Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сгъваеми столове - откъде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сгъваеми столове - откъде?

    Търса си да си купя нови столове от този тип:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7154.jpg
Прегледи:1
Размер:19.6 КБ
ID:5981807
    Моля ако някой знае къде се продават, да сподели. Искам да отида да ги видя и да седна, за това интернет не е опция.
    Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
    BMW F650CS
    Радо о885 5о 59 5о

  • #2
    От: Сгъваеми столове - откъде?

    [Потърсете в интернет за цени]
    Последно редактирано от Plamen Alexandrov; 20-08-12, 13:19. Причина: Премахнати търговски препратки
    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
    A POS
    0885600200
    За момента пасажер

    Коментар


    • #3
      От: Сгъваеми столове - откъде?

      В големите строителни вериги..

      Коментар


      • #4
        От: Сгъваеми столове - откъде?

        Правилните столове, малко по-добри от тези, има при Ицо в редакцията на списанието, рекламни са на ARB и е най-доброто нещо, в което съм сядал. Може и да са малко по-скъпи от тези от снимката, но разликата няма да е голяма, защото качествените плажни столове са скъпи по-принцип.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #5
          В Метро видях подобни. Бяха си цифра, изглеждаха, като истински по спомен от вчера.
          XR4

          +359.885.88.99.29

          Коментар


          • #6
            От: Сгъваеми столове - откъде?

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Правилните столове, малко по-добри от тези, има при Ицо в редакцията на списанието, рекламни са на ARB и е най-доброто нещо, в което съм сядал. Може и да са малко по-скъпи от тези от снимката, но разликата няма да е голяма, защото качествените плажни столове са скъпи по-принцип.
            Аз мернах едни рекламни на ARB в софийския Гладиатор, но пак бяха като тези които се сгъват като чадър. Проблема ми с тях е че седиш доста "сгънат". Ще отида до списанието, щом ги има да пробвам. Предпочитам да дам малко повече пари, но веднъж.
            Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
            BMW F650CS
            Радо о885 5о 59 5о

            Коментар


            • #7
              От: Сгъваеми столове - откъде?

              Преди месец в Карфура взех подобни за по 14лв. Вече месец седя върху такъв и впечатленията се ми повече от добри. Този от снимката не е добър за в гората. Краката му потъват в земята.

              Коментар


              • #8
                От: Сгъваеми столове - откъде?

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Краката му потъват в земята.
                Прав си. Сега обърнах внимание, че не съм подбрал правилната снимка. Не съм обърнал внимание на краката. Ето това търся:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gradinska2010_6_7-.png
Прегледи:1
Размер:176.7 КБ
ID:5400918
                Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                BMW F650CS
                Радо о885 5о 59 5о

                Коментар


                • #9
                  От: Сгъваеми столове - откъде?

                  В кауфланд са на промоция,около 22лв добри са

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сгъваеми столове - откъде?

                    Софийския офис на Гладиатор и редакцията на списанието са едно и също нещо. Пробвай стола, седни в него, няма нищо общо с провисналите китайчета. Цената е "добра", но стола е разкошен, отдавна се точа за такъв.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сгъваеми столове - откъде?

                      А-ха, важно уточнение, не знаех. Утре ще ходя там да си взема шнорхела и ще поседна.
                      Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                      BMW F650CS
                      Радо о885 5о 59 5о

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сгъваеми столове - откъде?

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        ....Този от снимката не е добър за в гората. Краката му потъват в земята....
                        по-лесно се подлага на този нещо да не потъва, отколкото да нивелираш другия на твърда неравна повърхност
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сгъваеми столове - откъде?

                          Ради,моите съм ги взимал от ХИТ-Младост.Вътре има един магазин,мисля че беше ЮСК или нещо подобно.Много удобни и здрави.С висока и регулируема облегалка.Цената беше около 70-80лв. Не помня точно,защото беше преди 2години,но и миналата видях същите там,та дано и сега ги има.
                          088пет722пет99
                          http://www.hydropompi.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сгъваеми столове - откъде?

                            Вече поне 5-6 различни стола са ми носили приятели да ги заварявам и закърпвам . Правят ги от много тънки тръби и се късат точно на отворите особено ако на тях седи по тежък човек . Преди време съм виждал на битака да продават от старите военни сгъваеми столове и походни легла малко са по тежки но нямат чупене .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Сгъваеми столове - откъде?

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:balsa.png
Прегледи:1
Размер:34.1 КБ
ID:5648638

                              човека е производител. 20-25 лева - имам 6 и на приятели 15-20. вече 2 години няма ядове ползвам ги доста активно за къмпинг и домашни цели.
                              Последно редактирано от nickbochev; 15-03-15, 17:18. Причина: лого, вместо линк
                              НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
                              Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X