Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да не загинем при ПТП?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Как да не загинем при ПТП?

    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    Вместо да му "взимате книжката", вслушайте се в съветите му - особено този за спирачките. При катастрофи, винаги гледат "спирачен път", а това, в 90% от случайте не е най-правилното решение! Затова се казва, че автомобил се "кара с глава"...
    chris_vicom - +1

    Амииии, то хубаво да слушаме съвети, ама като гледам какво пише

    Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
    ... само сериозните челни удари са 5, другите да не ги броим ...
    нещо се зачудвам ако той самият слуша собствените си съвети, що има толкова много ПТП-та?!?

    Е, освен ако партизанското му име не е Марко Тотев ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #32
      До: Как да не загинем при ПТП?

      Хора ,какво правите ?Тема :Как да не загинем при ПТП? И всичките отговори/хайде, повечето /,са как да вземем завой с 110 ,при положение ,че се взема с 80/допустимо,иначе знаем го този път/ ,как да направим 5 челни удара и да оцелеем,как да изтърколим жигула или лада с мангали.......
      Абе, вие сте излезли на война ,давате препоръки!

      Ще прескачам тази тема ,защото може да срещна и някой, ударил самолет ,но оцелял.И да дава съвет.
      B+

      Коментар


      • #33
        До: Как да не загинем при ПТП?

        Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
        Летя си по МАГИСТРАЛАТА с около 200.
        Намали малко че идва завой

        Коментар


        • #34
          До: Как да не загинем при ПТП?

          Има много смели водачи на мпс по нашите пътища.Това лично го заснех вчера ...да се чудиш как се е озовал там

          Последно редактирано от alex_markov; 01-08-07, 07:37.
          ------------------------------------
          тел. O878 9ЧЧ 999

          Коментар


          • #35
            До: Как да не загинем при ПТП?

            Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
            Има много смели водачи на мпс по нашите пътища.Това лично го заснех вчера ...да се чудиш как се е озовал там
            Единственото разумно обяснение, за което се сещам е - ИЗВЪНЗЕМНИТЕ СА ГО СПУСНАЛИ ТАМ!!!
            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

            Коментар


            • #36
              До: Как да не загинем при ПТП?

              Не знам дали не е пускано вече филмчето във форума, но добре показва какво е положението на този етап.
              Кадрите в него са от камерите на едни от най-оживените кръстовища в София.

              http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=dfb61cd0

              Коментар


              • #37
                До: Как да не загинем при ПТП?

                Пускано е.
                no signature no problems

                Коментар


                • #38
                  До: Как да не загинем при ПТП?

                  Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                  Kолега не се обиждай ама на теб трябва да ти вземат книжката!
                  +1

                  един бивш комшия на времето ми викаше "леле тая лада-7ца на баща ти е страшна, ако бях на твое място щях да я спукам от каране" Е, на него му "изпадна" зелената жигула на баща му - нищо, че нямаше книжка... Веднъж го видях как се завъртя на Цариградско и спря по средата напряко... Няколко седмици по-късно вече му видях само некролога... Глупостта е велика сила!
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #39
                    До: Как да не загинем при ПТП?

                    Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
                    Има много смели водачи на мпс по нашите пътища.Това лично го заснех вчера ...да се чудиш как се е озовал там
                    решил е да направи обратен завой, ама не видял че има мантинела... не се смейте - на виадукта за аерогарата /т.н. бул. Брюксел/ това е редовно!
                    преди около година писах темичка как МЛ-ът пред мен се забоде в един камион правещ обратен завой там
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #40
                      До: Как да не загинем при ПТП?

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      решил е да направи обратен завой, ама не видял че има мантинела... не се смейте - на виадукта за аерогарата /т.н. бул. Брюксел/ това е редовно!
                      преди около година писах темичка как МЛ-ът пред мен се забоде в един камион правещ обратен завой там
                      Тедо ,това е вътре в района на бензиностанцията
                      ------------------------------------
                      тел. O878 9ЧЧ 999

                      Коментар


                      • #41
                        До: Как да не загинем при ПТП?

                        никога не знаеш какво ще стане
                        но ако имате време за реакция каквото и да става избегнете челният удар ако можете
                        всичко друго е по добре
                        енергията на автомобила има повече ВРЕМЕ и РАЗСТОЯНИЕ да се разсее
                        при мокро с натиснати спирачки трудно се завива
                        и един уплашен шофьор бързо се превръща в опасност

                        за съжаление в последните 15 години който не си е платил той не е взел книжка а като добавим височайшата глупост да се премахне полигона - картинката е доста черна
                        тия олигофрени в НС вместо да обърнат внимание на подготовката...
                        хайде че се отплеснах
                        BMW X6

                        Коментар


                        • #42
                          До: Как да не загинем при ПТП?

                          Аз, да чукна на дърво, до сега имам само 1 ПТП. На много тесен, леко стръмен път в завой. Аз се спускам. На 30-тина метра преди завоя имаше ограничение на скоростта 40. Карах с малко над 40, но заради стръмното, знака и завоя намалих - не съм гледал до колко. Влизам в завоя и гледам срещу мен кола, но от дясно на пътя е много стръмно, а между колата и стръмното много малко разстояние. Набих спирачки (но точно там пътя беше мокър), навих десен, но колата отиде точно в другата. Преди удара ми мина през ума да пусна спирачките, но стана прекалено бързо и ... бум. Той имаше връзки и... това е друга история.
                          От неговата дясна страна имаше няколко сантиметра асфалт, а от дясно на пътя е равно (имаше 1 дърво на около метър от пътя), ако беше се изнесъл по-вдясно (както аз вече правя) или като ме е видял, да даде на дясно нямаше да се стига до там

                          Коментар


                          • #43
                            До: Как да не загинем при ПТП?

                            Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                            катастрофа се предотвратява с газ и волан, а не със спирачка.
                            Точно така е!
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Как да не загинем при ПТП?

                              С огромна доза късмет .
                              В катастрофата която сам сътворих удара дойде вследствие на откъсване на предно колело(от шарнира)за какво кормилно управление говорим
                              А това което сътворих и оцеляхме с жена ми беше една глупост на един 18г.хлапак-демек аз.С един Москвич по бул"Йерусалим"(м/у Била Младост и кръстовището за Бистрица)с 140км/ч(имам свидетели ,а как ги вдигна и аз не знам)влизам в една "дупчица"откъсва се предно дясно и губа едновременно и спирачки и управление,колата се завъртя и челно в мантинелата през таван и обратно на гуми(ужас),но най стрнното е била моята реакция(казвам била щот не съм го осмислял)виждаш ,че се удряш и искаш да се хванеш за нещо и аз съм се хванал за облегалката на дясната седалка с двете ръце и "заключени "пръсти така и жена ми е получила един вид колан-да седнеш да го мислиш няма да стане ама за части от секундата се е получило и се отървахме само с уплаха ,а и един глупак който не кара така.
                              Та това е късмет и само късмет(а как се избягва катастрофа е друга тематам си требва и ъкъл)
                              Dacia Duster 1.6 CSe 115 4x4

                              Коментар


                              • #45
                                До: Как да не загинем при ПТП?

                                Мнение на Kaskadiora
                                Летя си по МАГИСТРАЛАТА с около 200.

                                колега ти си направо пилот бе,а и без каска- готово камикадзе сигурно вече си взимаш каската редовно преди полет
                                ПАВКО
                                0888802068

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X