Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чисто нов!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Чисто нов!

    Толкова ли не правите разлика между автомобил създаден за комфорт,удобство и наслада от шофирането и такъв правен с теслата или другия вариант-някаква спортна резачка.Да съпоставим нещата така - Колко километра шофиране ще издържите с прехваления Москвич и колко с Мерцедеса ? Да споменаваме ли факта ,че и w123 имат зверски AMG изпълнения ?

    Коментар


    • #32
      От: Чисто нов!

      Първоначално публикуван от belov15 Преглед на мнение
      Толкова ли не правите разлика между автомобил създаден за комфорт,удобство и наслада от шофирането и такъв правен с теслата или другия вариант-някаква спортна резачка.Да съпоставим нещата така - Колко километра шофиране ще издържите с прехваления Москвич и колко с Мерцедеса ? Да споменаваме ли факта ,че и w123 имат зверски AMG изпълнения ?
      Хитър Петър чел ли си? Там имаше един лаф ''Какво ти разбира прасе от кладенчова вода''.
      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
      Само DIESEL !!!

      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

      Коментар


      • #33
        От: Чисто нов!

        Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
        Ами не, не е прав. Защото този МБ е правен за всичко друго, само не и за ластици по пътя. Тази машина има друго предназначение. А факта, че си направил крив чичката със W124 300 D комби, ти дава право да пуснеш обява в mobile.de, че продаваш Москвича за 38 000 евро. Сметай, че е отлетел на фуч. Не за друго, ами щото викаш, че марката и модела не са фактор.
        Изобщо да се акцентира върху ''спортните'' качества на W123 300D .................. това е някаква форма на пълна олигофрения!!!!
        Сори, ама тва не се търпи!

        Прочети ми поста още веднъж.... не знам каква е причината ама изобщо не си разбрал какво съм искал да кажа
        Няколко насочващи въпроса:
        1. Защо да не е прав, като фактите са си факти ?
        2.Не съм казвал, че марката и модела не са фактор ! При втория прочит дано да уловиш тънкия момент
        3.Акцентирането на "спортните" качества.... и тука не си уцелим момента


        Колкото до това къде и какво да правя с Москвича си е моя работа, нямам нужда от идеи.

        Коментар


        • #34
          От: Чисто нов!

          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
          ...Изобщо да се акцентира върху ''спортните'' качества на W123 300D .................. това е някаква форма на пълна олигофрения!!!!...
          А да се прави пък същото по отношение на Москвич... Мале мила - не се сещам за адекватен израз. Пълно е с разни голфаджии и прочие москвичаджии, изпреварили в неистов напън някоя кола, чийто водач и хабер си няма да е в състояние на такава решителна надпревара . Пък и да има (хабер) - подобни простотии, просто не са му приоритет...
          А автомобилът е уникален (и по принцип, а още повече конкретният екземпляр). За неговите практически качества да се говори е несъстоятелно до абсурд при все, че те никак не са пренебрежими всъщност. Той тях ги е показал и доказал когато му е било точното време - сега е легенда.
          Последно редактирано от davc; 29-07-12, 15:29.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #35
            От: Чисто нов!

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            А да се прави пък същото по отношение на Москвич... Мале мила - не се сещам за адекватен израз. Пълно е с разни голфаджии и прочие москвичаджии, изпреварили в неистов напън някоя кола, чийто водач и хабер си няма да е в състояние на такава решителна надпревара . Пък и да има (хабер) - подобни простотии, просто не са му приоритет...
            А автомобилът е уникален (и по принцип, а още повече конкретният екземпляр). За неговите практически качества да се говори е несъстоятелно до абсурд при все, че те никак не са пренебрежими всъщност. Той тях ги е показал и доказал когато му е било точното време - сега е легенда.
            Москвич е нарицателно за зделан автомобил по-мощен от тази циганаска мечта.Смятай колко много са всички останали автомобили които са една идея по-бързи от тази печка с вакум на контактния ключ.А те са много.И тук не става дума за бегачки.Този модел на мерцедес е мъртво роден.Скучна кола.
            Точно това е че тези автомобили се карат когато им е времето.Въпросния 123 е толкова уникален до момента в който го подкараш.
            За какви качества става дума като няма такива.Времената се смениха и това го доказват новите модели на тази фирма.
            В днешно време за такава не голяма сума си взимаш кола която е караш на макс поне за две години.Првете разлика м/у каране и возене.

            Коментар


            • #36
              От: Чисто нов!

              Първоначално публикуван от belov15 Преглед на мнение
              Толкова ли не правите разлика между автомобил създаден за комфорт,удобство и наслада от шофирането и такъв правен с теслата или другия вариант-някаква спортна резачка.Да съпоставим нещата така - Колко километра шофиране ще издържите с прехваления Москвич и колко с Мерцедеса ? Да споменаваме ли факта ,че и w123 имат зверски AMG изпълнения ?
              Последно ще го караш или ще се возиш на задната седалка?И в двата случая ще изглеждаш смешно.Зверско АМГ изпълнение на 30 години?Това ми звучи като бабичка на високи токчета със минижуп и силиконови цици.И целия този ''тунинг'' с отдавна отминала давност.
              Мястото на тази кола е в колекцията на някой арабин който преди 30 години е имал същата.Да си седи там и да не мърда. Така както е седяла до сега в компанията на някой Унимог в забравен склад на немската армия.
              Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 29-07-12, 16:46.

              Коментар


              • #37
                От: Чисто нов!

                Красота и това е.
                Каквото и да пишете - това си е кола легенда.
                Какво толкова оплювате, това което МИШОЦИ сподели с нас .....не проумявам.
                Удоволствие е да я погледа човек- 40 години, а е чисто нова. Уникално и неповторимо!
                Красиво !
                И ако покажете чисто нов Москвич на 40 години- пак ще е красиво.
                Благодарско Мишоци !

                Коментар


                • #38
                  От: Чисто нов!

                  Колата си е уникат, благодарско за Мишоци, че си направи труда да я видя и аз.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Чисто нов!

                    И аз така.
                    Ще допълня, че цената на този уникат е смешна и ако не бяха още по-смешни моите доходи направо го отнасях чувствайки се като бъдещ милионер.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #40
                      От: Чисто нов!

                      Хах,това ми напомня на един приятел,който имаше абсолютно същия Мерцедес и беше навъртял около 3 мил.км(незнам дали наистина е така),но ми каза че возил човек с него,докато той теглил платформа с 1000кг-ва кола,със 90 км и му бил казал че е луд да тегли още тон с 90 км То на това чудо,максималната скорост 120 ли беше или бъркам?Може,да не може да "хвърчи",но има много як двигател,който може да дърпа повече от 2 тона
                      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                      Коментар


                      • #41
                        От: Чисто нов!

                        Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
                        Хах,това ми напомня на един приятел,който имаше абсолютно същия Мерцедес и беше навъртял около 3 мил.км(незнам дали наистина е така),но ми каза че возил човек с него,докато той теглил платформа с 1000кг-ва кола,със 90 км и му бил казал че е луд да тегли още тон с 90 км То на това чудо,максималната скорост 120 ли беше или бъркам?Може,да не може да "хвърчи",но има много як двигател,който може да дърпа повече от 2 тона
                        Ти го изкара трактор. Моя си пълнеше километража и най-важното! - поддържаше ги. С още един пътник и чувал 40 кг в багажника през почти цялата Хемус.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Чисто нов!

                          Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
                          Хах,това ми напомня на един приятел,който имаше абсолютно същия Мерцедес и беше навъртял около 3 мил.км(незнам дали наистина е така),но ми каза че возил човек с него,докато той теглил платформа с 1000кг-ва кола,със 90 км и му бил казал че е луд да тегли още тон с 90 км То на това чудо,максималната скорост 120 ли беше или бъркам?Може,да не може да "хвърчи",но има много як двигател,който може да дърпа повече от 2 тона
                          Айде започна се...то затова е кола легенда.От такива разкази и преразкази.Като гледам тук сега идва модата на това което беше при турските дюлгери преди двайсе и повече години.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Чисто нов!

                            Имах такъв Мерцедес в периода 1992 - 1995 година 300 Д бившо немско такси . Това което е на таблото в дясно е мястото на апарата . Моя не си знаеше километрите със сигурност беше над 500 000 които не му личаха от никъде . Няма да е пресилено ако кажа че това е единствената кола за която съжалявам до ден днешен че съм я продал . Сравнението с Москвич или каквато и друга кола произведена в соц. лагера е повече от неудачно . В същото време заедно с мерцедеса имах и Волга ГАЗ 24 .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #44
                              От: Чисто нов!

                              Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                              Айде започна се...то затова е кола легенда.От такива разкази и преразкази.Като гледам тук сега идва модата на това което беше при турските дюлгери преди двайсе и повече години.
                              Красотата не е в думите и разказите.
                              В конкретния екземпляр е красотата.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Чисто нов!

                                Моя пък беше 300д автомат. Не-лоша за времето си машина.
                                На тази кола могат да се възхищават хора, дето не са я имали. В крайна сметка нищо особенно. Ръждата унищожи модела 123, а не километрите...
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X