Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До: Разходка около град Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Разходка около град Варна

    Цонко , с риск и нас да ни баннат ,съм навит за излет .Давайте и други желаещи
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • #17
      До: Разходка около град Варна

      Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
      Цонко , с риск и нас да ни баннат ,съм навит за излет .Давайте и други желаещи
      Повечето ,,хардуери'' не пишат тук ама аз си ги знам и ще ги прозвъня предварително за останалите не знам ,който не го е скъсала работата или въпреки това иска нещо по трофи да сигнализира .Защо да ни баннат бе Янко баннални ли сме
      [FONT=Comic Sans MS]
      [/FONT]

      Коментар


      • #18
        До: Разходка около град Варна

        Няма нужда да се ходи на "Хард"-разходки.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #19
          До: Разходка около град Варна

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Няма нужда да се ходи на "Хард"-разходки.
          И причината е....................
          [FONT=Comic Sans MS]
          [/FONT]

          Коментар


          • #20
            До: Разходка около град Варна

            От лебедка на лебедка ..... добра причина ли е?
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #21
              До: Разходка около град Варна

              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
              От лебедка на лебедка ..... добра причина ли е?
              Лебедката женската на лебеда ли е? Внимавайте с лебедите, и птичия грип.
              Времето застудя.... прибирам ендурото и ще трябва да избърша праха и паяжините от джипката. Да се надявам че летния престой се е отразил само на външния вид, защото нещо е заприличал на скрап.
              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
              http://www.cardomain.com/ride/2562837

              Коментар


              • #22
                От: До: Разходка около град Варна

                за много години на всички колеги.бих искал да карам на 16.01.2011г.нещо по хард-дали можем да се организираме?ако има желаещи пишете тук да се знае. предварително благодаря.поздрави
                100-ГОДИШНИНАТА НА АРМЕНСКИЯ ГЕНОЦИД.

                ПОМНЯ И ОСЪЖДАМ. ПОМНЯ И ИЗИСКВАМ. ЖИВЕЯ И ПОМНЯ. ЖИВЕЯ И ИЗИСКВАМ“.

                Коментар


                • #23
                  От: До: Разходка около град Варна

                  Първоначално публикуван от niki armeneca Преглед на мнение
                  за много години на всички колеги.бих искал да карам на 16.01.2011г.нещо по хард-дали можем да се организираме?ако има желаещи пишете тук да се знае. предварително благодаря.поздрави
                  Естественно че има и други желаещи важна е организацията, ще следя вече публикациите тук и се надявам в наи скоро време да се съберем повечко хора за хард разходка:-)))))))))
                  Човек се учи с много практика:D

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: Разходка около град Варна

                    Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                    Лебедката женската на лебеда ли е? Внимавайте с лебедите, и птичия грип.
                    Времето застудя.... прибирам ендурото и ще трябва да избърша праха и паяжините от джипката. Да се надявам че летния престой се е отразил само на външния вид, защото нещо е заприличал на скрап.
                    Каска, бях забравил за лебедите.
                    Направих справка за правописа...

                    от Уикипедия, свободната енциклопедия


                    Лебедка
                    Лебедката или Винч е устройство за повдигане или преместване на товари чрез гъвкав елемент (въже, верига), навиващ се на барабан или преминаващ през верижно зъбчато колело.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • #25
                      От: До: Разходка около град Варна

                      Дайте предложение за много трудно трасе без път около Варна. Нещо съм се изчерпал идейно и се чудя на къде да хвана в неделя.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: Разходка около град Варна

                        Банджо, какво разбираш под "много трудно трасе без път" ? От лебедка на лебедка ? Моторния трион задължително оборудване ли ще е ? За по-големи джипки от Самурай ще става ли ?
                        п.п- вчера преминах трака Орешак-Долище-Яребична с една почти стокова Витара,по нашето "изкривено" мислене кал почти няма.
                        п.п.п-прегледай старите пътни книги от трофитата на Варненското състезание,може и да измислиш нещо
                        NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                        ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Разходка около град Варна

                          Като поизсъхне, ще те заведа по такива трасета.
                          Междувременно ако искаш може да се разходим със самурая, съвсем наоколо има доста такива пътечки.

                          Коментар


                          • #28
                            От: До: Разходка около град Варна

                            Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
                            Банджо, какво разбираш под "много трудно трасе без път" ? От лебедка на лебедка ? Моторния трион задължително оборудване ли ще е ? За по-големи джипки от Самурай ще става ли ?
                            п.п- вчера преминах трака Орешак-Долище-Яребична с една почти стокова Витара,по нашето "изкривено" мислене кал почти няма.
                            п.п.п-прегледай старите пътни книги от трофитата на Варненското състезание,може и да измислиш нещо
                            Моторен трион никога не нося. Лебедка не изключвам като спомагателен аксесоар. Труден терен е място където трезво мислеш човек не би помислил като място за разходка с автомобил. Нека трасето е от осма до десета степен на трудност.
                            Трасетата от състезанията по принцип са леки , след толкова години най-много да има отнесени от дъждовете и от човешката дейност пътища. За Местностите около Батова река, че тези трасета аз и още четери-пет човека сме ги отъпкали още през 1999-2004. На юг от Варна до Бяла също са карани десетки пъти.
                            Малееее, наистина съм запецнал идейно. Пак трябва да си избирам няколко дерета на случаен принцип а пътувания на хаос колкото да навъртам километраж не ме кефи.
                            Абе вие какво се плашите от самураите, това да не би да е най-проходимата машина ? Питай Злой дали където мине Сузуки не минава Патрол. Всичко е подготовка умения и кафеви гащи. Още по пресен пример Вранглера на Борко и Турското Терано как добре си минаха без щети. Кафеви гащи му е майката да не личи.
                            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                            Като поизсъхне, ще те заведа по такива трасета.
                            Междувременно ако искаш може да се разходим със самурая, съвсем наоколо има доста такива пътечки.
                            И аз чакам да изсъхне , писна ми да мия кал всяка неделя. На къде ще ме водиш?
                            Последно редактирано от banjo; 13-03-13, 07:42.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #29
                              От: До: Разходка около град Варна

                              За 10-15 км ще те поизпотя
                              Вземи повече колани за осигуровка, пък аз ще си взема каската.

                              Коментар


                              • #30
                                От: До: Разходка около град Варна

                                Ок
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X