Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Олимпийска дилема: мъж или жена?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

    Аз съм млад и няма как да помня края на 80-те, но знам, че тогава е било пика на допинга и много жени са спрели да приличат на такива. Това най-вече важи в леката атлетика където все още голяма част от рекордите са от те времена, включително някои Български от полу-жени. След това допинг контрола се засилва и до голяма степен употребата му е значително намалена. Реално няма професионален спорт(включително шаха) в който не се употребяват помощни вещества и не се прави всичко възможно да се излъже анти-допинг системата.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • #47
      От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
      Аз съм млад и няма как да помня края на 80-те, но знам, че тогава е било пика на допинга и много жени са спрели да приличат на такива.
      Ако тогава са зобили, а сега не. или по-малко, защо маса световни рекорди падат на всяка олимпиада?

      Коментар


      • #48
        От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

        Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
        Ако тогава са зобили, а сега не. или по-малко, защо маса световни рекорди падат на всяка олимпиада?
        Я прочети 2 реда по-надолу какво съм написал. Тогава е било пика на зоба и конкретно в леката атлетика има много рекорди които нямат подобряване. И сега се зоби, но допинг контрола е много по-сериозен и до голяма част го ограничава поне в някакви граници. Спорта се развива, допинга и допинг контрола също и е нормално да падат рекорди. Аз лично съм изненадан от това, че има подобрени рекорди в плуването толкова скоро след ерата на полиуретановите костюми които даваха явно предимство и вече се появи определението полиуретаново явление за някои плувци на които постиженията паднаха значително след забраната им.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #49
          От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

          Не съм съгласен. Не забравяй и същото така, че само някой спортове са тежко засегнати от допинг скандали, други /като тенис, футбол/ им е все тая дали някой взима или не.

          Коментар


          • #50
            От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

            Говорех за лека атлетика жени и рекорди. Погледни колко рекорда и в кои дисциплини има от преди 1990г. при мъжете(2) и колко при жените(13-14):
            http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...s_in_athletics
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X