Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заключване на резервното колело

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заключване на резервното колело

    Виждал съм Витари, на които резервното колело е заключено (предполагам, за всеки случай) с някакво остроумно нещо. Единият болт е заменен с малка цилиндрична ключалка, за която следователно има и малко ключе.

    Да знае някой откъде може да се купи такова нещо? Ходенето ми по магазини не даде резултат.

    Поздрави!
    Искам България чиста!

  • #2
    До: Заключване на резервното колело

    Секретни болтове (ако се наричат така) няма ли да вършат работа
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      До: Заключване на резервното колело

      Ние имаме новата ГВ и тя е с такъв механизъм на заключване. Провери при официалниъа вносител.
      AUDI Q5, 2TDI

      Коментар


      • #4
        До: Заключване на резервното колело

        За тях знам и знам откъде да си купя. Но те са си друго нещо и са за всичките 4 колела, т.е. точно без резервното, което май е най-уязвимо. Освен това ми допада идеята за ключето, което можеш да си носиш в джоба. За разлика от ключа за ония секретни болтове, който определено не е джобен.

        Все пак благодаря за отговора.
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #5
          До: Заключване на резервното колело

          Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
          За тях знам и знам откъде да си купя. Но те са си друго нещо и са за всичките 4 колела, т.е. точно без резервното, което май е най-уязвимо. Освен това ми допада идеята за ключето, което можеш да си носиш в джоба. За разлика от ключа за ония секретни болтове, който определено не е джобен.

          Все пак благодаря за отговора.

          Само от официалният представител. Моето сузуки беше с такъв секретен болт, трябваше да то режа с флекса 5 мин. за да го махна от там. Никога не беше свалян и така беше клесал, че нямаше начин да се отвори от ключар и да ми направи ключ, защото купих колата без него....
          LZ1RED

          Коментар


          • #6
            До: Заключване на резервното колело

            имай предвид че ако сложиш такава заключвалка трябва да я смазваш редовно защото всички боклуци се набиват от зад да не вземе да клеаса и като се наложи да не можеш да си свалиш гумата

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X