Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Олимпийска дилема: мъж или жена?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

    Някой нещо за плажния волей ?
    Че и за женския футбол на Германия - снимки в нета.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #32
      От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

      Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
      Не веее. Никъде не ми се ходи ама щом се налага .... ще се жертвам за нищожно заплащане на български чиновник при това.
      Ама си виртуоз мааму. Веднага предвиди проблеми с избора на комисии , които трябва да бъдат избирани от комисии .... и така до безкрай . А аз съм бил чиновник!
      Аз имах предвид участниците в олимпиадата, а не във Форума. А тук не вярвам да има чак толкова кастинг - олимпиада хубаво, ама работата е тежка и потискаща.

      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
      Кастер Семеня от ЮАР пък се оказа хермафродит, ама състезаващ се при жените
      То какво ли и значи хермафродит, при така задълбочено разглеждане? Два комплекта органи няма, а виж как и докъде са се оформили, ...

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Мрънкайте още против чалгажийките, мрънкайте. Ама там е ясно кой къф е и жени-мъж не виреят
      Много знам аз какви виреят там. Естетичната хирургия така е напреднала, че и тебе ще те направят на Пайнерка, само да си навит.

      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
      Да бе, да, ами Азис?
      Там има яснота.

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Някой нещо за плажния волей ?
      Че и за женския футбол на Германия - снимки в нета.
      Ей го бе, ей го - на работата лекото търси. Никакви такива - ти отиваш при щангите.

      Коментар


      • #33
        От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

        Намерих решение- всяка спортистка трябва да е родила, преди да бъде допусната да се състезава в женската категория. Тия дето не са раждали се състезават наравно с мъжете.

        Коментар


        • #34
          От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

          Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
          Намерих решение- всяка спортистка трябва да е родила, преди да бъде допусната да се състезава в женската категория. Тия дето не са раждали се състезават наравно с мъжете.
          Това е несъмнено доста точен критерий. Но не са много жените, продължили професионална спортна кариера след раждане, а и това несъмнено ще намали зрелищността на състезанията. И това значи да води поне едно дете за ДНК тестове. Проверката трябва да е на място. Темата за сурогатното и генно-инженерното майчинство - отделно, защото със съвременните средства и аз мога да съм нечия майка. Поне генетично. А за документално не ми се отваря и дума.

          Коментар


          • #35
            От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

            Точен, ама значи практически да забраниш всичката женска спортна гимнастика, да речем, а сигурно и доста други спортове, за които не се сещам.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #36
              От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

              Коментар


              • #37
                От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

                Всичко това щото света се е изчалгил.

                Щом първичните полови белези са достатъчни за католическата църква да е сигурна, че новоизбрания папа е мъж-значи върши работа.
                Както е тръгнало-след години в женските дисциплини ще се състезават само хермафродити или разните му там педали с променен пол...

                Бе чалга. Нищо общо със спорта, и идеята на Кубертен
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #38
                  От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Всичко това щото света се е изчалгил.

                  Щом първичните полови белези са достатъчни за католическата църква да е сигурна, че новоизбрания папа е мъж-значи върши работа.
                  Както е тръгнало-след години в женските дисциплини ще се състезават само хермафродити или разните му там педали с променен пол...

                  Бе чалга. Нищо общо със спорта, и идеята на Кубертен
                  Католическата църква не я мисли, олимпийският комитет има много хляб да яде, докато започне да управлява толкова хора и средства. Тя си е изработила процедурите, пък и да си мъж се доказва по-лесно.

                  И няма как да отделиш чалгата от спорта. Те са една и съща стока, само са от различни фирми.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

                    Първоначално публикуван от draco Преглед на мнение
                    Този си е бая добър...не го бях гледал.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      И няма как да отделиш чалгата от спорта. Те са една и съща стока, само са от различни фирми.
                      Ценностите които възпитават също са различни, а те са по-важни.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

                        Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
                        Ценностите които възпитават също са различни, а те са по-важни.
                        По-добре як и прост, отколкото само прост. Това е водещата линия и на двете места.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

                          Ама як не се става само с ядене, трябва и труд, а също и характер, освен това спорта помага на здравето, от там и държавата печели.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

                            Успехи където и да е (и в чалга-музиката) се постигат с труд. Това просто е работа. Като хлебарството, зидарството или писането на пиеси. Ама това е при професионалистите.

                            Останалите си остават в горния принцип.

                            А спортът е разсипал здравето на много повече хора, отколкото е подобрил.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

                              А чалгата дали е въобще е помогнала на някого?

                              Коментар


                              • #45
                                От: Олимпийска дилема: мъж или жена?

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                А спортът е разсипал здравето на много повече хора, отколкото е подобрил.
                                Професионалния такъв. А коя професия не съсипва здравето?
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X