Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми бунгала.Спешно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
    2017г. сме. Интернет,снимки, оценки от посетители...
    Току що видях как внимателно собственика и собственичката/където съм сега/ си четяха коментарите различни от 10. Имат още трески за дялане, но с правилен мениджимънт, ще го разработят.
    + 1
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #32
      От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

      Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
      Не съм "хотелиер" , не съм и собственик на полусрутена постройка от соц. време на Албена , не защитавам никого .
      Когато решиш да ходиш някъде , проучваш предварително . Като отидеш на място !!!! САМ решаваш дали да е там или търсиш друго !

      Не може да се направиш на пич и да си влезеш в обявената долнопробна дупка съгласен с това което е , а когато на другия ден изтрезнееш , да търсиш алименти - що не е като например в Дубай - дето братовчедката ти по втора линия ти пратила снимки от хотела където е .....като камериерка. ...
      Що се правиш на интересен?!? Дали хотелиер или не - манталитетът е същият - зинал алчен задник за печалба с минимум (ако може - без хич) усилия и разходи.

      Проблемът с долнопробните дупки е, че обикновено никога не са "обявени". Напротив. Лъжат като дърти цигани в описанието на базата и предлаганите услуги, и слагат снимки от 1-2 налични що-годе читави стаи. И проблемът е, че тук им минава номерът. Все някой ще се излъже по подвеждащата реклама в сайта/брошурата/обещанията по телефона, а после рядко има сериозни последствия. Не като другаде, където ще ти разпорят задника от плащане на обезщетения затова, че си излъгал и не си предоставил обещаното.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #33
        От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

        Има разлика между очаквания и реалност, и в брака е така.
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #34
          От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

          Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
          Има разлика между очаквания и реалност, и в брака е така.
          Ако поработиш достатъчен брой години с клиенти, които буквално дебнат да намерят някакво разминаване между реалността и рекламната брошура/сайта, за да си вземат обратно парите + обезщетение за "провалената" почивка ще се научиш много да внимаваш какво обещаваш, за да не те боли джобът ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #35
            От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

            До като има кой да ходи, ще има и кой да предлага такива услуги.

            Ей гледай тук за 100лв, хората са доволни. Явно им разлика от 40лв до 100лв. Където се казва, трябва едни 60лв за чистачки и майстори. 40лв са за собсвеника да има да преживявя горкия.
            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
            Drag Grand Canyon Daily
            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
            LZ1JYM

            Коментар


            • #36
              От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

              Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
              До като има кой да ходи, ще има и кой да предлага такива услуги.

              Ей гледай тук за 100лв, хората са доволни. Явно им разлика от 40лв до 100лв. Където се казва, трябва едни 60лв за чистачки и майстори. 40лв са за собсвеника да има да преживявя горкия.
              Първото е факт.
              Разлика между 40 и 100 лв със сигурност има, но хич не ме кандардисвай, че за 40 лв не може да се осигурят 4 нормални легла, с нормално чисто спално бельо. Т.е. най-просто и елементарно настаняване, без никакви екстри.

              А за собствениците ... Нагледал съм се на такива, които имат едно хотелче, или нека да е хотел, с размер, при който на запад от нас собствениците работят пряко по обслужването на гостите и си скъсват задника от работа. А нашите собственици на 10, 30 или 50 стаи искат да гребат пачки и да имат стандарт едва ли не на милионер ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #37
                От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Първото е факт.
                Разлика между 40 и 100 лв със сигурност има, но хич не ме кандардисвай, че за 40 лв не може да се осигурят 4 нормални легла, с нормално чисто спално бельо. Т.е. най-просто и елементарно настаняване, без никакви екстри.

                А за собствениците ... Нагледал съм се на такива, които имат едно хотелче, или нека да е хотел, с размер, при който на запад от нас собствениците работят пряко по обслужването на гостите и си скъсват задника от работа. А нашите собственици на 10, 30 или 50 стаи искат да гребат пачки и да имат стандарт едва ли не на милионер ...
                Няма как да стане за 40лв. Просто не се връзва сметката за сезонни бунгала. Селска къща за гости е друго нещо, поради много причини.
                Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                Drag Grand Canyon Daily
                Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                LZ1JYM

                Коментар


                • #38
                  От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                  Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                  Няма как да стане за 40лв. Просто не се връзва сметката за сезонни бунгала. Селска къща за гости е друго нещо, поради много причини.
                  Как да няма кака ? Пак казвам, за Джулая, в Крапец , Бунгало - 40 лева. Условия перфектни. Баня, тоалетна, кухня , веранда, чаршафи , тоалетна хартия ... .абе всичко.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #39
                    От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                    Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                    Няма как да стане за 40лв. Просто не се връзва сметката за сезонни бунгала. Селска къща за гости е друго нещо, поради много причини.
                    Не думай! Значи, може сметката да излиза за малък хотел тип "семеен" (рейтинг в Booking - 9.2) с 50-60 лв за двойна стая (25-30 лв/легло) на база нощувка и закуска, като в стаята има: много нормални легла с чисто и здраво постелно бельо, кърпи и хавлии; LED телевизор със сателитни програми; хладилник; ел.кана с безплатни чай и разтворимо кафе; безплатен WiFi, а не можело за 40 лв да натъпчеш 4 човека в 1 стая/бунгало и да им осигуриш поне чисто и здраво постелно бельо и най-елементарна хигиена.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                      То стана малко като при Гърците. Как може те за 6 евро да ти дадат фрапе, минерална вода, 2 шезлонга и чадър... А за това в БГ ще ти искат поне 30 лв и то без консумацията... А забравих Гърците са бедни нямат пари...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                        Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                        Къде има за 25 Euro стая за четирима, с оборудвана кухня
                        ...
                        Sarti, Chalkidiki, Hellas
                        + плюс веранда с масичка и столове, + огромен двор, + паркинг с маслинови дървета, + басейн, + wifi, като паркинга граничи с плажа. На плажа чадъри и шезлонги безплатни след консумация от бара-1 студена мин. вода -1 ойро, кафе-2, фрапе-2,5 и т.н.т.
                        При резервация за 10 и повече дни- отстъпка в цената. Поне така беше преди 2 години...
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #42
                          От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          Sarti, Chalkidiki, Hellas
                          + плюс веранда с масичка и столове, + огромен двор, + паркинг с маслинови дървета, + басейн, + wifi, като паркинга граничи с плажа. На плажа чадъри и шезлонги безплатни след консумация от бара-1 студена мин. вода -1 ойро, кафе-2, фрапе-2,5 и т.н.т.
                          При резервация за 10 и повече дни- отстъпка в цената. Поне така беше преди 2 години...
                          Не знам, защо като отворя букинга не намирам за под 50-60евро на вечер през Юли...
                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар


                          • #43
                            От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                            Не знам, защо като отворя букинга не намирам за под 50-60евро на вечер през Юли...
                            Букингът винаги е с поне 20% отгоре. Много хотели, в които жена ми (тя се занимава с тия работи) е резервирала, после са ми казвали на рецепцията "Ех, ако не бяхте през "букинг", цената щеше да бъде... Ето ви картичка / брошура, друг път ни се обаждайте директно!".
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #44
                              От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                              18% Макс aко трябвa да бъдем точни, обикновено около 10%. И пак не можем да ги докараме даже и близко до 25.
                              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                              Drag Grand Canyon Daily
                              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                              LZ1JYM

                              Коментар


                              • #45
                                От: Препоръчайте ми бунгала.Спешно

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Не думай! Значи, може сметката да излиза за малък хотел тип "семеен" (рейтинг в Booking - 9.2) с 50-60 лв за двойна стая (25-30 лв/легло) на база нощувка и закуска, като в стаята има: много нормални легла с чисто и здраво постелно бельо, кърпи и хавлии; LED телевизор със сателитни програми; хладилник; ел.кана с безплатни чай и разтворимо кафе; безплатен WiFi, а не можело за 40 лв да натъпчеш 4 човека в 1 стая/бунгало и да им осигуриш поне чисто и здраво постелно бельо и най-елементарна хигиена.
                                Възможно е. Малко се съмнявам, че инвестицията има правилна възвращаемост, но знае ли се....
                                Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                                Drag Grand Canyon Daily
                                Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                                LZ1JYM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X