Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форд Маверик 2 лек обзор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форд Маверик 2 лек обзор

    Нещо за мераклиите за разходки с Маверик/трибют :

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18eea7432d5b.jpg
Прегледи:1
Размер:70.1 КБ
ID:5736490

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2343b0e54fa5.jpg
Прегледи:1
Размер:50.4 КБ
ID:5736491
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Форд Маверик 2 лек обзор

      Това е супер.
      Цени?
      Между другото има един руски клип, там лебедката е подвижна и се монтира и от зад на мястото на теглича
      https://www.facebook.com/groups/1031...2724756873530/
      Последно редактирано от filgun; 08-12-16, 22:31.
      Форд Маверик 2001 2.0 xlt

      Коментар


      • От: Форд Маверик 2 лек обзор

        Тия дни се разходих да огледам един два Маверика. Не съм си представял, че може да видя толко ръжда на едно място и то на сравнително модерен автомобил. И тия хора искат един куп пари за скрап. Ще се отказвам
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • От: Форд Маверик 2 лек обзор

          Щото като се откажеш от Маверика, и си мислиш, че другите са много хубави... Просто нашите джамбази взимат най-големия скрап. От Германия, Швейцария и Австрия взимат най-гнилите кошници. От Италия - най-издуханите.

          Търпение му е майката. И всекидневно търсене по обявите. Хубавите машини изчезват за ден-два.
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • От: Форд Маверик 2 лек обзор

            Колега Димитър, търсиш 10-15 годишни екземпляри, логично е да има ръжда. Трудно е да се намери читав... Както казва колегата bullet_pk, нужно е търпение, но ако намериш читав екземпляр ще му се радваш много. Пък каквато и марка да търсиш на тези години си е нужно голяма доза късмет.
            Форд Маверик 2001 2.0 xlt

            Коментар


            • От: Форд Маверик 2 лек обзор

              Не смятам, че е логично да има ръжда по 10-15 годишен автомобил. В случая това се дължи вероятно на липсата на антикорозионна защита на купето на този модел.
              Имам 1996 ауди А4 което въпреки офроуд издевателствата от моя страна пак няма ръжда.
              Вчера оглеждах Джип Чероки 3.7 автоматик, което нямаше никъде ръжда, но пък е на критичните 210 000 км. Според запознати скоростната кутия след такъв пробег започва да създава проблеми.
              Няма пълно щастие.
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                Здравейте колеги.Малко помощ преди сервиза:та Маверик 2.0 2001=три дни си ора в снега и се радвам на количката до вчера....След като се поузори да излезе от паркинга пред блока включих 4х4 и хоп измъкнах се и изключих 4х4.След малко установих че имам проблем все едно карах на полусъединител-обороти високо,а все едно ме бутат/превключвах без проблем).Стигнах до един баир и започнах да се спускам-реших да включа на 1ва и да проверя-включих на 1ва пуснах съединителя(все едно останах на свободна)и фордчето изгасна.После няма палене...върти яко но не пали.....та съвети?Май са няколко проблема на веднъж.....

                Коментар


                • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                  Туй на заминал съединител мирише ако разчитам правилно. Паленето вече е друга бира.
                  "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                  Коментар


                  • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                    Съединител-чао,паленето-стопен датчик на колянов вал.

                    Коментар


                    • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                      А на какъв пробег е съединителя? На мазда трибют 2.3 от 2005 г. даде фира на 170000
                      "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                      Коментар


                      • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                        И на мен ми звучи като износен съединител, а паленето нямам идея...
                        Форд Маверик 2001 2.0 xlt

                        Коментар


                        • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                          gazdata_83, ще може ли да споделиш, когато излезеш от бокса колко струва ремонта и частите, марка и откъде, че аз като го купих моя разбирачи ми казаха за съединителя че е на свършване, твърд бил педала.. та да знам какво ме чака. Ще бъда благодарен, а и за темата ще е полезно.
                          Форд Маверик 2001 2.0 xlt

                          Коментар


                          • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                            За колегите които се интересуват от цените на частите намерих това докато се ровех и аз в бета да ги разбера това не е реклама но тук най подробно е обяснено и лесно за намиране на това което търсиш,нека по запознатите да изкажат мнение дали са коректни и дали са нормални цените.*****

                            Коментар


                            • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                              Даде фира на 155000.Датчика на вала-60 лв. със смяната.За съединителя и смяната ще оставя на майсторчето към 400 лв.Имам и друг автомобил затова ще го вкарвам в бокса др.седмица че иска и дърпане до там.Като излезе от сервиза и всичко е ок ще помагам с марка и от къде е поръчан.

                              Коментар


                              • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                                Първоначално публикуван от basic Преглед на мнение
                                За колегите които се интересуват от цените на частите намерих това докато се ровех и аз в бета да ги разбера това не е реклама но тук най подробно е обяснено и лесно за намиране на това което търсиш,нека по запознатите да изкажат мнение дали са коректни и дали са нормални цените.*****
                                Само не разбрахме на какво си попаднал?
                                Форд Маверик 2001 2.0 xlt

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X