Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинов трион

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Бензинов трион

    Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
    Я прочети какво си писал, сто и тридесет хиляди оборота 130000
    Тя направо бръсне
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • #32
      От: Бензинов трион

      Това чудо може да развие 13 000 оборота но за час.
      Имам такава и на нея си стои лепенката с 2 800 оборота.
      Имам хускварна 365 и на нея и дават 9 000 оборота а двете са несравними.
      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

      Коментар


      • #33
        От: Бензинов трион

        Благодаря на всички за бързите отговори.Бобината е за приятел,който няма интернет и ме помоли да му помогна.Занимава се само с глупости и купи 2 китайки и сега развален този SHARK,неможе да му се даде съвет.Ако някой може да ми каже откъде може да се поръча такава бобина да пише.Колкото до мен,аз си купих Хускварна 236,но след като я ползвах известно време и същевременно се мъчих ,защото е слабичка си купих Щил 291 и нямам никакви проблеми,много съм доволен.
        Последно редактирано от offroad_111; 25-11-13, 20:21.

        Коментар


        • #34
          От: Бензинов трион

          Доколкото това е 28 - та тема за резачки , пускана през последните 2 години и доколкото аз съм писал каквото е било нужно, то в тази ще напиша само " дерзайте с китайските, те са най-добри, дигат ( грешката случайна) 180 000 оборота, режат без да пръснат бутало и цилиндър 800 кубика ( какво) , а бе да живей ефтинджоса, ай наздраве с шльокавица от пазара на Долни Богоров ( ако сериозно - там ракия не продават - само менте - спирт с вода и есенция).
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #35
            От: Бензинов трион

            Майсторе, на мойта се предаде окончателно маслената помпа.
            Ти имаш ли?
            Хускварна 136 е .
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #36
              От: Бензинов трион

              Тайгъре, пък е хубаво и да поразчистиш малко пощата си, че е препълнена догоре.
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #37
                От: Бензинов трион

                За да си нарежеш дървата в къщи китаеца е чудесен Пет години го ползвам,смених в началото за 40лв. веригата с дъската от хускварна и туй то.Имат проблеми и с жигльорите.За парите си е добра мога да кажа.
                Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

                Коментар


                • #38
                  От: Бензинов трион

                  Първоначално публикуван от margarit5 Преглед на мнение
                  За да си нарежеш дървата в къщи китаеца е чудесен Пет години го ползвам,смених в началото за 40лв. веригата с дъската от хускварна и туй то.Имат проблеми и с жигльорите.За парите си е добра мога да кажа.
                  Ей тоя добър човек, дето е писал над тебе, ме снабди с едни нещица - дъска, верига, че и подарък ми прати, за китайчето.

                  Е, освен добра благодарност няма какво да кажа - китаеца си е китаец, но не съм видял нищичко лошо от това.
                  Работата, заради която го имам, си я върши - правилно и с удоволствие.
                  Павеле, благодаря ти отново!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Бензинов трион

                    Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                    Тайгъре, пък е хубаво и да поразчистиш малко пощата си, че е препълнена догоре.
                    Готово.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Бензинов трион

                      Китаеца е да отидеш с него на къмпинг за макс. 10 дена през които ще нарежеш неповече от 1-1,5 куб.м. а на тръгване от мястото да го подариш на някой токущо пристигнал да нареже още 0.5 куб.м. и да го хвърли,или сам да го плеснеш до първите изпречили се кофи за боклук по пътя,защото вероятноста да омажеш багажника с масло като на текезесарска уазка е 1000 %. И щом китайците са толкова добри защо не съм видял и чул някой бивш собственик на китаец да се е отказал от марков трион и да се е върнал в началото? Към колегата "offroad_111" в петък ще попитам дали са докарвали бобини като за "акулата" shark-a съответно и дали има промяна в цената и ще пиша.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Бензинов трион

                        Аз,съм върл привърженик на Хусгварна,но мога да кажа че китайците все някога ще се научат да правят добри триони.Както вече всички могат да правят телевизори така и може да правят триони

                        Коментар


                        • #42
                          От: Бензинов трион

                          Привет , колеги! Нали сте гледали клипове от големите дърводобивни райони. Та бръмчат с някакви оранжеви моторетки .Ма не баш китайски. А от Вайблинген
                          Вардаров , китайците може и да са се научили , но някои вносители не са-просто ползват същите тактики , като навремето с некакви турски стоки
                          Чисто и просто трябва да се прави сравнение между един и същи клас машина ( но е и доказано). Та така...
                          пп За червенките не казвам нищо лошо ( даже и от немските-на Долмар). Няма лоши инструменти-просто има разлика в качеството.
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Бензинов трион

                            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                            Привет , колеги! Нали сте гледали клипове от големите дърводобивни райони. Та бръмчат с някакви оранжеви моторетки .Ма не баш китайски. А от Вайблинген
                            Вардаров , китайците може и да са се научили , но някои вносители не са-просто ползват същите тактики , като навремето с некакви турски стоки
                            Чисто и просто трябва да се прави сравнение между един и същи клас машина ( но е и доказано). Та така...
                            пп За червенките не казвам нищо лошо ( даже и от немските-на Долмар). Няма лоши инструменти-просто има разлика в качеството.
                            И аз съм на същото мнение няма значение каде е сделано ама има. Китайско с истинско китайско няма нишо общо. Търсих как да подобря китаеца първо ауспух с два отвора после верига и шина и няма ядове. Нещо не мога да редактирам поста ми с 130000 оборота . те са си 13000 с тунинга на карбуратора.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Бензинов трион

                              Има ,баче. Една Щил34-отречена от "специалистите" , наследена после от 36-ца, ми работеше прекрасно и с японския карбуратор , и с Тилотсон (Ирландия ).Па как и вървеха и дълги , и къси режещи гарнитури.Цедил съм я за кратко на 13700 об/мин-но не да реже в такава настройка.
                              Тва за оборотите , само кат' шега е казано
                              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Бензинов трион

                                Благодаря ти предварително колега keymaker.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X