Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми бунгала.Спешно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

    Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
    Не знам, защо като отворя букинга не намирам за под 50-60евро на вечер през Юли...
    Харесахме мястото, плажа и по-точно пясъка по снимки от букинга. Започнахме да търсим места за настаняване чрез гуглето. Намерихме няколко близки хотела и тези бунгала. Звъняхме на хотели, питахме за цени. Поискахме оферта за две бунгала с фиксирани дати. Получихме я по мейла. Съгласихме се. Накараха ни да им преведем поне 100 ойро капаро. Оказа се че за трансфера банките ще ни вземат стойността на едната нощувка... Помолих мой познат грък да им се обади, за да им обясни и да ги увери, че сме сериозни. В резултат на неговия пазарлък договорихме тази цена... Платихме на място в брой. Не ни хареса само това, че на рецепцията нямаше постоянно служител и трябваше да го търсим. Бунгалата бяха стари, но чисти и оборудвани с хладилник, готварска печка, климатик, сателитна телевизия и баня. Подобна цена бяхме намерили и в хотел, но не ни устройваше, защото с нас имаше и 2 броя четириноги членове на семействата.
    Става дума за първата седмица на септември, а резервацията е от края на пролетта. Имаше и почиващи от Македония, но за 2 седмици, които през тур оператор бяха с още по-ниски цени от тези, на които ние плащахме.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #47
      От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

      Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
      Възможно е. Малко се съмнявам, че инвестицията има правилна възвращаемост, но знае ли се....
      Е, тук въпросът е кой какво разбира под "правилна възвращаемост". Щото познавах такива, които очакваха от хотелче с 30 стаи още от първата година да им осигури разполагаеми доходи като на големи тузари ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #48
        От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Харесахме мястото, плажа и по-точно пясъка по снимки от букинга. Започнахме да търсим места за настаняване чрез гуглето. Намерихме няколко близки хотела и тези бунгала. Звъняхме на хотели, питахме за цени. Поискахме оферта за две бунгала с фиксирани дати. Получихме я по мейла. Съгласихме се. Накараха ни да им преведем поне 100 ойро капаро. Оказа се че за трансфера банките ще ни вземат стойността на едната нощувка... Помолих мой познат грък да им се обади, за да им обясни и да ги увери, че сме сериозни. В резултат на неговия пазарлък договорихме тази цена... Платихме на място в брой. Не ни хареса само това, че на рецепцията нямаше постоянно служител и трябваше да го търсим. Бунгалата бяха стари, но чисти и оборудвани с хладилник, готварска печка, климатик, сателитна телевизия и баня. Подобна цена бяхме намерили и в хотел, но не ни устройваше, защото с нас имаше и 2 броя четириноги членове на семействата.
        Става дума за първата седмица на септември, а резервацията е от края на пролетта. Имаше и почиващи от Македония, но за 2 седмици, които през тур оператор бяха с още по-ниски цени от тези, на които ние плащахме.
        Ясно. Тези бунгала със сигурност се продват за 50+ през Юли - Август.

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Е, тук въпросът е кой какво разбира под "правилна възвращаемост". Щото познавах такива, които очакваха от хотелче с 30 стаи още от първата година да им осигури разполагаеми доходи като на големи тузари ...
        Една бърза сметка показа, че ако си продават стаите на 50лв и имат средна заетост 30% при 30 стаи, трябва да има чиста печалба от 50хил на година. Не знам колко е била инвестицията за 30 стаи, но ако е била 1 милион, възвращаемостта е 20 години. И ще е за капитален ремонт преди да е излязъл на нула.
        Последно редактирано от Jimi; 04-07-17, 14:39.
        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
        Drag Grand Canyon Daily
        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
        LZ1JYM

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X