Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ATV 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ATV 4x4

    Значи да почвам да събирам пари за Кан-Ам А тея консумативи:масла,накладки и др. скъпи ли са ?

    Коментар


    • #17
      От: ATV 4x4

      Ами зависи какво разбираш под скъпо. Motul беше 30-32лв литъра ако не се лъжа, а комплекта накладки на мен ми е 65лв.

      Коментар


      • #18
        От: ATV 4x4

        Консумативите не са по скъпи от на другите атевета,дори не е нужно да купуваш скъпи моторджийски масла които се предвидени за работят с мокър съединител.Моя ренегад го карам с Кастрол 10-40,сменям го на 60-70часа и няма никакви проблеми.Приблизително една туба 4л струва 50-60лв+филтър12-15лв,една мсяна на маслото ти излиза 40-45лв,за един сезон да се спукаш да караш повече от два пъти масло на двигателя едва ли ще смениш.Въздушния филтър струва към 50лв,оригиналния може да се пере но се препоръчва да се сменя на 200 часа ако не ме лъже паметта,аз в момента съм с UNI,дунапренен омаслява се и се пере от време на време,цената е почти същата като на оригиналния,разлика във вървенето не съм усетил.Шарнирите струват около 35лв а кормилните накрайници около 50лв,има и едни пластмасови втулки на носачите но нямам идея те колко струват,могат да се издялат от полиуретан при някой стругар.Ако си вземеш нова или малко карана машина поне до 5000км няма да имаш проблеми по окачването,от начало се получават малки луфтове но после всичко си остава така,поне при мен е така.Беше на 800км когато го купих и имаше леки луфтове почти на всякъде,сега е почти на 4000км и луфтовете си остават същите.Така че ако имаш пари за кан-ам консумативите няма да те уплашат.
        Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

        Коментар


        • #19
          От: ATV 4x4

          Мерси за информацията като събера пари ще пиша пак да видим кой продава Кан-Ам

          Коментар


          • #20
            От: ATV 4x4

            С тези суперски Ам-ами, ако ви слушат, другите марки трябва да се закриват. Вземи си Кавазаки брутфорс или Сузуки кингкуад. Хондата е доста хубава, но и е слабичък двигател. Гризлито също не е за подценяване, но лично мен ми не харесва усилвателя на кормилото, а и е висок центъра на тежеста, особено на старите модели.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #21
              От: ATV 4x4

              Кам-ам няма аналог,това е факт.Всичко е въпрос на възможности и за всеки има място под слънцето.Сега като се замисля единствената аналогия която ми идва на ум е с Apple и всички останали,само фактът че имат огромен растеж показва колко е по-добро е това което продават.Реално погледнато все е компютър,ама не точно Apple си е Apple.Същата работа е и при Кан-Ан,всички продават атевета ама казано на чист Български език Кан-Ам си е "башка".Да скъпо е и дали си заслужава цената всеки си решава сам за себе си.Просто няма такава комбинация от сила,устойчивост,комфорт и проходимост,естествено има и недостатъци за справка http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=126162 темата е моя и ако някой си мисли че съм пристрастен нека първо я прочете.Също не съм фен и на Apple но това е единствения производител който тотално се различава от всички останали в сферата в която работи и има тотално надмощие макар че продава най-скъпо.Общо взето нещата стоят така,Хондата е слаба,Брута гори като за световно,Кинга и Гризлито за мен са на кантар като за работни машини(ако нямах пари за РенегаД щях да взема едно от двете).Спортсмена също заслужава да бъде споменат като добра машина,макар и не достатъчно издържлива по моите критерии,но изключително приятна за разходкаджийско каране.
              Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

              Коментар


              • #22
                От: ATV 4x4

                Здравейте,много се радвам че намерих темата и мого работи научих - наскоро и аз се сдобих с такава машинка Ямаха Кодиак 450 и съм много доволен по добре ми е от колкото с мотора който продадох и си взех АТВ. Вярно е че разликата е голяма но така си реших /понеже и с годинките съм малко напред/ но както и да е.Искам да сложа гребло но не намерих откъде мога да си доставя.За лебедката разбрах долу горе каква да взема.Ако можете да ми помогнете ще съм ви мн. благодарен. Чао чао ***

                Коментар


                • #23
                  От: ATV 4x4

                  Гребло можеш да си намериш в ибей, в роки-то. Мисля, че има и по нашите магазини ама са някъде към 1000лв......

                  Коментар


                  • #24
                    От: ATV 4x4

                    Благодаря за информацията - видях няколко модела но от там няма да се справя.
                    Трябва от тук да си намеря пък и погледнах отдолу и не видях къде да го хвана и къде трябва да е това захващане.
                    Ще го измислим само да го намеря.С поздрав;Милко

                    Коментар


                    • #25
                      От: ATV 4x4

                      гризлитата с малко подобрения стават доста стабилни за здравина са по кекави от Хонда,

                      Коментар


                      • #26
                        От: ATV 4x4

                        Момчета,намерил съм кандитат Outlander 800 MAX.Някой може ли да ми каже какво да гледам по него,как да му направя оценка

                        Коментар


                        • #27
                          От: ATV 4x4

                          Забравих да кажа,че е 2007год.

                          Коментар


                          • #28
                            От: ATV 4x4

                            Ами гледай най-основните неща като за ходовата част на предницата - втулки, накрайници, карета. Дали тръгва нормално, дали вие ремъка, дали не зацепва рязко. Погледни дали излиза черен дим от ауспуха, най-лесно с парче бял чаршав или лист хартия Това се сещам като за начало

                            Коментар


                            • #29
                              От: ATV 4x4

                              http://www.youtube.com/watch?v=1eDK49i2hPc Не знам дали е показателно,но е добро!!!

                              Коментар


                              • #30
                                От: ATV 4x4

                                Първоначално публикуван от Калоян Кашавелов Преглед на мнение
                                http://www.youtube.com/watch?v=1eDK49i2hPc Не знам дали е показателно,но е добро!!!
                                Това нищо не доказва...има толкова много фактори които влияят на този "тест" че според мен не е меродавен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X