Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинов трион

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: бензинов трион

    И аз имам такова чудо на техниката за 75 кинта я взех и до тук няма ядове само си взех оригиналдъ верига и шина щото оргиналните бяха кашкавалени зорлем 10 кубика отрязах с тях и се предадоха. До тук близо 100 кубика и няма ядове бензин и масло и само газ. Аи сравнително икономична около 3 кубика на метър с един резервоар.

    Коментар


    • #17
      От: Бензинов трион

      Мите ,тя по икономична от марковите бе.По тоя разход с няма 2л.10 кубика ще ошлевиш.Моите щилове трудно падат под 3л.за 10 куб.

      Коментар


      • #18
        От: Бензинов трион

        И "китаеца" ще Ви свърши работа.
        - Ако искате "малко"по голяма гаранция-Райдър (170 лв.-24 м.) Професионалните 50 кубикови са над 1000 лева.

        Коментар


        • #19
          От: Бензинов трион

          Първоначално публикуван от keymaker Преглед на мнение
          Мите ,тя по икономична от марковите бе.По тоя разход с няма 2л.10 кубика ще ошлевиш.Моите щилове трудно падат под 3л.за 10 куб.
          С литър и половина бензин пълня Камаз самосвал с надстройки слива и багрен(акация) утре ще кача клип как режа 0,4 кубика за 4 минути

          Коментар


          • #20
            От: Бензинов трион

            имам райдер на 80 кубика 3та година и на три вериги засега работи без проблем ама докога и той незнае ,е кои не ще един хубавец от щил
            само бараки

            Коментар


            • #21
              От: Бензинов трион

              Вчера стопих поредните кубици с един МАК за норматив,ползвам си ги само тях и съм доволен имам един стар същия модел за всеки случай ,режа си с една ръка без ядове ,ергономична и удобна машина с прилични обороти и мощност.Единствен недостатък е гадаенето на смукача при студен старт,пали винаги,но всеки път при различно положение на смукача.Аз си ги обслужвам, при старата има степени на смукача ,при новата не ,просто е като плъзгач,понякога пали и без него.При дълга пауза без ползване ги развъртам преди палене без свещ ,само с малко горивна смес и служат перфектно!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #22
                От: Бензинов трион

                Както обещах да добавя клип на моя шантав китаец уточнение 52цц 2,2 киловата 130000 оборота, верига Щил шина Хускварна
                http://vbox7.com/play:bc03b73066 . Не че хваля китайското ама от 6 години до сега се с китаиски се занимавам и над 1000 кубика сън нарезал.

                Коментар


                • #23
                  От: Бензинов трион

                  Първоначално публикуван от mitko-87 Преглед на мнение
                  ... 130000 оборота...
                  Много оборот, много нещо..

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бензинов трион

                    Здравейте. Колега Scrapheap. Видях ,че си писал за резачка SHARK случайно да знаеш магазин за части за такива резачки.Трябва ми бобина,за SHARK MK3840-38cc
                    Последно редактирано от Plamen Alexandrov; 25-11-13, 10:37.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бензинов трион

                      Скоро купувах от приятел,работещ в сервиз, 35лв.ми струваше,тогава взех последната,ако не си намерил ще попитам дали имат доставка.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Бензинов трион

                        Нямам идея откъде. Вероятно става и от друга бобината. Далеч съм от мисълта да реставрирам този боклук, в случай, че умре по-сериозно. Сега я паля с винтоверта, защото стартерът и се скапа непоправимо.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Бензинов трион

                          Първоначално публикуван от mitko-87 Преглед на мнение
                          китаец уточнение 52цц 2,2 киловата 130000 оборота
                          Този модел по инструкция го дават да не надхвърля 8000 оборота. Защото нагоре скъсяваш живота на двигателя.
                          И другото важно е, че маслото трябва да е 40мл. на литър бензин.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Бензинов трион

                            Първоначално публикуван от salmanski Преглед на мнение
                            Този модел по инструкция го дават да не надхвърля 8000 оборота. Защото нагоре скъсяваш живота на двигателя.
                            И другото важно е, че маслото трябва да е 40мл. на литър бензин.
                            Определено го знам от преди теб колега това, ама при максимално натоварване на двигатела освем щети по шина и верига вече сменени с оргинални 100 кубика няма ядове. Едно пояснение за маслото повече от 30 грама цапа свещ и филтър. Абе колега с тая машина съм изкарал 600 кинта на ,частно освем това съм си нарязал 30 кубика за мене. Щети по зилиндър и бутало няма. Но при цена 40 кинта цилиндър и бутало и 25 колянов вал. За тия пари си върнах кинтите. Ако ,че пръсва да пъсва ама както се уцели още мн кубици ше изреже и само редукторно за веригата

                            Коментар


                            • #29
                              От: Бензинов трион

                              Първоначално публикуван от offroad_111 Преглед на мнение
                              Здравейте. Колега Scrapheap. Видях ,че си писал за резачка SHARK случайно да знаеш магазин за части за такива резачки.Трябва ми бобина,за SHARK MK3840-38cc
                              Здрасти.Ако това ще ти помогне ,някъде прочетох ,че бобината била същата като на McCulloch 835 или Einhell 1940.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Бензинов трион

                                Първоначално публикуван от mitko-87 Преглед на мнение
                                Определено го знам от преди теб колега това, ама при максимално натоварване на двигатела освем щети по шина и верига вече сменени с оргинални 100 кубика няма ядове. Едно пояснение за маслото повече от 30 грама цапа свещ и филтър. Абе колега с тая машина съм изкарал 600 кинта на ,частно освем това съм си нарязал 30 кубика за мене. Щети по зилиндър и бутало няма. Но при цена 40 кинта цилиндър и бутало и 25 колянов вал. За тия пари си върнах кинтите. Ако ,че пръсва да пъсва ама както се уцели още мн кубици ше изреже и само редукторно за веригата
                                Я прочети какво си писал, сто и тридесет хиляди оборота 130000
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X