Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форд Маверик 2 лек обзор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Форд Маверик 2 лек обзор

    Благодаря ти.
    пс.Повече от ясно е че към всичките тия отговори трябва и по ръбато и голямо шише=от мен
    Последно редактирано от gazdata_83; 10-01-13, 01:04.

    Коментар


    • #32
      От: Форд Маверик 2 лек обзор

      Аз имам книжка ама е на Английски ,PDF Някои ако се нуждаят.

      Коментар


      • #33
        От: Форд Маверик 2 лек обзор

        Сподели я

        Коментар


        • #34
          От: Форд Маверик 2 лек обзор

          http://dox.bg/files/dw?a=292aeec311 Тук е!

          Коментар


          • #35
            От: Форд Маверик 2 лек обзор

            Благодарско.И гумите са купени

            Коментар


            • #36
              От: Форд Маверик 2 лек обзор

              До Tony33...съвет за маслото?5w20?10w30?10w40?Имам останало Кастрол 10/40 от Ингилизко...

              Коментар


              • #37
                От: Форд Маверик 2 лек обзор

                Първоначално публикуван от gazdata_83 Преглед на мнение
                До Tony33...съвет за маслото?5w20?10w30?10w40?Имам останало Кастрол 10/40 от Ингилизко...
                Еее тука ме хващаш неподготвен. Аз съм в момента с някакъв лонг лайф pennzoil 5w-40, ама щото в сервиза са ми много френдове . Винаги съм мислил - най-доброто масло е каквото ти препоръча приятел в сервиз, че му знае произхода и го е пробвал.
                А и всеки двигател си е изхабен различно. Нема универсална рецепта тук .
                висете отпуснато

                Коментар


                • #38
                  От: Форд Маверик 2 лек обзор

                  Останах мн приятно изненадан от колицата-без подготовка от УК(само напомпване на гумитедо тук(300км)без ама никакви ядове........само бенз и път.Доволен мн.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Форд Маверик 2 лек обзор

                    Първоначално публикуван от gazdata_83 Преглед на мнение
                    Останах мн приятно изненадан от колицата-без подготовка от УК(само напомпване на гумитедо тук(300км)без ама никакви ядове........само бенз и път.Доволен мн.
                    3000

                    Коментар


                    • #40
                      От: Форд Маверик 2 лек обзор

                      Здравейте колеги,

                      Изчетох целия форум но информацията за Форд Маверик е твърде оскъдна. Та ми предлагат този маверик:
                      Дата на производство
                      ноември 2003 г.
                      Тип двигател Бензинов
                      Мощност 130 к.с.
                      Скоростна кутия Ръчна
                      Категория Дълга база
                      Пробег 138000 км
                      Цвят Черен
                      Предлага ми го приятел, който се занимава с коли и твърди, че джипчето си струва! Може да видите обявата в мобилето, тъй като не може да се постват линкове.
                      Ще ви бъда задължен за всякакви мнения и коментари!! Как е като корозия, поддръжка, разход и каквото и да е специфично. Има монтиран ГИ! Днес го гледах на място и е много запазен. Благодаря ви предварително!!! Поздрави. Ето малко снимки:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f1.jpg
Прегледи:1
Размер:124.6 КБ
ID:5507007Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f2.jpg
Прегледи:1
Размер:85.8 КБ
ID:5507008Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f3.jpg
Прегледи:1
Размер:91.9 КБ
ID:5507009Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f4.jpg
Прегледи:1
Размер:126.7 КБ
ID:5507010Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f5.jpg
Прегледи:1
Размер:79.1 КБ
ID:5507011

                      Коментар


                      • #41
                        От: Форд Маверик 2 лек обзор

                        Колата на снимка изглежда добре. Тези коли са доста разпространени в Сев Америка, но са предимно автомат. Ако те се лъжа мотора е 2.4 и не очаквай чудеса, но си върви прилично. Градско жипче е. Не е за баш у киреча, но до язовира ще те закара.

                        Не зная за какви пари и на какви километри е колата, но изглежда запазена. Провери я в независим сервиз, ей така - за спокойствие.

                        Едно нещо .. аз не бих си купил кола от Дангер Ауто (Danger). Най-малко заради името.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Форд Маверик 2 лек обзор

                          Мотора е 2.0I, 125 КС мисля... и е едно към едно с мотора на мазда трибют. даже мисля че е мотор на мазда, но нека кажат по-запознатите колеги и е с ръчни скорости. За парите ще се пазарим но....да кажем, около 6 и 200 -300. При всяко положение ще я закарам да я погледнат. В никакъв случай не правя реклама на автокъщата, просто по една случайност човека ми е добър познат и твърди, че километрите са реални и возилото си струва. На мен именно за това ми трябва ...за зимни условия и язовири , в кереча няма да влиза!
                          Последно редактирано от Neosi; 01-08-13, 19:48.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Форд Маверик 2 лек обзор

                            Да ви кажа изобщо не е лоша колата. Имам постове към началото на темата когато я взех. Изчаках да я покарам малко и вичи изминах към 15-16 хил. км. без проблеми. Забелязах обаче нещо интересно - като взех колота имаше за смяна една биалетка. Закарах я на сервиз, където си карам досегашните автомобили за ремонт на ходовата част. Странно, обаче момчетата бяха намерили 3-4 биалетки от различни места, но всичките не ставаха. Къси май бяха. И като не стана работата ми казаха да отида в Мото Пфое. Отидох и там ми сложиха оригинална. Колко е оригинална незном но стана. Вчера същият номер с един накрайник, че нещо лекичко зарочна да потропва. Карам я пак в сервиза и ми звънят хората - аман заман няма накрайници за тая кола - има само оригинални. Колко ще са оригинални не е ясно. Та проблема ще е евентуално с частите не че ги няма, а че ще са по-скъпи. Биалетката беше 48 лв. Но ако е читава колата и няма да я вкарваш в кереча, според мен си заслужава. Казвам кола, щото то си е като лек автомобил - няма шаси. За семейна кола става - имам две деца, едното е бебе и носим всичките салтанати - колички, кошари и прочие. Газовата бутилка намалява багажника, но съм праснал една черупка на тавана и работатаа спи. Накратко е това. Ако има нещо питайте-ако знам ще казвам. Поздрави.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Форд Маверик 2 лек обзор

                              Форд е двигателя. Не е толкова зле с частите всъщност като цяло. Напълно съизмерим със същия клас и година други автомобили.
                              висете отпуснато

                              Коментар


                              • #45
                                От: Форд Маверик 2 лек обзор

                                И аз опрях до проблема с накрайницитеНякой купувал от различно място от МПф?
                                Всичко друго по моето обслужване мина лесно и бързо-смяна филтри,гърне,ангенаж(пистовия не го смених-дано не е грешка,казаха че е ок)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X