Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
    Правилно! Затова трябва да се слага направо метан!
    Да-дам..викаш Порша има гърбина да носи толумбата с пръднята, ама тежичка идва за Корсиканеца, хептем ще клекне
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #32
      От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

      Майтапа настрана, но за първи път видях американски осмак на газ в Ротердам. И то не един. А да кажеш, че не е мегаполис или че горките холандци нямат с'тинки - не е баш така Просто си правят сметката и хич не им дреме кой какво мисли по въпроса.
      Това, което наистина ме дрази и смятам за простотия е Кайен с 5 годишни гуми, дето вече не си личи какъв е бил грайфера. Или, прясно от вчера в Котленския проход - S-класа с гуми 6та употреба. Газ, нафта, бензин - кой каквото му е на сърце, стига да е грамотно изпълнено.
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #33
        От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

        Браво, изтървал съм моабета
        Всеки човек го апе бълхата различно
        Нови гуми не купувам, ако може 10 употреба нямам против, стига да е еФтинджос
        Газ-чицата е балсам за джоба ми, щото съм пинтия
        Пара за кола 1-ва потреба също няма да дам - щото пак съм пинтия.
        Купувал съм гуми за 950лв броя и кола нова за 52 бона. Тоя фил съм го гледал вече - да го гледат дупетата дето искат имидж
        Щом им кеф да зареждат бензинец вместо газ-чицата щото видиш ли е унизително на газ ...., ами да си зареждат квото искат.
        Имах газова и я махнах, сега пак ше сложа - няма проблемче.

        Клипа го направих за статистиката, как от 11,9 по заводски "прогнози" може да се свали доста.
        Ще направя и още един клип с 70 км/ч че 90 км/ч ми се види висока скорост.

        А понеже съм пинтия ще изчакам до 2021 година да стане
        Lamborghini URUS на 3 години и ще си го купя, щото ме кефи, и ще и сложа газ-чица щото не искам да са гъзаря, а малко да ми е унизително

        Всеки сам решава къде и за какво да си дава парите
        И наистина много ми беше гадно да карам 400 коня кола с 90 км/ч - URUS-а ще го карам със 60 /може да икономисам някой литър и лев/

        Едит:
        Пропуснах да спомена че имам и Смарт-че. 600 кубика и харчи в града 5 литра. Сложих му Романо газова. Чудесно е. 5л газ в града.
        Аз нямам проблем на каква колонка се нареждам на бензиностанцията
        Ако има врътка и на вода ще подкарам, стига да не дам пари на картелите
        Последно редактирано от 887504600; 11-08-14, 22:47.

        Коментар


        • #34
          От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

          Ха, още по-унизително е да шпориш Панамера на ток .
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #35
            От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

            Събрах кураж и развих висока скорост, ето материала:

            Коментар


            • #36
              От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

              Мисля, че имаш изгоряла крушка някъде, ако това означава светещата лампичка..

              Коментар


              • #37
                От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                Ти направо си откъснал с тази..............висока скорост........събери още малко кураж и направи едно нормално кипче подхождащо на колата,а не на теб,щото за тебе разбрах ,че си пинтия.Покажи на тия хора истински разход и истинско каране...............
                Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                Коментар


                • #38
                  От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                  Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
                  Ти направо си откъснал с тази..............висока скорост........събери още малко кураж и направи едно нормално кипче подхождащо на колата,а не на теб,щото за тебе разбрах ,че си пинтия.Покажи на тия хора истински разход и истинско каране...............
                  Всъщност, като му разгледаш профила в ютуб ще намериш и други доста интересни клипчета с Кайена.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                    Първоначално публикуван от Th3_ghost Преглед на мнение
                    Всъщност, като му разгледаш профила в ютуб ще намериш и други доста интересни клипчета с Кайена.
                    Ами и там погледнах и го видях как се бори с една буца кал,смисъл на оффроуд е ходил яко,ама никъде не видях на 237км/ч колко показва на борда като разход................
                    Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                    Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                    Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                    Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                    Коментар


                    • #40
                      От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                      + за алтернативните горива

                      Коментар


                      • #41
                        От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                        Здравейте
                        Нямам изгоряла крушка, това е Заради дневните светлини, и на Туарега 3.0Д е така, видях го на приятел.

                        Това ми качество "пинтинлика" най си ценя
                        От закуски сам спестил всичко, и ша са стискам за новата кола
                        С буцата кал са борих заради сликовете летни гуми, аз и от гуму пестя
                        Абе мисля едно клипче да направя с която скорост карам постоянно и да документирам разxода на гориво.
                        Не надвишавам 70км/ч и спазвам правилника
                        И може би ще живея дълго

                        Коментар


                        • #42
                          От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                          Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
                          Здравейте
                          Нямам изгоряла крушка, това е Заради дневните светлини, и на Туарега 3.0Д е така, видях го на приятел.

                          Това ми качество "пинтинлика" най си ценя
                          От закуски сам спестил всичко, и ша са стискам за новата кола
                          С буцата кал са борих заради сликовете летни гуми, аз и от гуму пестя
                          Абе мисля едно клипче да направя с която скорост карам постоянно и да документирам разxода на гориво.
                          Не надвишавам 70км/ч и спазвам правилника
                          И може би ще живея дълго
                          Евала,много си голем,дано да има повече такива като теб-да икономисват от всичко,че да живеят вечно!!!!!!!
                          Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                          Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                          Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                          Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                          Коментар


                          • #43
                            От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                            ... с 5 годишни гуми...
                            Понеже на някои хора им се стори, че си правя майтап:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140904_170249_0.jpg
Прегледи:1
Размер:97.2 КБ
ID:5608593

                            Емблемката си е съвсем истинска
                            На няколоко пъти засичам и един Кайен с гуми на същото дередже и то от поне една година го карат все така, включително и зимата. При случай ще го снимам.
                            Та, майтапа си е майтап, но в няколкостотин коня качени на подобни остатъци от гума не виждам нищо смешно...
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                              Не съм запознат с тези автомобили ама или завиват и със задните колела или тая гума е монтирана на обратно на посоката на въртене отразена върху нея !?!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                                Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                                Не съм запознат с тези автомобили ама или завиват и със задните колела или тая гума е монтирана на обратно на посоката на въртене отразена върху нея !?!
                                Защо? Това са предните......да ги наречем "гуми", навити надясно и е снимано от към шофьорската врата
                                WG 2.7 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X