Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подарявам безплатно участие в Балкан Маратон 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подарявам безплатно участие в Балкан Маратон 2012

    На състезанието "Изгубени в Лудогорието" спечелихме награда безплатно участие в клас Турист на състезанието на Тодор Христов BALKAN MARATHON 2012. Аз няма да мога да я ползвам и искам да я подаря на някой. Говорил съм с Тодор Христов съгласен e.
    I get High by going Down

  • #2
    От: Подарявам безплатно участие в Балкан Маратон 2012

    Резервирам до утре до обяд за разговор с половинката от екипажа.Благодаря.
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • #3
      От: Подарявам безплатно участие в Балкан Маратон 2012

      Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
      Резервирам до утре до обяд за разговор с половинката от екипажа.Благодаря.
      От това мнение мина много време,аз така и не успях да напиша резултата от разговора по причината,че се пекохме за съжаление на Тетевен .Но това е друга тема.
      За мое съжаление не успях да навия никой от Търновската група да ми се върже на акъла за Балкан Маратон 2012.Така че,дано някой колега вече е направил връзка с колегата skitnik и да се възползва от това предложение за участието макар и в клас Турист,на една традиция вече в офроуда на Балканите.
      Благодаря колега за предоставената възможност.
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • #4
        От: Подарявам безплатно участие в Балкан Маратон 2012

        важи ли още предложението само в турис ли може да се очаства

        Коментар


        • #5
          От: Подарявам безплатно участие в Балкан Маратон 2012

          Първоначално публикуван от tsvetan mollov Преглед на мнение
          важи ли още предложението само в турис ли може да се очаства
          Важи. Само за клас ТурисТ е Участието.
          I get High by going Down

          Коментар


          • #6
            От: Подарявам безплатно участие в Балкан Маратон 2012

            Уважаеми състезатели,
            изпращам Ви решението на комисията по офроуд, относно валидността на БОМ за Национален шампионат.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              От: Подарявам безплатно участие в Балкан Маратон 2012

              ще мога ли да карам без лиценз

              Коментар


              • #8
                От: Подарявам безплатно участие в Балкан Маратон 2012

                Една различна ваканция или Клас TOURING в „Балкан Маратон 2012”

                "Балкан Маратон 2012" е международна надпревара за автомобили, мотоциклети и четириколки преминаваща през Гърция, България, Македония и Албания.
                Поради големия интерес от фенове на оффроуда и близки на участниците към тазгодишното издание, организационния комитет взе решение за създаване на клас "TOURING".
                В този клас ще могат да вземат участие авантюристи и фенове с неподготвени и серийни автомобили 4х4, мотоциклети и четириколки.
                За тях ще бъде определен водач с много опит и оборудван автомобил, като в състава на групата ще присъства и медицинско лице.
                За тези, които желаят да изпитат тръпката и вкусят от приключението ще има осигурени пътни книги и GPS тракове за движение по част от трасето на състезателите.
                За кервана от клас "TOURING" е бъдат осигурени леки маршрути с достъп до интересни точки за наблюдение, посещение на забележителности и присъствие на финала на всеки ден.
                Те ще имат достъп до бивака и всички всички официални церемонии и коктейли, достъп до състезателите и брифингите.
                Това е от сайта на състезанието.
                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                0885 660 613

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X