Обява

Свий
Няма добавени обяви.

K&N въздушен филтър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • K&N въздушен филтър

    Здравейте колеги ! Имам питане относно тези филтри . Зет ми иска да ми закупи такъв от щатите за Митсубиши L 200 2.5 ТДИ 97 г.
    но продавача там е казал ,че има разлика от моделите за Щатите и Европа. Някои закупувал ли е такав от там и може ли да ми помогне с каталожен номер,модел или нищо подобно
    888982949

  • #2
    От: K&N въздушен филтър

    На страницата им май ги имаше номерата едно време,
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: K&N въздушен филтър

      http://www.knfilters.com/search/apps...00&engine=2.5L
      LZ1ZAH

      Коментар


      • #4
        От: K&N въздушен филтър

        колега купувай спокойно,аз оттам си купих,няма разлика

        Коментар


        • #5
          От: K&N въздушен филтър

          От Ибей дали има риск да взема менте? Например това - http://www.ebay.co.uk/itm/LADA-Niva-...ht_7874wt_1392
          Александър

          Коментар


          • #6
            От: K&N въздушен филтър

            Единствено да споделя, че армирания тензух трябва да се мокри със специализирана смазка, спрей или препарат преди всяко каране, както и при по дълги преходи, по време на дистанцията. Прак с консистенция около тази на талк, минава свободно през КН и други аналогични филтри. Предлагам да си карате конвенционалните филтри.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #7
              От: K&N въздушен филтър

              Има една подробност,когато се монтира такъв филтър.Трябва да се постави в подходяща кутия с въздухозаборник(т.е. да взема външния въздух)Иначе гол под капака засмуква затоплен от двигателя и ефекта е само по-шумен моторУспех
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #8
                От: K&N въздушен филтър

                Единственото хубаво му е,че при силно замьрсена среда можеш да ги измиеш и да го омаслиш пак за поредното ползване.Продават се филтри за оригиналните кутии на доста голям брой коли,но това на нормален пьт да го карам няма смисьл,не чисти както вече се каза така добре както оригинала,а и струва по 3.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: K&N въздушен филтър

                  благодаря за всички мнения
                  888982949

                  Коментар


                  • #10
                    От: K&N въздушен филтър

                    K&N работи най добре когато има шнорхел джипката,за да смуче студен въздух,това важи и за конвенционалните дизелови филтри,просто пропускливостта на К&N е по голяма,минава по голям въздушен поток,за да се предпази мотора от по едри частици,филтъра се пере с предлагания кит за това на всеки 5-6000км,или според експлоатацията на машината.Кита включва два компонента за около 40-50лв ,обезмаслител и масло,предполага се че и обикновенния обезмаслител може да го замени,а "тънко" хидравлично масло може да замени другото.Фитъра е много устойчив и на практика си избива парите многократно,понеже преди да се наложи неговата подмяна,ще се сменят 100бр. от фабричните.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • #11
                      От: K&N въздушен филтър

                      Маслата за филтри са много лепкави.
                      Но въпреки това, КН пускат доста прах. хАмериканците продават "prefilter" от дунапрен. Така срещу сума 3-5 пъти по-голяма от обикновен вилтър получаваш система с почти същата пропускателна способност и почти същото пречистване. И лепенка K&N

                      Коментар


                      • #12
                        От: K&N въздушен филтър

                        Е да, ама е престижно...
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • #13
                          От: K&N въздушен филтър

                          Престижно
                          Колегата Белата явно е използвал филтъра и знае за предимствата му.
                          Аз използвам К&N от около година и съм много доволен,моя е с размерите на стария ми нормален филтър и влиза в оригиналната кутия.
                          Динамиката се увеличи осезаемо и по компютър разхода ми падна с литър,наистина пропуска по фини частици ако се кара в прах но с префилтъра това се избягва,и пропускливоста му на въздух пак е по-голяма от на нормален филтър.
                          Струваше около 40 паунда тук и кита му струваше около 10,ето сайта от където го купих;
                          http://opieoils.co.uk
                          Kawasaki GTR 1400

                          Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: K&N въздушен филтър

                            Незнам за джипките, но при моето АТВ разликата се усеща моментално Двигателя се отпушва, поне при мен де За финния прах се продава префилтер (колегата над мен го е споменал) Кита (маслото и почистващия препарат) мисля, че струва 28лв.

                            Коментар


                            • #15
                              От: K&N въздушен филтър

                              Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                              Незнам за джипките, но при моето АТВ разликата се усеща моментално Двигателя се отпушва, поне при мен де За финния прах се продава префилтер (колегата над мен го е споменал) Кита (маслото и почистващия препарат) мисля, че струва 28лв.
                              Определено се усеща разлика,аз я усещам даже след като изпера и омасля на ново моя К&N,китовете ги има на различни марки,аз купих за 46лв един,стигна за 4 пранета и обмазвания.
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X