Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 2012 - 25-26 август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Десо, ако не си разбрал-критики относно съдийство, организация, съдействие, пътна книга и други подобни неща НЯМА!

    Единствената критика е по трасето на траяла за двата дни, и за трофито за втория. Съботното трофи си беше добро. асе, на някой му се иска малко по-тежко, на някой малко по-леко, ама като цяло си беше добре. Ама за неделното трасе за трофито сте под всяка критика.
    Траялджиите са още по-разочаровани, ама не от съдийство, а откъм трасе.
    Така, че оправете сложността на трасето, с другото се справяте добре.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

      Поздрави от мен и се извинявам, че не успях да дойда. Имахме страхотни проблеми с държавни бюрократични простотии, които просто ми убиха всякакво желание. Тези от вас, които са имали честта да се занимават с глупостта на държавната бюрократична машина, ще ме разберат. Надявам се другата година да мога да дойда.

      Коментар


      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
        Надявам се другата година да мога да дойда.
        Свилка,ти май не си разбрал,че Русенският тим не е доволен,и повече няма да ходи там.

        Коментар


        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

          Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
          Свилка,ти май не си разбрал,че Русенският тим не е доволен,и повече няма да ходи там.
          Колега, незнам какво Ви прави кеф, да насаждате вашето мнение върху други хора? Незнам защо е тази злоба, като сме колеги и се любуваме на един и същ спорт? Той(tk3c-pyce) е Организатор и знае какво коства едно състезание. Защо някой трябва да казва на друг къде да ходи и какво да прави? Почвам да се замислям дали това е хобито с което ми се занимава, защото хоби е нещо което ти доставя удоволствие , а не късане на нерви. За един Оранизатор(визирам клуба), състезанието е тичане, нерви, неспане, притеснение и т.н, за да може 100 учасника да изпитат адреналин, удоволствие или малко разочарование.
          Suzuki Samurai SJ413 Turbo

          Коментар


          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

            Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
            Колега, незнам какво Ви прави кеф, да насаждате вашето мнение върху други хора? Незнам защо е тази злоба, като сме колеги и се любуваме на един и същ спорт? Той(tk3c-pyce) е Организатор и знае какво коства едно състезание. Защо някой трябва да казва на друг къде да ходи и какво да прави? Почвам да се замислям дали това е хобито с което ми се занимава, защото хоби е нещо което ти доставя удоволствие , а не късане на нерви. За един Оранизатор(визирам клуба), състезанието е тичане, нерви, неспане, притеснение и т.н, за да може 100 учасника да изпитат адреналин, удоволствие или малко разочарование.
            Колега,извинявам се.Не го написах с лоши чувства,исках да се пошегувам със Свилен.Съжалявам,че съм насадил лошо мнение за състезанието.Извинявайте.

            Коментар


            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

              Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
              Свилка,ти май не си разбрал,че Русенският тим не е доволен,и повече няма да ходи там.
              Само една част от русенския тим са недоволни, в частност от трасето на траяла. Екипажите от трофито нямаме забележки за нищо. Някъде по нагоре изказах моите впечатления. Догодина, ако имам възможност пак ще участвам. Понеже и на мен от време на време ми се налага да бъда от другата страна на бариерата, знам за какво става въпрос като труд, нерви, време и безсъние. За парите Свилен знае.
              П.П. Моля колегите от Тетевен да ми дадат телефон на Магера/ може и на лични/ да се разберем къде и как да му изпратя бензиновата помпа, с която ни спаси в гората.
              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
              SSang Yong Kyron 2.0xdi
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

              Коментар


              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                Само една част от русенския тим са недоволни, в частност от трасето на траяла. Екипажите от трофито нямаме забележки за нищо. Някъде по нагоре изказах моите впечатления. Догодина, ако имам възможност пак ще участвам. Понеже и на мен от време на време ми се налага да бъда от другата страна на бариерата, знам за какво става въпрос като труд, нерви, време и безсъние. За парите Свилен знае.
                П.П. Моля колегетите от Тетевен да ми дадат телефон на Магера/ може и на лични/ да се разберем къде и как да му изпратя бензиновата помпа, с която ни спаси в гората.
                Супер и на мен ми хареса въпреки само петте мин. участие чест е да участвам с Вас макар отвреме на време и като асистенций и пълнеж на екипаж хаххахаха да ме ме забравите ...............

                Коментар


                • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                  МОЛЯ РАЗДЕЛЕТЕ НАЙ НАКРАЯ ТРАЯЛ И ТРОФИ АЗ СЪМ ЗА ТОВА ДА СЕ СЪБЕРЕТЕ И РЕШИТЕ НАПРАВЕТЕ И ОТДЕЛНО СЪБОР..........ДРУГОТО Е УБИВАНЕ НА НОВОПРОХВДАЩИ И МАИСТОРИ = НА ОТКАЗАЛИСЕ ЗА КАУЗАТА АМАТИОРИ

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X