Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
    Колкото до вълците в България - пределната численост при стопански поносими загуби през Соца беше около 150 екземпляра. Сега са няколко пъти повече, но никой не знае
    колко.
    Май и с мечките е същото?!!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #17
      От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
      Май и с мечките е същото?!!
      Обикновено всеки животински вид който го поставиш в привилегировано положение след време става проблем . Мечките на практика в естествена среда тук нямат естествен враг така че въпрос на време е да станат голям проблем при положение че им се запази сегашния статут .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #18
        От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Относно недоверието ви - сигурно имате право, но на човечеца стадото му беше около стотина глави максимум,а го пазиха десет огромни и добре охранени кучета! Не вярвам да ги храни човека, ако няма за какво...
        Хах, че как поддържа десет добре охранени кучета със стадо от само сто глави?

        Коментар


        • #19
          От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

          Така беше и с чакала. Като студент в ВЛТИ (ЛТУ) не ми разрешиха да правя дипломна работа за чакала, защото бил рядък защитен вид и имал микропопулация само между Ямбол и Карнобат. Сега разпространението му достига до Виена.
          Така ще е, докато правилата се определят специалисти-недоносчета, с хемороиди от лъскане на столове в канцелариите.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #20
            От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
            Така беше и с чакала. Като студент в ВЛТИ (ЛТУ) не ми разрешиха да правя дипломна работа за чакала, защото бил рядък защитен вид и имал микропопулация само между Ямбол и Карнобат. Сега разпространението му достига до Виена.
            Така ще е, докато правилата се определят специалисти-недоносчета, с хемороиди от лъскане на столове в канцелариите.
            Кога е било това ? Поне аз нямам спомени по моя край (врачанско) чакалите и вълците да са били дефицит винаги е имало и то в доста голяма популация .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Кога е било това ? Поне аз нямам спомени по моя край (врачанско) чакалите и вълците да са били дефицит винаги е имало и то в доста голяма популация .
              Когато аз станах ловец през 1978 г. в учебника пишеше, че вълците са 120 броя в цялата страна и не се бият, чакалите ги имаше само в Странджа. Чакалите започнаха да се появяват при нас /във Врачанско/ в средата на 80-те, а вълци след 1990 г. Според ловджийските лафове след сваляне на телените заграждения по границите.
              Докато бях активен ловец /до 2004г./ чакал и вълк не съм виждал /не съм и търсил де/ за разлика от лисиците, но колегите които се занимаваха основно със свинския лов отстрелваха. Аз предпочитах хвъркатия заради повечето стрелба.
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • #22
                От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                VågåНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC0048.jpg
Прегледи:1
Размер:110.0 КБ
ID:5427935, Norway. Two weeks ago.

                Коментар


                • #23
                  От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                  На това животно (постинг #22) муцуната ми се вижда твърде къса, за да е вълк. По този показател може би е хибрид с куче.
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #24
                    От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                    Първоначално публикуван от Russian Преглед на мнение
                    Vågå[ATTACH=CONFIG]516592[/ATTACH], Norway. Two weeks ago.
                    Това е любов...дори и езици
                    иво димитров-0898 472 158

                    Коментар


                    • #25
                      От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                      При нас Ловното плаща 10лв-лисица,40-чакал,100-вълк,щото се е увеличила популацята на вредният дивеч
                      иво димитров-0898 472 158

                      Коментар


                      • #26
                        От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                        Огромен, огромен, колко да е огромен, като човекът е почи клекнал - 1,20м. М' чи то моя куч е по-голям.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #27
                          От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                          М-дааа фото спецовете да кажат някоя и друга тънкост.....
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • #28
                            От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                            Няма нужда да си фото спец за да разгадаеш снимки вече . Така, снимката е реална и вълчо е към 65-70 килограма. Снимката е от към 2009-2010 година някъде от Щатите никва Норвегия не е това. Спекулира се, че е ударен от член на Айдахо фишинг хънтинг клуб ала бала но няма пълна информация.
                            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                            A POS
                            0885600200
                            За момента пасажер

                            Коментар


                            • #29
                              От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                              Преди две седмици Димитър Аврамов от ловната дружинка на селоДоспей Самоковско застреля вълк -73кг.


                              CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it




                              CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

                              Коментар


                              • #30
                                От: Огромен вълк-единак отстрелян в района на Белмекен!

                                А снимки?
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X