Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

    Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
    Преди две седмици Димитър Аврамов от ловната дружинка на селоДоспей Самоковско застреля вълк -73кг...
    Моя пес е някакви си 30 кила и към 65 см до холката като се изправи спокойно ме ближе по лицето. Немски дог, който е около 70 кила, на 4 лапи ми е до кръста, а ако се изправи със сигурност ще надскочи 2 метра. Къде ги намирате тия вълци с телосложение на глигани не знам...
    П.П. Санбернарите рядко надхвърлят 80 кила, та тоя вълк ще трябва да е голям колкото магаре .....
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #32
      От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

      С е такова око.

      Нали го знаеш ония рибарския виц?

      Снимка,метьра и да вадим таблиците,до тогава...........жена ми е борец.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #33
        От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0527.jpg
Прегледи:2
Размер:241.8 КБ
ID:5427961
        Ето тук едно около 70 кг. по това време, но без режисиране на снимката. Стигала е и малко над 80 но пък чак така като на горната картинка
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #34
          От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

          Ето един пич който се е опитал да помогне с размерите. Точно в такъв спор

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:00small29770880.jpg
Прегледи:1
Размер:78.0 КБ
ID:5427988
          Ето какво е написал - This may help....I'm 5'10" 185lbs, trapped this wolf back in January and it weighed 126lbs.
          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
          A POS
          0885600200
          За момента пасажер

          Коментар


          • #35
            От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

            За мен и двете снимки са абсолютна стъкмистика. 126 либри са около 57-58 кила. Който иска да си сложи едни скиорски ръкавици и да пробва да вдигне някого/нещо с такова тегло по начина на снимката и да го задържи във въздуха. Не, че е невъзможно, ама си е трудничко, а пича даже не се напряга и дори не си е сключил пръстите. Яко ко№еле ще да е ....
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #36
              От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

              Ако Ви подгони един такъв в гората , после ще разправяте че Ви е гонил поне 100 килограмов вълка, ама сега по снимки сте големи спецове . 57-58 кила за такова животно са си доста , ама и няколко по 20 са си страшни като си сам.
              0897девет7996две

              Коментар


              • #37
                От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                Първоначално публикуван от ceco6 Преглед на мнение
                Ако Ви подгони един такъв в гората , после ще разправяте че Ви е гонил поне 100 килограмов вълка, ама сега по снимки сте големи спецове . 57-58 кила за такова животно са си доста , ама и няколко по 20 са си страшни като си сам.

                СЬГЛАСЕН НА 100%

                Дай да го видим обаче,че това горе си е чист фотошоп.

                Ако баба ми беше мьжка........
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #38
                  От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                  Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                  Моя пес е някакви си 30 кила и към 65 см до холката като се изправи спокойно ме ближе по лицето. Немски дог, който е около 70 кила, на 4 лапи ми е до кръста, а ако се изправи със сигурност ще надскочи 2 метра. Къде ги намирате тия вълци с телосложение на глигани не знам...
                  П.П. Санбернарите рядко надхвърлят 80 кила, та тоя вълк ще трябва да е голям колкото магаре .....
                  Колега,може и да си прав,аз,нито съм го стрелял този вълк,нито ловеца е от нашата дружинка.В горското на Самоков,ми показаха снимки на телефона и ловния каза че го премерили 73кг,и разтояние на черепа (знаете как се мери 28см)Може да е бил и 107кг,и 37кг,аз ,не съм ги мерил,както и вие.Два пъти ,съм виждал вълк в гората и двата бяха проскубани и гърчави,но от това не следва че всички са такива.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                    Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                    Два пъти ,съм виждал вълк в гората и двата бяха проскубани и гърчави,но от това не следва че всички са такива.
                    В НАШАТА гора са такива, сам го каза, освен ако нямаш предвид един друг вълк, но той пък е поне 110кг. и е Бълк Б.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #40
                      От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                      Колега,може и да си прав,аз,нито съм го стрелял този вълк,нито ловеца е от нашата дружинка......

                      Не вярвай на всичко казано или написано (особено от ловец или рибар), че то и на едни врати пише "Жени", пък като влезеш вътре си е кенеф ....
                      П.П. Защо ли при всички такива истории никога не се говори в първи род, единствено число, а всеки е чул, че някъде.... или някой познат му казал, че чул, че някъде ....?
                      Последно редактирано от kuzdov; 24-11-12, 20:33.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #41
                        От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                        Абе ... аз само да питам ... къде ги намирате изобщо тия вълци? Не по 100 кила, каквито и да е? Никога до сега в българия не съм виждал вълк (освен в зоопарка де). Виж, чакали - с лопата да ги ринеш. Лисици виждам доста често. Подивели кучета - срещат се. Ама вълк - нъц.
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                          Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                          Ето един пич който се е опитал да помогне с размерите. Точно в такъв спор

                          [ATTACH=CONFIG]516723[/ATTACH]
                          Ето какво е написал - This may help....I'm 5'10" 185lbs, trapped this wolf back in January and it weighed 126lbs.
                          Това горе е ПРЕПАРИРАН вълк. С други думи вътре няма нищо. Затова този до вдига така, а предните му лапи са изпънати напред. Явно целта е да се покаже размера/дължината на вълка...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                            Абе ... аз само да питам ... къде ги намирате изобщо тия вълци? Не по 100 кила, каквито и да е? Никога до сега в българия не съм виждал вълк (освен в зоопарка де). Виж, чакали - с лопата да ги ринеш. Лисици виждам доста често. Подивели кучета - срещат се. Ама вълк - нъц.
                            Колега,вълк,да видиш е чист късмет.Това е най-умното и предпазливо животно.Цял живот се сплитам по горите,като 7 от тях съм живял ,почти изцяло там.И за толкова време съм виждал само 2 пъти и 3-пъти мечка,като единия път беше на пътя Боровец-Костенец.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                              Майтап настрана ония ден катерих Белово юндола към 3.00ч и видях доста голям вълк нещо мъкнеше.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                                Мечка съм виждал, макар и отдалеч. Жената даже има късмет да види съвсем отблизо. Е ... късмет ... в смисъл, че всичко мина без аварии Сега е изключително горда от себе си.
                                Обаче вълк ... Честно, мислех си, че тук са изчезнал вид. После порових и видях, че имало някоя друга бройка. Дори и следи по снега не съм виждал техни. Може пък в нашия район просто да няма, знам ли ...
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X