Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви обувки?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какви обувки?

    Животът е по-хубав с музика. Един месец няма как да мина без да слушам песнички,а водата има къде да си я сипвам
    Без трипод, нощни снимки не стават, така че няма как да мина без него

    Коментар


    • #32
      От: Какви обувки?

      Ами ако ми погледнеш пътеписа от Сингапур ще видиш нощни снимки без трипод, вкл. и с експонация от 13-20 с при ИСО 100 и бленда 22. Винаги се намира къде да си подпреш фотоапарата. Няма къде в полето, но там едва ли ще висиш нощем.
      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

      Коментар


      • #33
        От: Какви обувки?

        Аз не обичам да разчитам на това. В екстремни случай и аз подпирам, но предпочитам да мисля върху снимането, вместо да се чудя с какво да подпирам апарата, особено пък за вертикални снимки

        Коментар


        • #34
          Такааа... На 16ти кацнах в България. Успях да мина целия път пеша и съм много доволен, не беше толкова лесно колкото очаквах, но определено си заслужаваше. Страхотно приключение е и вече обмислям по-натам да го направя пак, но от Париж, че от България ми е прекалено далеч да тръгна.

          За обувките... Супер доволен съм от тия викинги. Издържаха над 800км и са още здрави. Бяха ми доста удобни, макар че нямах време да ги разтъпча. Изборът за висока обувка беше правилен за мен, най-малкото заради дразнещите камъчета по пътя и не усещах особено спаряване на краката, честно казано кецовете ми ги изпотяват повече. Планини имаше главно в началото и края, посредата бяха само житни полета. Евала и най-вече за съвета за чорапите. Там бях с три чифта, но използвах само два - без памук. Третите ги купих набързо, уж Аутдор ама се оказаха с памук и след едно носене разбрах разликата, но накрая ги запалих на нос Финистера (краят на света), според ритуала
          А там беше най-приятната изненада, беше зверска мъгла като стигнах фара около 9-10 вечерта и видях знаме до кръста, доближих го и видях, че е БЪЛГАРСКОТО!
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1347054980.429911.jpg
Прегледи:1
Размер:53.7 КБ
ID:5405030

          Коментар


          • #35
            От: Какви обувки?

            Хехе! Честито и поздравления!

            С ниските щеше също да ти е удобно, повярвай. Даже малко по-малко тегло. По-важното от високи и ниски е било, че са ти били удобни. Каквито и да са, ако не са удобни направо ще те разболеят. А за чорапите - да, важни са и си се убедил.

            Пожелавам ти трекинг в Патагония. И аз много си мечтая за това.
            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

            Коментар


            • #36
              От: Какви обувки?

              Поздрави и от мен!
              Аз ще те питам за чорапите ,с мерино ли са и колко съдържание за летни условия?
              И да споделиш малко впечатления и снимки...

              Коментар


              • #37
                За материите не мога да кажа, гледах само да са най-тънките и да пише, че са за лято. Все пак мога да ги снимам, ако по тях можеш да намериш модела? Само знам, че са CoolMax, каквото и да значи това
                Тези дни като имам повечко време, ще пусна една тема с информация и снимки

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X