Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

    Кой зариби толкова много хора с Garmin,?

  • #2
    От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

    Готов съм да направим замяна за твоя Гармин Nuvi , само кажи какъв е. Имам достатъчно китайки с IGO.

    Коментар


    • #3
      От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

      Аз пък искам да чуя конкретни неща, които някоя друга навигационна платформа прави по-добре от Гармин.

      Коментар


      • #4
        От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

        ТомТом е добър, ама за Англия..Картите, които се произвеждат за Гармин сан най-добрите.. Доста машинки ми минаха през ръцете и мога с ръка на сърцето да кажа, че от Гармин за момента по-добро няма..

        Коментар


        • #5
          От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

          Любимата ми тема е това! И аз се чудя кой по дяволите набута толкова гармин в сърцето на Българина...Първата ми навигация беше томтом и кога я продадох за да мога да си взема гармин за да ползвам offroad картите се указа ,че останах без навигация... Оглеждах ги ,четох,пробвах....Ами нищо общо с томтом-а...Като почна от бързина на работа и точност при локализирането ми мина през полезните данни на дисплея на томтом и глупостите на Гармин и завърша с странните моделни разделения...Том Том ми беше сравнително евтин ,а имаше всичко което получаваш в гармин само ако платиш добре...Говоря за каране по ленти,планиране на маршрути и много други.доста голяма разлика има според мен и при преизчисляването на маршрута ако се пропусне пресечка или сбъркаш нещо...това е моето мнение от допира ми с двете марки...Ако съм в грешка няма и да разбера защото пак ще си купя ТОМ ТОМ ...
          Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

          Коментар


          • #6
            От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

            Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнение
            Любимата ми тема е това! И аз се чудя кой по дяволите набута толкова гармин в сърцето на Българина...Първата ми навигация беше томтом и кога я продадох за да мога да си взема гармин за да ползвам offroad картите се указа ,че останах без навигация... Оглеждах ги ,четох,пробвах....Ами нищо общо с томтом-а...Като почна от бързина на работа и точност при локализирането ми мина през полезните данни на дисплея на томтом и глупостите на Гармин и завърша с странните моделни разделения...Том Том ми беше сравнително евтин ,а имаше всичко което получаваш в гармин само ако платиш добре...Говоря за каране по ленти,планиране на маршрути и много други.доста голяма разлика има според мен и при преизчисляването на маршрута ако се пропусне пресечка или сбъркаш нещо...това е моето мнение от допира ми с двете марки...Ако съм в грешка няма и да разбера защото пак ще си купя ТОМ ТОМ ...
            Само дето съм свидетел как ТомТом прави дивотии баш в родината си..
            Планиран маршрут, изчислен, на детелина, постави ни на горната лента и познай после преизчисляването на маршрута какво беше.. Закарани на едно тъмно място дето слънце не грее..
            А Гармин нали знаеш какво прави когато минаваш през тунел? Прави едни симулации на маршрута, според последната ти скорост и ограничението на самия път, сигурно и на детелини работи по същия начин (Може да греша нещо, нека Събин обясни ако може, писано е из темите тук)..
            Отделно цените на Гармин са добри и има устройства, които имат прекалено много функции за стойността си..

            Коментар


            • #7
              От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

              и Томтом прави същите предсказания...Но го прави в моделите още от ниски...Никога не ме е подвеждал...това не значи ,че не може да подведе някой или Гармина не върши работа...Просто от моя допир съм намразил Гармин...
              Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

              Коментар


              • #8
                От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

                Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                А Гармин нали знаеш какво прави когато минаваш през тунел? Прави едни симулации на маршрута, според последната ти скорост и ограничението на самия път, сигурно и на детелини работи по същия начин
                Точно това го правят ВСИЧКИ навигационни прибори, поради факта, че никой досега не е измислил какво друго да се прави. Как го изобразяват вече е въпрос на избор на дизайнерите в съответната фирма.

                А ако трябва ТОЧНО да отговорим на въпроса, кое направи Гармин толкова популярен в България, то точният отговор е: картата.

                Коментар


                • #9
                  От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

                  Приносът на Даниела не е за подценяване.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #10
                    От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

                    Даниела не я знам коя е, но пък от картата съм много доволен. И за мен това е отговора на въпроса - картата спечели клиентите. Пробвал съм ги повечето навигации и наистина ме учудват твърдения като тези в темата, че том том и ай го били по-добри...наистина странно, може по начина по който го ползват да е причината...знам ли. И не забравяйте - навигацията е само помощно средство, все още трябва да се мисли докато се кара.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

                      Първоначално публикуван от jkolarov Преглед на мнение
                      Даниела не я знам коя е,.....
                      Човекът, който докара и разпространи Гармин в България.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • #12
                        От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

                        Само да добавя, че камионджииските вариянти на гармин за Европа, поне до скоро бяха незаменими. Просто нямаше друга навигация съобразена с камионите. Слагали сме по три различни в камион. Познайте какво, прибира се шофера от курс и директно връща другите две..

                        Коментар


                        • #13
                          От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Точно това го правят ВСИЧКИ навигационни прибори, поради факта, че никой досега не е измислил какво друго да се прави. Как го изобразяват вече е въпрос на избор на дизайнерите в съответната фирма.
                          Как тогава се случи това с този ТомТом след като уж по такива места трябва и малко симулация?
                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          А ако трябва ТОЧНО да отговорим на въпроса, кое направи Гармин толкова популярен в България, то точният отговор е: картата.
                          Неоспорим факт!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

                            Наистина нз какво става значи...Когато ТомТом-а ми имаше страшна карта (преди около 4 години) гармина въобще нямаха толкова подробна карта на България...Не го знам с каква карта беше купих го втора употреба ама имаше Габрово до последната и най-затънтена уличка по номер...Това просто го нямаше на гармин и въобще не преувеличавам...Приятни километри Ви пожелавам с тях ,но мен ме отблъснаха отдавна...
                            Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                            Коментар


                            • #15
                              От: Garmin........само име,нищо общо с добра навигация

                              Има тема за сравнение на Гармин с ТомТом:
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...ghlight=TomTom
                              Няма нужда от още една!
                              А човека отворил темата така и не се появи да конкретизира , и скоро ще бъде заключена!
                              Последно редактирано от milstan; 16-08-12, 15:10.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X