Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плексит

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Плексит

    Моля, ако някой знае да сподели как да си облекча плексита, че 20 ти ден не мога да спя.

  • #2
    От: Плексит

    Аз се оправих със Камфор-Салициликум , от ветринарната аптека. На времето като бях закъсал един таксиметърджия ме прати в тази аптека и понеже беше забравил името вика ще питаш за лекарство за уморени коне. Е посмяха се малко ама се сетиха за какво става въпрос.Слагай по малко че е силно!!!!!За въпроси телефона от подписа .

    Коментар


    • #3
      От: Плексит

      Благодаря все пак но неспоменах че сам на път и несъм в БГ,карам ТИР,нямам идея кво да правя,тия в Европа без рецепта недават нищо

      Коментар


      • #4
        От: Плексит

        Първоначално публикуван от venciq Преглед на мнение
        Благодаря все пак но неспоменах че сам на път и несъм в БГ,карам ТИР,нямам идея кво да правя,тия в Европа без рецепта недават нищо
        Ами отиваш на чичо доктор. Надявам се, имаш медицинска застраховка.

        Коментар


        • #5
          От: Плексит

          Имам разбира се,и сигурно така ще направя,само да влезна в народна република Германия

          Коментар


          • #6
            От: Плексит




            Съдържа камфор, ментол и евкалипт.

            https://www.google.bg/search?tbm=isc....0.nNSqT4lmZbs

            Коментар


            • #7
              С мазане май няма да стане,5ти ден се мажа с Фелоран гел с Диклофенак натрий и пия Диклак150 също с Диклофенак натрии, и ..............................................................файда никаква все едно нищо не пия.
              Сигурно без инжекции спасение няма
              Последно редактирано от maxxx; 24-06-12, 10:32.

              Коментар


              • #8
                От: Плексит

                А според мен мазането трябва да е последно. Струва ми се, че това което се определя като плексит, е възможно да е проява на други проблеми, да речем неправилна стойка, изкривяване на гръбначен стълб поради някаква причина и т.н. Добре е, първо специалист да ви погледне, че да не се окаже, че с мазилата само маскирате проблем, който ще задълбочите... Като на първо време опитайте да си промените "работното място", много от тези проблеми са следствие на неправилна настройка на седалката, стойка и характерно "криво седене"... На ваше място бих се обърнал първо към добър мануален терапевт...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  От: Плексит

                  Четох някаде че било заболяване на периферната нервна система и се получавало от недоизлекувани настинки и вирусни инфекции.Получавало се възпаление на нервните окончания и от там сериозните болки при движение.Незнам,но казват че не се лекувало,трябвало само да отшуми.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Плексит

                    Дадох мнение, беше изтрито.

                    За да бъда максимално конкретен - последния такъв случай в практиката ми се оказа върхов карцином на белия дроб при... заклет пушач.
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X