Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тениски за Петия национален събор!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Тениски за Петия национален събор!

    Убу де, аз не съм казал да са само черни. Когато се организира цялата дандания може да се пита какви цветове се предлагат(предполагам има голямо разнообразие), и да се изберат няколко цвята. И всеки като заявява да казва и какъв цвят иска. Просто е.

    Аз лично не обичам много светлите цветове, щото съм палачор и само докато обличам нещо бяло и то вече е оцапано.
    А черното си е стилно, и винаги е актуално.

    Пък и защо по състезанията да са само черни-Чаро раздаваше зелени, жълти и червени, на Трявна бяха бели(черните се продаваха)...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Тениски за Петия национален събор!

      [QUOTE=Кольо;190284
      А черното си е стилно, и винаги е актуално.[/QUOTE]

      И някои хора ни прави по елегантни и вталени !

      Коментар


      • #18
        От: Тениски за Петия национален събор!

        Предложение за дизайн, простичък: Логото отпред да си стои, логото отзад на гърба да изчезне и на негово място да бъде надписът: "Пети национален събор ОFFRoad-Bulgaria", датите на събора и някак в бекграунд българското знаме..Нямам опит в дизайнерски програми за да покажа какво мисля, но също мисля, че го написах разбираемо..
        Аз предпочитам сиво и черно, и размер XL..

        Коментар


        • #19
          От: Тениски за Петия национален събор!

          Аз пък искам да са мръсно зелени и да има место, дето всеки да може да си напише заглавието (ника) с перманентен маркер, примерно
          Някак си ми се ще да има някаква закачка, не искам да си развалям "колекцията" от ненормални тениски с твърде традиционна.
          Байряк на бельо някак си не ми се връзва
          Една XXL за мен и M за жената.
          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

          Коментар


          • #20
            От: Тениски за Петия национален събор!

            Може и камуфлажни с голяма емблема !Ще са подходящи за в гората!Може ли по Еконт с адреса на Фирмата дето работя?Става въпрос за тениска и лепенки .
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #21
              От: Тениски за Петия национален събор!

              Има ли развитие с тениските? Традиционно оффроуд естетиката изисква, военни зелени, каки, пустинни..цветове. Поздрави!
              VARADERO SD2

              Коментар


              • #22
                От: Тениски за Петия национален събор!

                И аз не разбрах до къде се стигна с тези тениски че и аз искам 3 бр. 1-XXL, 2-M
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
                MITSUBISHI SHOGUN 3.5 V6 AUTO
                0896736775 Любо

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X