Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

    Честито и от мен и за невероятната машина!!! Снимките са страшни. Снимайййй

    Коментар


    • #32
      От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

      Новото фото се справя повече от добре

      Коментар


      • #33
        От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

        Със здраве да си я караш и много да те радва
        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

        0885372997 - Дани

        Коментар


        • #34
          От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

          Тъй като си търся Гранд 5,9 за да се влея в редиците на истинските офроудъри искам да ви споделя, ако някой си търси такъв автомобил да не си прави труда да ходи до Варна или Дупница за огледи, където сега са обявени два такива. И двата са зле. За който го интересува мога да дам подробности.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • #35
            От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 1.jpg
Прегледи:1
Размер:151.1 КБ
ID:5500709
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 2.jpg
Прегледи:1
Размер:140.2 КБ
ID:5500710
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 3.jpg
Прегледи:1
Размер:105.7 КБ
ID:5500711
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 4.jpg
Прегледи:1
Размер:133.7 КБ
ID:5500712

            Айде и аз да се включа.
            Американка от Италия. 177000км , пълна сервизна история.
            Верно върви много!
            Сега започвам обслужване заедно със смяна на всички спирачки и лагери на главини .
            Желанието ми е да монтирам 265/75R16 и метална броня с лебедка, с мнинимален лифт-макс 2'.
            Части за откъде купувате?

            Благодарности на Кинекса- помогна ми много и от сърце! Разбрахме се да го почерпя на някоя чужда свадба.
            Температурата на двигателя стои на 100 градуса и като го натисна отива на 110. Нормално ли е?
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #36
              От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

              А честито ти Американец....!
              Колекцията се попълва....
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • #37
                От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                Части за откъде купувате?....Температурата на двигателя ....
                Честит
                Хрисим лендровърист да смени вярата и да мине при правоверните "джипари"въй, въй чудо аллах акбар .....пък ние ще те бутнем в нанадолното баш към голямата кал
                Части от "Роцкауто точка цом"
                Температурата принципно е "топъл" двигател, ама знае ли човек.110 е за много назлобено каране.....Виж първо капачката на радиатора, масово отдолу умира пружината на клапана към разширителното казанче и си с полу херметична система.
                Заводски трябва да си с електрически двускоростен вентилатор на основното охлаждане, виж дали и двете степени работят....
                За въпроси звънкай, таман ще чуеш как ме яде червеят на зависта
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #38
                  От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                  Части от рокауто. На мен ми пристигат за една седмица. Оскъпяването над това, което виждаш е 25% за мито и ДДС, за части над 20-30 долара.
                  Даже, когато поръчвам в четвъртък или петък и са тук понеделник или вторник, защото сме пред тях часово и имат време да ги приготвят и изпратят. Само едно пълномощно на Федекс им даваш и не се занимаваш с нищо различно от това, да ги получиш пред вратата си.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    Тъй като си търся Гранд 5,9 за да се влея в редиците на истинските офроудъри
                    Бре, бре ..а честито ...за офф си имаш железа на точила, а тоя го организирай за голфонаказател и кефодокарвач! Дигни го лееекинко, сложи едни изнесени джанти или фланци с 32-ки / ама не кални/ и газ до ламарината! За какво ти е лебедка, бързо ще го смеляш в гората..
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • #40
                      От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                      ЧЕСТИТО ! Много да те радва.

                      - аз с моята си дилема - ти ли си го внесе или човек ? Че си търсим от сумати време читаво XJ и все на боклуци попадам, а по чужбина не ми се мотае

                      Поздрави !

                      Коментар


                      • #41
                        От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                        От Хасково го купих. Кинекса го намери. Купих го скъпо, но е на малко км и с сервизна история. Може да стане лесно като за колекция.
                        Другите които се продават в България са зле. Ако се ремонтират ще надхвърлят доста цената на моя.
                        Уж са редки тези автомобили, но излизат доста предложения.
                        Без да разбирам от Грандове си мисля, че това е единствения, който е и бегачка и става за офроуд. Аз мисля да си го карам и в гората.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #42
                          От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Без да разбирам от Грандове си мисля, че това е единствения, който е и бегачка и става за офроуд. Аз мисля да си го карам и в гората.
                          Така е, но това което може той в гората, го могат и другите, които ги имаш, но на пътя ситуацията се променя коренно...вече си го видял! Съдбата му можеш само ти да решиш..
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #43
                            От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                            Честит да ти е и със здраве да си го караш!
                            Много се радвам като видя кола на тия години с пълна сервизна история и с всичко работещо по нея, все едно току що излиза от магазина. За такъв екземпляр си струва да се изръсиш повече защото в последствие ще си караш безгрижно.Иначе не те ли е жал да развалиш оригиналния вид при условие, че е супер (не ти давам акъл просто питам, защото на ферозата бащата като я взе я направи като от магазина и сега ми е жал да и разваля вида, а същевременно искам - иди ме разбери ).
                            Айде със здраве...
                            Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
                            Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

                            Коментар


                            • #44
                              От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              Честит
                              Хрисим лендровърист да смени вярата и да мине при правоверните "джипари"въй, въй чудо аллах акбар .....
                              Дедо, я се загледай пак в снимките, виж там какво се подава зад тоя хамерикански изтърсак . Това там е големия батко, суперчардж, със има нема малко под 500 коня фабрично. А и в гаража на Руси има още няколко ЛР, та не го прилапвай в американската секта още И без това напоследък ходи с яке на Мицубиши
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #45
                                От: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Limited LX - една легенда

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                . Това там е големия батко, суперчардж, със има нема малко под 500 коня фабрично.
                                На Автосалона се запознах отблизо с последния ...вече с над 500 мулета..няма нещо, което може да се сравни с него..Тойотите ми изглеждаха като Запорожци след това! Ама четвърт милион и нагоре му сакат ..
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X