Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво бихте направили за безплатна наслада

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво бихте направили за безплатна наслада

    Много яко клипче! Защо няма такова в България?
    http://vbox7.com/play:74ea5b9e6d
    LZ1ZAH

  • #2
    От: Какво бихте направили за безплатна наслада

    Няма такова в България ли? Хората правят какви ли не галимации, само и само да има "гювеч". В ежедневието е пълно с примери, я само се огледайте в големите вериги магазини когато изкарат разни луканчици, саламчета, напитки и т.н. за дегустация. Че има хора така си вечерят, обядват и закусват... Не е имало кой да снима, ама не е късно
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #3
      От: Какво бихте направили за безплатна наслада

      Беше преди нова година в Карфур имаше поне десетина маси на които раздаваха за дегустация алкохол и още толкова с мезета Спокойно като ги обиколиш два пъти и си на четири крака
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        От: Какво бихте направили за безплатна наслада

        Може да прозвуча песимистично. Ако има точно такава машина, не мисля че ще има особен успех точно тук във България. Хората са толкова "изпити" от сивото ежедневие и нещастните хора, с които работят, че едва ли ще им е до танцуване на един крак и натискане на един бутон по 1000+ пъти. Е това може и да не важи за тинейджърите. Иначе като цяло е готино, хората се забавляват
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • #5
          От: Какво бихте направили за безплатна наслада

          Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
          Може да прозвуча песимистично. Ако има точно такава машина, не мисля че ще има особен успех точно тук във България. Хората са толкова "изпити" от сивото ежедневие и нещастните хора, с които работят, че едва ли ще им е до танцуване на един крак и натискане на един бутон по 1000+ пъти. Е това може и да не важи за тинейджърите. Иначе като цяло е готино, хората се забавляват
          Напротив няма да можеш да се доредиш до машината от пенсионери Не на един крак на един нокът на пръста ще танцуват
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: Какво бихте направили за безплатна наслада

            Да бе, верно. Тях ги забравих!
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            08седем9010З60
            MAKE RALLY NOT WAR
            Confidence in Motion

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X