Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

    Да дам и моите 5 стотинки по въпроса. За кола над 3000 кубика газ задължително. А за същата кола гумите да са нови или в много добро състояние пак е задължително. Без гуми си опасен за останалите а това вече не е само твой проблем. Аз деца возя и 400 коня без гуми си за затвор без други нарушения на закона.

    Коментар


    • #62
      От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

      Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
      Грешиш, това оборудване отговаря на Мерцедес, БМВ..... Именно затова няма да се настаня в тези коли.
      Защо не ги карат тези Поршета бе....., не са хубави май
      За да ги карат трябва оборудването да е такова (ако не е ясна снимката ще направя нова):
      Много си прав!. Ще ми пратиш ли линк за навигацията
      eat my dust

      Коментар


      • #63
        От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

        Първоначално публикуван от dimoyanushev Преглед на мнение
        Да дам и моите 5 стотинки по въпроса. За кола над 3000 кубика газ задължително. А за същата кола гумите да са нови или в много добро състояние пак е задължително. Без гуми си опасен за останалите а това вече не е само твой проблем. Аз деца возя и 400 коня без гуми си за затвор без други нарушения на закона.
        С 400 коня или с 4 коня безразсъдно и безотговорно каране резултата е ясен.
        Ако си внимателен и по джанти да управляваш риска е само около 5% от въпросното по-горе шофиране.
        А ако и професионализъм имаш, ще избегнеш инциденти с околните и ще затриеш само себе си
        В шофирането трябва да се "влага" не само високомерие ....... МИСЪЛ трябва да има !!!!!

        За Много Години и да ни е Честита Новата 2015 година !
        И много безаварийни километри и години !!!

        Коментар


        • #64
          От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

          Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
          С 400 коня или с 4 коня безразсъдно и безотговорно каране резултата е ясен.
          Ако си внимателен и по джанти да управляваш риска е само около 5% от въпросното по-горе шофиране.
          А ако и професионализъм имаш, ще избегнеш инциденти с околните и ще затриеш само себе си
          В шофирането трябва да се "влага" не само високомерие ....... МИСЪЛ трябва да има !!!!!

          ЗА МНОГО ГОДИНИ ЖИВИ И ЗДРАВИ КОЛЕГА В ЦЯЛАТА ТЕМА ПРЕЗ СЕДМИЦА ТИ СЕ МОЛЯ ДА СПОДЕЛИШ ОТ КЪДЕ СИ ИЗТЕГЛИЛ НАВИГАЦИЯТА МОЛЯ ОБЪРНИ ВНИМАНИЕ ПИСАХ И СЪОБЩЕНИЕ
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 02-01-15, 08:16.
          eat my dust

          Коментар


          • #65
            От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

            Не съм написал нищо за навигация, защото нямам готов отговор и решение.
            Имам една стара тема, прегледай я. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=107891
            Ако няма нищо в торента трябва да потърсиш някъде другаде в нета.
            Съжалявам, че не мога да помогна.

            Коментар


            • #66
              От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

              Твоята не може ли да я качиш на торент
              eat my dust

              Коментар


              • #67
                От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                Екрана ми е заминал на нави-то гледах екрани от ибей заслужава ли си
                eat my dust

                Коментар


                • #68
                  От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                  Здравейте какво ще ме посъветвате за Каен 3,2 бензин или тоарег 3,2 бензин 2005 година

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X