Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми бунгала.Спешно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте ми бунгала.Спешно

    Здравейте колеги,извинявам се за заглавието,но наистина е спешно.Събрали сме се компания от 5,6 човека и искаме да отидем някъде на бунгала в близост до Варна.Визирам Камчия,Шкорпиловци ,може и нещо малко по-надалеко.Понеже от комплекс "Нимфа" ни заявиха ,че не било място за сбирки,а почивна станция в последния момент,всичко се скапа.Не искаме да взривяваме някое бунгало или целия комплекс.Сравнително кротки ще сме.За условията -нямаме големи претенции,стига да не е мизерно и из буренаците като "Романтика" ,която посетихме миналата година.Насочили сме се към комплекс "Рай" и по-точно вила Финландия ,имате ли наблюдения за там ? Посещението ни е планувано за 2 нощувки на 29.06. и 30.06 след което на 01.07 си освобождаваме и си се прибираме.

  • #2
    От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

    Шкорпиловци,бунгалата на БТА.
    Спокойно,прилично и на края на комплекса та няма да пречите на никой.
    Ако искаш мога да ти дам тел. на този който ги държи?
    Кия Спортидж 2000тди
    Всеки шут отзад-е крачка на пред

    Коментар


    • #3
      От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

      Благодаря колега,ще се възползвам от предложението.Ако има сайт още по-добре.

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

        0899862718 Тошко,сайт нямат но е готино.
        Кия Спортидж 2000тди
        Всеки шут отзад-е крачка на пред

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

          Първоначално публикуван от Петър Анев Преглед на мнение
          Шкорпиловци,бунгалата на БТА.
          Спокойно,прилично и на края на комплекса та няма да пречите на никой.
          Ако искаш мога да ти дам тел. на този който ги държи?
          Темата е стара , но тъй като това беше едно от мненията по които се реших за там , пиша този коментар.

          Днес се върнах от там след 4 дневен престой и ми олекна когато си тръгвах !
          Цената е добра ( 40 лв за 4 човека ) но е много висока за това което получаваш . Бунгалата са от времето на соца , единствено баните са ремонтирани. Леглата стари ( имаше само две ) , за другите двама души имаше по един разтегателен фотьойл , които бяха толкова мизерни , че с погнуса ги разпъвах. В бунгалато беше прашно с купчинки от стърготина която падаше от дървояди които се хранеха с тавана , пердетата мръсни , чаршафите скъсани и с петна , стара дограма , на балконите парапетите бяха в такова състояние ( толкова много изгнили ) , че те е страх да се облегнеш за да не повлечеш цялата конструкция.

          С две думи само прибират парите и никаква инвестиция в базата за каквото и да било !
          За мен лично това беше първия и последен път на почивка в Шкорпиловци.


          П.С. Обаче се чудя как има хора които да ходят там за 5 ти , 6 ти или 10 ти път ! Явно мирогледа им куца.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

            Честно казано, за такива пари - толкова.

            Има си хора за всяка квартира
            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
            LZ1EMS

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

              Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
              Честно казано, за такива пари - толкова.

              Има си хора за всяка квартира
              Съгласен съм с теб , че за 5 лева пиле за 5 лева пее , но поне чаршафите да бяха чисти , а то се почуствах горе долу като в казармата . Даже и по-зле е работата , в милата ни родна казарма се чистеше от войниците повече.

              Та така , просто споделих защото ме хвана яд , че като всичко в нашата държава някой не си гледа работата. Защото ако имаше някакъв ред такива псевдочорбаджии нямаше да съществуват най-малкото защото района е опасен за деца .
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #8
                От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                40лв са си пари за такава кочина. За 50 у комшиите преди години беше чисто, с котлон, хладилник, вентилатор и усмивка. Плаж и море отделно. А днес след джулайците човек да се чуди зелените ли да търси или динковците. Някой трябва да разтреби кочината у нас и не е гот да угояваме чужди породи наши прасета.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  40лв са си пари за такава кочина. За 50 у комшиите преди години беше чисто, с котлон, хладилник, вентилатор и усмивка. Плаж и море отделно. А днес след джулайците човек да се чуди зелените ли да търси или динковците. Някой трябва да разтреби кочината у нас и не е гот да угояваме чужди породи наши прасета.
                  +1
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                    Миналата година пак бях на бунгала но в Ахтопол. Базата беше ”Вестони ” , цената за 4 човека беше 65 лв. , а бунгалата в Шкорпиловци в сравнение с там си бяха лукс !

                    Лошото е , че ние където ходим там сме виновните.
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      ... у комшиите преди години беше чисто, с котлон, хладилник, вентилатор и усмивка.
                      Къде има за 25 Euro стая за четирима, с оборудвана кухня

                      Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                      ... пак бях на бунгала...
                      Вероятно това е някаква особена форма на мазохизъм.
                      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                      LZ1EMS

                      Коментар


                      • #12
                        От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                        Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение



                        Вероятно това е някаква особена форма на мазохизъм.
                        Хаха , може и да си прав колега.
                        И в мен се затвърждава виждането , че трябва да си мазохист да ходиш на бунгала. Просто имах много добри спомени от детството си за почивка на бунгала и миналата година реших да пробвам за първи път като пораснал вече. Е сгреших , помислих си просто лош късмет , да ама не , след тази година никакви бунгала повече !
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                          Да, на лагер в Шкорпиловци. Лятно кино с Индиана Джоунс и храма на обречените", семки, въшки...
                          Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                          „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                          LZ1EMS

                          Коментар


                          • #14
                            От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                            Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                            Цената е добра ( 40 лв за 4 човека ) но е много висока за това което получаваш ..... Явно мирогледа им куца.
                            Приятелю , за тази услуга предполагам , че и 4 лева ще ти бъдат много !
                            То без пари да влезеш пак ще мрънкаш - НАЛИ?

                            Какво им куца на хората - те си знаят , не им давай оценка .
                            Като си "баш отбран юнак " - що не си вземеш "истинско бунгало "4" звезди , дай си месечната заплата за три дни , и после ще се хвалиш наляво и надясно колко добре си (се ) прекарал .
                            С тенденцията да набуташ поне още един баламурник да се отчете там . Само и само да не си само ти набутания .

                            Има си влакове . Има си пътници за всичките влакове .

                            Качил си се на неправилния....

                            Коментар


                            • #15
                              От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                              Абе, целта е да окендзаме някого.
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X