Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

    Необходим ми е нов телефонен номер, та търся нещо такова, но да е без такса. Или таксата да е минимална 3-5лв примерно. Като се заплащат само изговорените минути, а същевременно да имам номер на които да ми звънят.
    Доставчика ми не предлага такава услуга, затова търся нещо външно(но нямам намерение да си сменям доставчика).
    Някакви идеи?

  • #2
    От: VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

    Стъпка 1: Купуваш смартфон с Андроид.

    Стъпка 2: Сваляш програма Viber.

    Стъпка 3: Това е всичко.

    Коментар


    • #3
      От: VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

      Това е възможо най-голямата инвестция за тел номер... 400лв за смертфон... при положение, че VoIP телефон може да се намери за около 100 лв...
      Само не разбрах, тази програма ще ми даде реален телефонен номер, на които могат да ме търсят така ли?

      В смисъл на мен номера ми трябва предимно за да ми звънят на него и свъответно искам номера да е нещо от номерационния план на фиксираната мрежа пр. 02/ххх хх хх

      Коментар


      • #4
        От: VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

        Даваш някакъв свой мобилен номер за регистрацията, на който после ще ти пратят със смс код за регистрацията, и това е.

        Коментар


        • #5
          От: VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

          Не мога да разбера за едно и също нещо ли говорим. Добре смартфон + програма + регистрация с мой мобилен номер... И какво става после, ще ми звънят на мобилния номер или? Защото ако ще ми званят на мобилния номер мога просто да си купя сим карта от някои оператор...
          Ако говорим за едно и също нещо, дай повече подробности, макар, че да купувам смартфон заради единия номер е пълна глупост...

          Коментар


          • #6
            От: VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

            Viber-a изисква и непрекъснат интернет достъп, което означава карта + мобилен интернет, ако няма да е непрекъснато в някоя мрежа.
            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

            Коментар


            • #7
              От: VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

              Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
              Viber-a изисква и непрекъснат интернет достъп, което означава карта + мобилен интернет, ако няма да е непрекъснато в някоя мрежа.
              Добре, значи варианта със смартфона отпада на 100%
              Продължавам да търся VoIP оператор които да ми предожи реален (градски) номер, за някаква минимална месечна такса...

              Коментар


              • #8
                От: VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

                а защо да не е мобилен???? боб предлагат точно това....... няма месечна такса, ако говориш, плащаш само изговореното и то еднаква тарифа, независимо с кого говориш
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #9
                  От: VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

                  Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                  Добре, значи варианта със смартфона отпада на 100%
                  Продължавам да търся VoIP оператор които да ми предожи реален (градски) номер, за някаква минимална месечна такса...
                  Да не говорим,че Viber могат да набират само мобилни телефони които го имат.Андроид и Аи фон.Иначе разговора е "безплатен" ако не броим интернет достъпа или 3 Г.

                  Коментар


                  • #10
                    От: VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    а защо да не е мобилен???? боб предлагат точно това....... няма месечна такса, ако говориш, плащаш само изговореното и то еднаква тарифа, независимо с кого говориш
                    БОБ-а е един от вариантите, но все пак е МОБИЛЕН номер с всичките му недостатъци (примерно по скъпата цена на разговори към мобилен номер)... Затова предпочитам номера да е обикновен...

                    Коментар


                    • #11
                      От: VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

                      пробвай с PlanetPhone, дават софийски номер, 15 лв ваучер и номера ти е валиден 6 месеца, като 15 те лева си ги ползваш да говориш през това време. Ако искаш можеш дори да си избереш номер. Можеш да ползваш номер и на мобилен апарат с интернет.
                      Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                      http://www.facebook.com/JeepBG
                      LZ1GGC

                      Коментар


                      • #12
                        От: VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

                        СпектрумНет предлагат VOIP услуга. Обади се и провери. Имай предвид обаче, че трябва да имаш интернет и някои от номерата на БТК не могат да бъдат избирани.

                        Коментар


                        • #13
                          От: VoIP телефонен номер, без такса, от къде?

                          Първоначално публикуван от Shaquil Преглед на мнение
                          СпектрумНет предлагат VOIP услуга. Обади се и провери. Имай предвид обаче, че трябва да имаш интернет и някои от номерата на БТК не могат да бъдат избирани.
                          Това е страшна оферта, особено при условие, че номера ми трябва главно за да ме търсят на него

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X