Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв бойлер да взема?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв бойлер да взема?

    Ясно, е аз ще ползвам EVN, различно е.
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • От: Какъв бойлер да взема?

      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
      Ясно, е аз ще ползвам EVN, различно е.
      Само така си мислиш!

      Коментар


      • От: Какъв бойлер да взема?

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Потърси Светлю Шишков.
        Ако ще и да се счита за реклама-14год. ползвам такъв.

        Коментар


        • От: Какъв бойлер да взема?

          Приятел ползва от няколко месеца бойлер на Св.Шишков (светла му памет - навярно си спомняте за инцидента) - 500л, с две серпантини.
          Бойлерът е доста по-мислен отколкото на Сън системс (другия му бойлер на приятеля е такъв)... Общо взето - няма чак толкова търговски вид като Сън-системс, но е доста по-ефективен... В допълнение единия бойлер на СънСистемс му протече серпантината към вътрешния обем...
          ОБАЧЕ, за домашна употреба въобще не бих се напъвал - слагам първото което ми попадне...
          В три апартамента досега съм си слагал вертикални ЕЛ-дом.. Най-стария май вече подмина 10г...
          Досега и на трите съм сменял нагревател и съм ги чистил около 6 година, обаче с водосъдържателя не съм имал никакъв проблем, въпреки, че не са неръждавейка... (единия нагревател го смених без да имаше проблем с него, защото така и така отварях бойлера заради сълзящо уплътнение)...
          И си работят безпроблемно, а и вида им е като нов бойлер...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Какъв бойлер да взема?

            Не ме имам нужда от бойлер( да чукна на дърво), обаче като видях на сайта 1 година гаанцив за електрическата част ?!?!?
            Не се препоръчва за вароеивта вода?!?!?
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Какъв бойлер да взема?

              И не се продава в гр. Елин пелин! Явно там прекалено много се къпят.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Какъв бойлер да взема?

                Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                Взех AEG DDLE LCD 18/21/24. ... Ще споделя впечатления като придобия такива...
                Като изключим месец март, който беше доста по-студен от миналогодишния, за последните 3 месеца всяка сметка е с около 20 лв. надолу спрямо същите месеци през 2017 г.
                03.2017 - 125,51 лв. / 03.2018 - 142,81 лв.
                04.2017 - 111,30 лв. / 04.2018 - 92,10 лв.
                05.2017 - 117,62 лв. / 05.2018 - 98,74 лв.
                06.2017 - 87,44 лв. / 06.2018 - 65,06 лв.

                За 2016 г. сметките са почти еднакви с 2018 г., което значи, че може би е горе-долу еднакво като месечен разход с обемния бойлер.
                Последно редактирано от Kozzzec; 10-07-18, 12:52.

                Коментар


                • От: Какъв бойлер да взема?

                  Бойлера на Светло Шишков всеоще работи безпроблемно.


                  Изпратено от моят Nokia 5.1 Plus с помощта на Tapatalk
                  После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

                  Коментар


                  • От: Какъв бойлер да взема?

                    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                    Ако ще и да се счита за реклама-14год. ползвам такъв.
                    Първоначално публикуван от Desert_Ant Преглед на мнение
                    Бойлера на Светло Шишков всеоще работи безпроблемно.


                    Изпратено от моят Nokia 5.1 Plus с помощта на Tapatalk
                    И при мен.

                    Коментар


                    • От: Какъв бойлер да взема?

                      Я, време за реклама. Бойлер неръждавейка Елдоминвест 72266АН 120л 3 kW си бачка все така безпроблемно от март 2002 г. Това са повече от 17 г. До този момент въобще не е отварян и не е ремонтиран. На всичкото отгоре и въобще не го гася. Външния му вид е като на нов.
                      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                      Коментар


                      • От: Какъв бойлер да взема?

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Приятел ползва от няколко месеца бойлер на Св.Шишков (светла му памет - навярно си спомняте за инцидента) - 500л, с две серпантини.
                        Бойлерът е доста по-мислен отколкото на Сън системс (другия му бойлер на приятеля е такъв)... Общо взето - няма чак толкова търговски вид като Сън-системс, но е доста по-ефективен... В допълнение единия бойлер на СънСистемс му протече серпантината към вътрешния обем...
                        ОБАЧЕ, за домашна употреба въобще не бих се напъвал - слагам първото което ми попадне...
                        В три апартамента досега съм си слагал вертикални ЕЛ-дом.. Най-стария май вече подмина 10г...
                        Досега и на трите съм сменял нагревател и съм ги чистил около 6 година, обаче с водосъдържателя не съм имал никакъв проблем, въпреки, че не са неръждавейка... (единия нагревател го смених без да имаше проблем с него, защото така и така отварях бойлера заради сълзящо уплътнение)...
                        И си работят безпроблемно, а и вида им е като нов бойлер...
                        Преди 6 месеца изхвърлих Елдом 80л.с една серпентина, на 12 години .Беше заминал нагревател и анод ,можеше да се ремонтира ,но имах нужда от по-голям и с две серпентини.Балона беше в перфектно състояние благодарение на това че никога не е работил на температура над 60 градуса и на контролирано налягане 2 бара и груб филтър на входящата вода.Новия пак е Елдом 120 литра с две серпентини ,вертикален ,стенен.Надявам се и той да изкара толкова, а е и с 5 години гаранция.Стария не е профилактиран с абсолютно нищо.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Какъв бойлер да взема?

                          От 1998 есента или пролетта на 1999 г , хоризонтален на Елдом ( май 80 литров ) . До 2013 г го ползвахме семейно , след това наематели . Не са се оплаквали и нямам никаква идея как го ползват . Отделно че е скрит зад окачен таван .
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • От: Какъв бойлер да взема?

                            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                            И не се продава в гр. Елин пелин! Явно там прекалено много се къпят.
                            Неръждавейката нещо ръждясва там Всъщност, ако използваха стомана 316 надали щяха да имат проблеми, само дето цената щеше да е друга.

                            Аз в момента съм с 210 литра неръждаем със серпентина плюс проточен, монофазен душ на 10 Кв за бекъп. Нагревателят на 210 литровия е 2 Кв, отнема му цяла нощ да загрее водата използва се лятото, когато серпентината е студена.

                            Коментар


                            • От: Какъв бойлер да взема?

                              Момци,има ли някой мнение за бойлер Татрамат?Че ми предстои изграждане на баня на село а приятел,който живее в Хасково много ги хвали!!!
                              Интересува ме 100 литров...
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • От: Какъв бойлер да взема?

                                Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                                Момци,има ли някой мнение за бойлер Татрамат?Че ми предстои изграждане на баня на село а приятел,който живее в Хасково много ги хвали!!!
                                Интересува ме 100 литров...
                                Татрамат не погинаха ли преди 20 и кусур години?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X