпях.Това е проблема на България и българите-почти всеки се занимава с несвойствена за способностите и знанията му работа.
                МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                Коментар


                • #38
                  От: Коляно, което предсказва дъжд...

                  Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                  Ти ще кажеш че не се сещаме.
                  В случая цитирах твой колега - кожно венерологичен. Аз както можеш да се досетиш съм от другата страна - на потърпевшите. И само споделям горчив опит. Слава богу не мой. Куриозното в случая е , че на въпросният доктор на брат му са му слагали метална става заради такива неща. Поне така ми разказа историята.
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #39
                    От: Коляно, което предсказва дъжд...

                    Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                    хомеопатичните лайна
                    Точно на Ясен, пък и не само нЕма смисъл да му обясняваш за хомеопатия.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Коляно, което предсказва дъжд...

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Точно на Ясен, пък и не само нЕма смисъл да му обясняваш за хомеопатия.
                      Само за протокола .Няма статистически значим резултат доказващ терапевтична полза от хомеопатично лечение,освен плацебо-ефекта.ПП Имам случаи с пациенти лекувани от хомеопати/патки,които казват накрая-отиди при джипи-то да ти изпише антибиотик.Явно популацията е забравила ,че причината за рязкото увеличаване на продължителноста на живота се дължи на пеницилина и аспирина(единствените две лекарства в 100-те изобретения на 20 век) и то в рамките на 100- 150 години.Но акцента в темата е другаде.Лично аз ,преди да се допитам до законен лекар за състоянието си никога не бих почнал да си дискутирам проблемите си в никакъв форум.В резултат-не прочитам нищо интелигентно-някви манджи,мазила,високоспециализирани изследвания и то без поставена диагноза.Остава Ясен да си хвърли и магниторезонанс томографията у форума и ние да почнем една теледистанционна дискусия/операция и лечение.Тогава вече ще падна от коня.
                      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Коляно, което предсказва дъжд...

                        Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                        Само за протокола .Няма статистически значим резултат доказващ терапевтична полза от хомеопатично лечение,освен плацебо-ефекта.ПП Имам случаи с пациенти лекувани от хомеопати/патки,които казват накрая-отиди при джипи-то да ти изпише антибиотик.Явно популацията е забравила ,че причината за рязкото увеличаване на продължителноста на живота се дължи на пеницилина и аспирина(единствените две лекарства в 100-те изобретения на 20 век) и то в рамките на 100- 150 години.Но акцента в темата е другаде.Лично аз ,преди да се допитам до законен лекар за състоянието си никога не бих почнал да си дискутирам проблемите си в никакъв форум.В резултат-не прочитам нищо интелигентно-някви манджи,мазила,високоспециализирани изследвания и то без поставена диагноза.Остава Ясен да си хвърли и магниторезонанс томографията у форума и ние да почнем една теледистанционна дискусия/операция и лечение.Тогава вече ще падна от коня.
                        Забравяш простичкия факт че понякога някой не е съвсем наясно има ли смисъл да ходи на лекар, и още повече - при кой лекар да иде. Щото и аз съм имал диагнози от "нищо ти няма" до Xanax и бетаблокери. Реално се оправих като спрях да ходя по доктори. И в крайна сметка наистина се оказа че нищо ми няма, ама това след няколко ходения по най-различни, със все високоспециализираните изследвания.

                        Та, не съди за всички доктори само гледайки от собствената си камбанария. Кадърен такъв ще те излекува, но некадърен откровено може да те разболее. За предписване на "удобни" илачи и лечения (включително оперативни), и изследвания в "удобни" лаборатории хич не ми се говори. И това съм го изпитал на гърба си както лично, така и покрай близки хора. И вЕрвай ми, в случая парите не са били причината (с направления обикновено не си губя времето), а чистата некадърност и алчност. Е, някои "лекари" останаха без известно количество от пациантите си, но със сигурност са преметнали доста други.

                        Та тъй. Има и 2, и 200. Имай го в предвид.

                        И аз, само за протокола.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Коляно, което предсказва дъжд...

                          Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                          Лично аз ,преди да се допитам до законен лекар за състоянието си никога не бих почнал да си дискутирам проблемите си в никакъв форум.В резултат-не прочитам нищо интелигентно-някви манджи,мазила,високоспециализирани изследвания и то без поставена диагноза.Остава Ясен да си хвърли и магниторезонанс томографията у форума и ние да почнем една теледистанционна дискусия/операция и лечение.Тогава вече ще падна от коня.
                          Да де, ама лично ти си си лично ти.
                          И защо да не публикувам томографията за дискусия? Главно, за да не обяснявам на всекиго как се разглежда, но форумът си е за това.
                          Едни ми препоръчаха хомеопатия (дето и сам мога да си я напсувам), други - да ида на лекар (което и сам зная, но не е просто), трети ми дадоха контакти на лекари, което е нещо, понеже свестен специалист наоколо се намира трудно, бил той лекар, арматурист или танцьорка в еротичен бар. Сведението за Хламидия също беше полезно за мен, а съдейки от досегашния си опит, шансът да го получа някъде по "клиничната пътека" е умерено нисък. Част от отговорите са лични - което би било просташко за проблем с агренажна верига, но е обяснимо, когато е за здравен въпрос. Не виждам истински проблем.
                          Какво му е високоспециализираното на ЯМР томографията?

                          Колкото до аспирина и пеницилина, без ни най-малко да отричам ролята им, гатанка:
                          Кой е другият препарат, за който е поискан и получен патент заедно с патента за аспирина?
                          Намек: медицината не го употребява често напоследък.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Коляно, което предсказва дъжд...

                            Хинина не е ли?

                            Ако да, много интересни са разсъжденията на откривателя за да го търси, и още по-интересно е че се е оказал прав.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Коляно, което предсказва дъжд...

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Хинина не е ли?

                              Ако да, много интересни са разсъжденията на откривателя за да го търси, и още по-интересно е че се е оказал прав.
                              За съжаление, не. Хининът май е по-стар. Но уцели първата буква и окончанието.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Коляно, което предсказва дъжд...

                                Ха! Хероина бил.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X