Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чисто нов!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Чисто нов!

    Иначе,ето какво намерих в българското мобиле,естествено не е в много цветущо състояние,но ако е вярно написаното е добре!
    Цена 4 000 лв.
    Дата на производство януари 1970 г.
    Тип двигател Дизелов
    Скоростна кутия Ръчна
    Категория Хечбек
    Пробег 10000 км
    Цвят Зелен
    • Предни въздушни възглавници
    • Бартер
    • 4(5) Врати
    • Аларма
    • Каско
    • Централно заключване
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_1.jpg
Прегледи:1
Размер:50.9 КБ
ID:5395185Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_3.jpg
Прегледи:1
Размер:49.7 КБ
ID:5395186Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_4.jpg
Прегледи:1
Размер:50.1 КБ
ID:5395187Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_5.jpg
Прегледи:1
Размер:49.5 КБ
ID:5395188Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_6.jpg
Прегледи:1
Размер:61.1 КБ
ID:5395189Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_7.jpg
Прегледи:1
Размер:55.2 КБ
ID:5395190Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_8.jpg
Прегледи:1
Размер:64.6 КБ
ID:5395191Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_9.jpg
Прегледи:1
Размер:38.8 КБ
ID:5395192Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_10.jpg
Прегледи:1
Размер:48.5 КБ
ID:5395193Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_11.jpg
Прегледи:1
Размер:25.0 КБ
ID:5395194Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_12.jpg
Прегледи:1
Размер:48.1 КБ
ID:5395195Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_14.jpg
Прегледи:1
Размер:60.9 КБ
ID:5395196Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_15.jpg
Прегледи:1
Размер:50.6 КБ
ID:5395197Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11342713456661643_16.jpg
Прегледи:1
Размер:28.8 КБ
ID:5395198
    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

    Коментар


    • #17
      От: Чисто нов!

      Е какво толкова се прехласвате,бавна,тромава кола с прякор ''мечтата на циганина'' или ''арабска печка''Навремето много отдавна,абе даже още тогава беше скопец.Три такива сме тормозили като последната на скоростен офроуд.Всичките свършиха в Надин.Ако на някой му трябват ламарини за такъв имам и са в отлично състояние.Даже и два салона ми се търкалят.От ония с гадния плюш които приличат на канапета от старчески дом.
      Сега се сещам че веднъж по нощите с приятели отцепихме кръстовището на Ситняково и скачахме от релсите с засилка от телевизионната кула.На третя скок пръснахме картера.Падна цялата генерация а колата я прибрахме на ход до гаража.

      Коментар


      • #18
        От: Чисто нов!

        Стига, бе! Става дума за автомобил легенда.
        Не е нужно да бъде пистова багачка.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #19
          От: Чисто нов!

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          Стига, бе! Става дума за автомобил легенда.
          Не е нужно да бъде пистова багачка.
          В Африка съм виждал такъв такси.Шофера твърдеше че е на две милки като километри.Такси повече му отива от колкото пистова бегачка.Вози много меко.

          Коментар


          • #20
            От: Чисто нов!

            Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
            Е какво толкова се прехласвате,бавна,тромава кола с прякор ''мечтата на циганина'' или ''арабска печка''Навремето много отдавна,абе даже още тогава беше скопец.Три такива сме тормозили като последната на скоростен офроуд.Всичките свършиха в Надин.Ако на някой му трябват ламарини за такъв имам и са в отлично състояние.Даже и два салона ми се търкалят.От ония с гадния плюш които приличат на канапета от старчески дом.
            Сега се сещам че веднъж по нощите с приятели отцепихме кръстовището на Ситняково и скачахме от релсите с засилка от телевизионната кула.На третя скок пръснахме картера.Падна цялата генерация а колата я прибрахме на ход до гаража.
            Батка, що си мислиш, че всички обичаме руси, палми, море и Ферари?
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #21
              От: Чисто нов!

              Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
              Иначе,ето какво намерих в българското мобиле,естествено не е в много цветущо състояние,но ако е вярно написаното е добре!
              Цена 4 000 лв.
              Дата на производство януари 1970 г.
              Тип двигател Дизелов
              Скоростна кутия Ръчна
              Категория Хечбек
              Пробег 10000 км
              Цвят Зелен
              • Предни въздушни възглавници
              • Бартер
              • 4(5) Врати
              • Аларма
              • Каско
              • Централно заключване
              [ATTACH=CONFIG]477046[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477047[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477048[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477049[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477050[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477051[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477052[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477053[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477054[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477055[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477056[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477057[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477058[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]477059[/ATTACH]
              Неможе да е 1970 г. на производство. W123 се прави от 1977 до 1985, дано не греша!
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #22
                От: Чисто нов!

                @Мишоци- мисля ,че е от 1973 но и аз не съм убеден,а не ми се рови сега да проверявам.А за предния господин-Моля,спестете си простащината за вас и околните около вас.

                Коментар


                • #23
                  От: Чисто нов!

                  Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                  Батка, що си мислиш, че всички обичаме руси, палми, море и Ферари?
                  Мишок,от тези дето си изброил нито едно не обичам.Мразя също да ми щрака дизел,да си мажа ръцете с нафта и да ми светкат москвичите защото ги бавя с пенсионерското си возило.За разлика от много хора тук пиша за автомобили и джипки които лично съм карал до предела на възможностите им.Има много други автомобили от тези години които са в пъти по-добри от служебната кола на чистачката от УБО.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Чисто нов!

                    Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                    ...и да ми светкат москвичите защото ги бавя с пенсионерското си возило.
                    Не знам дали знаеш колко си прав Едно W124 300 D комби го направих "криво" , а чичката вътре нещо се ядосваше , но тук става въпрос за нещо съвсем друго... "Кефа цена няма" са казали хората и са прави. Имаш възможност да си купиш нещо, което хем е на 30 години, хем е ново Тук никой не гледа максимална скорост, ускорение, разход и т.н. важна е автентичността, безупречното състояние(поне на снимките...) и УНИКАЛНОСТТА. Дори марката и модела не са водещ фактор.... На дали ако беше някое кадетче от онези години в същото състояние, коментарите щяха да бъдат по различни

                    Коментар


                    • #25
                      От: Чисто нов!

                      Първоначално публикуван от Caxo Преглед на мнение
                      Не знам дали знаеш колко си прав Едно W124 300 D комби го направих "криво" , а чичката вътре нещо се ядосваше , но тук става въпрос за нещо съвсем друго... "Кефа цена няма" са казали хората и са прави. Имаш възможност да си купиш нещо, което хем е на 30 години, хем е ново Тук никой не гледа максимална скорост, ускорение, разход и т.н. важна е автентичността, безупречното състояние(поне на снимките...) и УНИКАЛНОСТТА. Дори марката и модела не са водещ фактор.... На дали ако беше някое кадетче от онези години в същото състояние, коментарите щяха да бъдат по различни
                      Знам че съм прав защото ми се е случвало.А за кеф цена няма има други много по ярки примери от автомобилостроенето.Скоро гледах че продават на Меркел голфчето.И то е уникално.А за тази 124 е достатъчно показателна цената на която се продава.За 30 годишна неупотребявана кола е направо смешна.Какво ти говори това?
                      На мен това ми говори че няма голям интерес към добре запазен работен катър произведен от Западна Германия.
                      Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 29-07-12, 08:53.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Чисто нов!

                        Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                        Знам че съм прав защото ми се е случвало.А за кеф цена няма има други много по ярки примери от автомобилостроенето.Скоро гледах че продават на Меркел голфчето.И то е уникално.А за тази 124 е достатъчно показателна цената на която се продава.За 30 годишна неупотребявана кола е направо смешна.Какво ти говори това?
                        На мен това ми говори че няма голям интерес към добре запазен работен катър произведен от Западна Германия.
                        123-ка, не 124-ка. И какво й е на цената? 38500 евра малко ли са? Не коментирам линка от нашето мобиле, от пръв поглед си личи, че е заблуда. Особено с тая година и предните въздушни възглавници.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Чисто нов!

                          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                          123-ка, не 124-ка. И какво й е на цената? 38500 евра малко ли са? Не коментирам линка от нашето мобиле, от пръв поглед си личи, че е заблуда. Особено с тая година и предните въздушни възглавници.
                          Да верно че е 123 просто я наричам по друг начин и съм се объркал с цифрите.Вадиш цената на автомобила като нов и става ясно колко струва в момента.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Чисто нов!

                            Аз лично споделям мнението на Блинака,не ме кефи особенно.Бих я карал само ако е служебна.
                            Обаче някой колекционер милионер ще я отнесе като .............!!!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Чисто нов!

                              38500 пришки на задника на продавача да излезнат!!!
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • #30
                                От: Чисто нов!

                                Първоначално публикуван от Caxo Преглед на мнение
                                Не знам дали знаеш колко си прав Едно W124 300 D комби го направих "криво" , а чичката вътре нещо се ядосваше , но тук става въпрос за нещо съвсем друго... "Кефа цена няма" са казали хората и са прави. Имаш възможност да си купиш нещо, което хем е на 30 години, хем е ново Тук никой не гледа максимална скорост, ускорение, разход и т.н. важна е автентичността, безупречното състояние(поне на снимките...) и УНИКАЛНОСТТА. Дори марката и модела не са водещ фактор.... На дали ако беше някое кадетче от онези години в същото състояние, коментарите щяха да бъдат по различни
                                Ами не, не е прав. Защото този МБ е правен за всичко друго, само не и за ластици по пътя. Тази машина има друго предназначение. А факта, че си направил крив чичката със W124 300 D комби, ти дава право да пуснеш обява в mobile.de, че продаваш Москвича за 38 000 евро. Сметай, че е отлетел на фуч. Не за друго, ами щото викаш, че марката и модела не са фактор.
                                Изобщо да се акцентира върху ''спортните'' качества на W123 300D .................. това е някаква форма на пълна олигофрения!!!!
                                Сори, ама тва не се търпи!
                                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                                Само DIESEL !!!

                                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X