Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Trial двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Trial двигател

    Преди да започна да се обърна към модераторите: ако темата ми не е за тук моля да я преместите кадето трябва.
    На въпроса: Скъпи колеги както всички знаем "младите люде" сме хора които постоянно искат неща, така съм и аз . Имам добри познания в техника, механика, инженерство както съм и добър в мечтите, но това няма никакво значение. Гледах един Trial който знам че ви е познат : Yamaha Air Tricker. Говоря не за този който е пуснат в серийно производство а за този Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1233843_orig.jpg
Прегледи:1
Размер:85.7 КБ
ID:5976978. Както всеки млад човек и аз поисках такъв, проблема е че няма... Събрал съм доста информация за него, размери, места от кадето да си купя евентуално части и др. Тук идва и въпроса ми: Какъв двигател да използвам? Имам от МЗ и от балкан което звучи и изглежда тъпо да използвам в проекта си, във форума прочетах че за другия модел е използвам двигател от YZ 250 F. Моля помогнете ми какъв двигател да намеря който да ми е полезен за тази цел


    ПС: Извинявам се за евентуалните правописни и пунктуационни грешки, но компютъра който използвам не е мой и не съм му свикнал
    ПС2: Моля не ми казвайте че е лудо (защото аз си го знам) да го правя този мотор защото няма да ме разубедите...

  • #2
    От: Trial двигател

    Доколкото съм се мотал по разни сайтове за такива неща, там гледам, че влагат разни малки китайски двигатели 125-200сс в рамки от планински колела. На клипове и снимки изглеждат прилично.

    Коментар


    • #3
      От: Trial двигател

      Говорим за конкретни модели

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X