Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До: Разходка около град Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: До: Разходка около град Варна

    Не ти трябва да измисляш нови трасета. Тръгвай с гармина по траковете за АТВ. Тъкмо ще разбереш, как се чувстват другите джипки когато ти водиш разходката. Не е лошо, да вземеш и някой с АТВ с теб, който да ти се смее гадничко и да ти обяснява, че не можеш да караш, Самурая няма никаква проходимост и не става за чеп за зеле. А Золтан мина след като събори няколко дървета с бронята.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #32
      От: До: Разходка около град Варна

      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
      Дайте предложение за много трудно трасе без път около Варна. Нещо съм се изчерпал идейно и се чудя на къде да хвана в неделя.
      Пробвал ли си в триъгълника между Булаир-Бърдарево-Долни Чифлик ? По река Армера например ?....Хем красиво , хем трудно. Там има места където и Господ не е минавал...като изключим моето терано , разбира се ...

      Коментар


      • #33
        От: До: Разходка около град Варна

        [QUOTE=targa;2129079 А Золтан мина след като събори няколко дървета с бронята.[/QUOTE]

        В случая за който говори Благой, Патроля още нямаше никаква броня, а само "мустачките"..... А съборените дървета бяха на друга расходка.....

        Боги, на една расходка, май сме попадали на някакво готино дере след едно сечище...... С много камънак. Много технично ми се видя.... Май на същата когато счупихме на Морския задния диф и когато се бях заклещил на един пън, та Тарга се катереше по дървета да ми връзва лебедката......
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #34
          От: До: Разходка около град Варна

          Първоначално публикуван от nisanterano Преглед на мнение
          Пробвал ли си в триъгълника между Булаир-Бърдарево-Долни Чифлик ? По река Армера например ?....Хем красиво , хем трудно. Там има места където и Господ не е минавал...като изключим моето терано , разбира се ...
          Да, и освен код ОранДжево снощи...
          Благо, стигни по пътя срещу течението на дюлинската река до края на видимия път и хвани в посока Булаир, но южно от коритото на реката. Има неща които може и път да се нарекат, но предимно самурайски път.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #35
            От: До: Разходка около град Варна

            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
            В случая за който говори Благой, Патроля още нямаше никаква броня, а само "мустачките"..... А съборените дървета бяха на друга расходка.....

            Боги, на една расходка, май сме попадали на някакво готино дере след едно сечище...... С много камънак. Много технично ми се видя.... Май на същата когато счупихме на Морския задния диф и когато се бях заклещил на един пън, та Тарга се катереше по дървета да ми връзва лебедката......
            Таргата беше като ТАРЗАН

            Коментар


            • #36
              От: До: Разходка около град Варна

              Карал съм от Булаир до Сини вир, покрай езерцето с чаплите и реката (май бе Елешница) , имаше огромно сечище и т.н. Там е за разходки. Абе ще се обикаля на там ,ама ........
              Тарга не ме ядосвай да не ти пратя снимката.
              Дерето където Злой закъса не става, прекалено лесен маршрут е и има само един лек страничен наклон. Там ходихме като бяхме начинаещи. На Морския счупихме дифа до Калиманци на онези бабуни до асвалта. Да взема да пробвам дерето под Мечата поляна, Пламен беше казал че е минавал пеша на там ама какво беше трасето съм забравил.

              И после защо Франчолята ходят да карат в Африка.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #37
                От: До: Разходка около град Варна

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Карал съм от Булаир до Сини вир, покрай езерцето с чаплите и реката (май бе Елешница) , имаше огромно сечище и т.н. Там е за разходки. Абе ще се обикаля на там ,ама ........
                Тарга не ме ядосвай да не ти пратя снимката.
                Дерето където Злой закъса не става, прекалено лесен маршрут е и има само един лек страничен наклон. Там ходихме като бяхме начинаещи. На Морския счупихме дифа до Калиманци на онези бабуни до асвалта. Да взема да пробвам дерето под Мечата поляна, Пламен беше казал че е минавал пеша на там ама какво беше трасето съм забравил.

                И после защо Франчолята ходят да карат в Африка.
                Ела ми направи една защита на кома, че няма време. Да се окалям и аз малко.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #38
                  От: До: Разходка около град Варна

                  Ми като свърша тръбите на Морския докарай "тялото" да му БАЯ. Сериозен съм.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • #39
                    От: До: Разходка около град Варна

                    Благо какво ти стана изведнъж бре? Хард мард...ей луд си по цялата глава Ще дойда с АТВ да пробваме булбара - да та видя какво си направил

                    Коментар


                    • #40
                      От: До: Разходка около град Варна

                      Звънни ми през седмицата, като си свободен, ще отидем за 2-3 часа, уж.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X