Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся брат си

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся брат си

    Пиша тук, тъй като изчерпах всичките си други идеи.

    Брат ми, Камен Цветанов Петров, изчезна без следа от петък. Броя петък (29.06.2012) като датата на изчезване, защото същия ден го търсих в квартирата му на Иван Асен II номер 3 към 13:30 и тогава беше заключено и никой не отговаряше на чукането ми по вратата. Вечерта на същата дата към 19:30 пак отидох до там и намерих ключовете му от външната страна на вратата, беше оставил телефона си вътре, изключен.

    В събота (30.06.2012) го обявих в полицията за издирване. Полицаят потвърди безпрекословно опасенията ми, че при тази постановка най-вероятно брат ми е отишъл някъде да си слага край на живота. Следователят беше много отзивчив и направи всичко, което беше по силите му. Накара колегите си от Перник да проверят двата адреса, където Камен беше живял преди, дойде да огледа квартирата с мене и т.н.

    Спирам до тук с подробностите, брат ми в момента е пуснат за национално издирване, но от снощи до днес няма някакъв резултат.

    Камен е малко над 180 см. висок, има много лесно забелязващи се татуировки от вътрешната страна на двете китки, с къса кестенява коса е.

    Това е най-добрата актуална снимка, която имам:



    Моля ви, ако някой случайно е забелязал някой, който да прилича на Камен, да ми се обади на +359 888 847909 или да пише тук. Нямам представа на къде може да се е запътил. Малкото приятели, с които поддържаше контакт напоследък, не са го виждали, нито чували последната една-две седмици. Леко отчаян съм.
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

  • #2
    От: Търся брат си

    Да добавя, на 31 години е Камен, роден е на 28.04.1981 г.
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

    Коментар


    • #3
      От: Търся брат си

      Пуснах информацията и тук, за да достигнем до още повече хора. Стискам палци да не се окажеш прав за версията, която си обсъдил с полицая

      Коментар


      • #4
        От: Търся брат си

        Току що шернах във ФБ, ще се оглеждам и на петолъчката..

        Коментар


        • #5
          От: Търся брат си

          Дай още сведения - с какво се занимава обикновено (на работа, в свободно време), къде ходи и т.н. Като се намери, ще скрием всичко лично.

          Коментар


          • #6
            От: Търся брат си

            И аз шернах във ФБ, брат ти живее в моя квартал, ще се оглеждам, всеки ден минавам покрай улицата на квартирата му. Дано всичко да е ок.
            LZ1ZAH

            Коментар


            • #7
              От: Търся брат си

              Намерил се е човекът, подробности - ако искат, местя към архива.

              Коментар


              • #8
                От: Търся брат си

                ТУК има нещо като подробности, но най-ценната информация може да дойде от самия Андрей, за когото се радвам безкрайно, че отново е с брат си.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X