Обява

Свий
Няма добавени обяви.

съвет за фотоапарати.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • съвет за фотоапарати.

    здравейте
    трябва да си сменим семейната щракалка.Иска ми се да взема нещо което да не ми е постоянен проблем и повод за драма на жената по повод нестанали снимки/то повече за нея тя е фотографа/.Сега имаме някаква сапунерка самсунг и за чеп за зеле не става-телефона ми прави в пъти по одбри снимки.Така като ни е ограничен бюджета/като цяло ползваме апарата само по почивки...../ гледам и неща втора употреба.
    насочих се към следните модели:
    lympus SP 560 UZ
    Olympus SP-610UZ
    панасоник лумикс DMC fz 8
    FujiFilm finepix s5700-този май отбада че е много тежък
    Nikon Coolpix L100
    гледах и канон подобни
    Иска ми се да има широкоъгален обектив......и да е по компактен.Видях по долу тема за апарат до 200 лева но предпочитам втора ръка по висок клас.Б'джета е 200-300лева....е то това е отзависи.Та на въпроса:
    моля за мнения за горните модели/ние сме строго юзъри само натискаме копчето/
    -ако някой има за продаване апарат моля да пише на л.с.
    благодаря на отзовалите се предварително
    Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
    GSM +359 895 236 182

    А Rhf +

  • #2
    От: съвет за фотоапарати.

    Canon sx120 , фуджито не го и заглеждай, помисли за Olympus SP-610UZ добра машинка, но все пак този зуум почти няма къде да го ползваш, а и когато се зумират остротата на изображението спада драстично.

    успех в избора

    Коментар


    • #3
      От: съвет за фотоапарати.

      Какво е мнението Ви за този фотоапарат. Заслужава ли си парите? http://www.aliexpress.com/item/DRCD-...11177.html?s=p

      Благодаря предварително за мненията Ви

      Коментар


      • #4
        От: съвет за фотоапарати.

        Първоначално публикуван от camozzi Преглед на мнение
        Какво е мнението Ви за този фотоапарат. Заслужава ли си парите? http://www.aliexpress.com/item/DRCD-...11177.html?s=p

        Благодаря предварително за мненията Ви
        Лично мое мнение - НЕ.
        .

        Коментар


        • #5
          От: съвет за фотоапарати.

          Егаси злобното менте!

          Това и за детска играчка не става...
          What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

          Коментар


          • #6
            От: съвет за фотоапарати.

            Е хайде, хайде...

            Ако това нещо е наистина Вивитар а не менте на Вивитар - значи си е просто евтин апарат, вероятно правен на същите поточни линии и в същия китайски завод в който е правен някой негов съвсем марков праотец преди две-три години. Вивитар (някога - читави) от няколко години са собственост на Сакар, които пазаруват фалирали фото имена (те държат и Полароид) и ги лепят на китайски масовки. Нищо особено възбуждащо, но все пак не са менте.

            Дали бих си го взел - не разбира се. Но ако нямам друг апарат и нямам други пари - от телефон все е по-добро.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              От: съвет за фотоапарати.

              Ммм, тезата ми беше с оглед на написаното като текст към него - DSLR и т.н. Инак какви снимки прави и става ли за нещо няма как да знам преди да го пробвам Визуално доста прилича на един от старите турбо-сапунери на Никон мисля, който правеше хич нелоши снимки. Обаче като чета текста не ми се вярва да има нещо общо:

              Reflecting device: Pentamirror - никакъв шанс
              Sensor size: 23,6 x 15,6 mm
              Megapixel: 10.0 - 20.0 - това как го определиха не знам...

              Аз не бих рискувал
              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

              Коментар


              • #8
                От: съвет за фотоапарати.

                Аааа, текста си е копи/пейст пълнеж, възможно и автоматичен, то е ясно.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  От: съвет за фотоапарати.

                  Като обиколих магазините за електроника на 95% от стоката си пише,че производител е Китай. Говорих с един приятел /дребен вносител/ на стоки и той сподели, че е напълно възможно дадена фирма производител да работи както за някоя доказана така и за техния пазар под друго име.А и до някъде мога да се съглася, защото и ние /фирмата в която работя/изнасяме в над 30 държави като само етикетите и цветовото съотношение е различно.Аз лично съм се спрял на други фотоапарата от този сайт между 140 и 180$. Като разглеждам сайта до всеки фирмен фотоапарат е поставена и неговата китайска реплика, но следя и нашите промоции - трябва да си сменя Сонито, че стана на много години.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X