Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рали България 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Рали България 2012

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    Много се изненадах, когато разбрах, че ралито свършило било. Нали предни години беше някъде през юли.
    Явно след врц-сагата, ралито стана доста тайно и непопулярно. През 2008-ма с мойта състезателна джипка отваряхме състезамтелните етапи, ей така за атракция.
    Как се беше зачудил Ари Ватанен, какво ли е това съоръжение.
    Зависи от евро шампионата все пак, за датите.
    2008 ма поне около Белмекен, беше известен сред широката публика, като "Тоа с трактора".

    Коментар


    • #17
      От: Рали България 2012

      Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
      .......От година на година все по малко публика има.......
      А по нашите състезания от година на година стават повече.
      Специално в Шумен в неделния ден на танкодрума се събира доста народ. На Рали "Албена" както се наричаше едно време само веднъж съм виждал повече публика отколкото сега на офроудските състезания. И то беше на затворения етап на "детелината" в квартал "Тракия".
      Нашите състезания са по-атрактивни за публиката отколкото ралитата.

      И все пак с носталгия си спомням пукота на анти-лаг системите(най-много гърмяха фордовете), и миризмата на недоизгорял бензин като мине колата покрай теб.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #18
        От: Рали България 2012

        Хи хи, к'во общо има между "България" и "Златни", още по-малко "Албена", да го прекръстят на "Чам кория", че България в никакъв случай не е само Боровец.
        Накой подметна варненци да си направят рали, м' чи то федерацията ги "прави" , пък нея не я изнесоха нито в Шумен , нито във Варна, може би в Кнежа !?
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #19
          От: Рали България 2012

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          И все пак с носталгия си спомням пукота на анти-лаг системите(най-много гърмяха фордовете), и миризмата на недоизгорял бензин като мине колата покрай теб.
          Тука ме удари в десетката. И за това ходиме - да се надишаме. Направат ли дамски парфюм с тоя аромат - край с мъжете.
          А как ме яд за Мартин в това рали....... Идея си нямаш.
          Като дойде Шумен ще вода с мене - неизбежно е.
          Айде и някоя моя снимка на шуменски екипаж от миналото рали, втората е на прекъсвач. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1070256.jpg
Прегледи:1
Размер:217.3 КБ
ID:5383392Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1070353.jpg
Прегледи:1
Размер:270.1 КБ
ID:5383393

          Коментар


          • #20
            От: Рали България 2012

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Хи хи, к'во общо има между "България" и "Златни", още по-малко "Албена", да го прекръстят на "Чам кория", че България в никакъв случай не е само Боровец.
            Накой подметна варненци да си направят рали, м' чи то федерацията ги "прави" , пък нея не я изнесоха нито в Шумен , нито във Варна, може би в Кнежа !?
            Колега, ако това, което си написал е шега, значи си правиш не само лоша, но и груба, арогантна и неуместна шега към много хора дали мноооого от себе си и деситилетия от живота си за автомобилният спорт в България.
            Ако не си правиш шега, значи, че и представа си нямаш за какво иде реч тук и си се изказал крайно неподготвен.

            За това, което колегата написа не коментирам, защото явно е добронамерена шега и истинския фен си личи отдалече:
            Направете си рали Варна де. Аз ше съм първия минал 500км. зрител! За федараций и управление няма да си казвам мнението щот ше изтрият цялата тема...

            Първо, ще помоля да не вмъкваме тук интригата Варна - София, защото никой, никого няма да убеди в правотата си и знаем, че подобна дискусия няма да доведе до нищо креативно.

            Второ, ще напиша две - три думи

            Хи хи, к'во общо има между "България" и "Златни", още по-малко "Албена",
            Ами това, че градиш нещо с деситилетия, плащаш от собствения си джоб, стигаш до най-високия коефициент за европейски шампионат и ....... ШЕФА - Янакиев (от София) ти го взима ралито с най-високия коефициент за европейски шампионат, мести го до СВОЯ собствен хотел (където се настанява и ..... всичко) и после какво ?
            Накой подметна варненци да си направят рали, м' чи то федерацията ги "прави"
            ОК, защо не, досега правим европейски шампионат във Варна, ама го местят около хотела на президента на федерацията и ние да си продължаваме. Че сме изгубили някакви си трийсет години, Е какво толкова ? Я да се мятаме наново да правим селски кушии пък след още тридесет години може някой ШЕФ от федерацията да обърне едно око към нас и пак да почнем с евро шампионат. После пак отново - в живота има цикличност, нали ?

            м' чи то федерацията ги "прави"
            А това просто няма да го коментирам.

            Коментар


            • #21
              От: Рали България 2012

              Тенденцията в последните години е да се правят компактни ралита, с малки преходи, дори с цената да се въртят едни и същи отсечки по няколко пъти. Варна няма как да се вмести. А и какво общо имаше Варна със Сливен и Шумен. За мен най добро от към етапи си остана класиката Сливен. Надявам се тази година с ИРЦ-то да стане доста интересно състезание.
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #22
                От: Рали България 2012

                Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                Колега, ако това, което си написал е шега, значи си правиш не само лоша, но и груба, арогантна и неуместна шега към много хора дали мноооого от себе си и деситилетия от живота си за автомобилният спорт в България.
                Ако не си правиш шега, значи, че и представа си нямаш за какво иде реч тук и си се изказал крайно неподготвен.

                За това, което колегата написа не коментирам, защото явно е добронамерена шега и истинския фен си личи отдалече:



                Първо, ще помоля да не вмъкваме тук интригата Варна - София, защото никой, никого няма да убеди в правотата си и знаем, че подобна дискусия няма да доведе до нищо креативно.

                Второ, ще напиша две - три думи



                Ами това, че градиш нещо с деситилетия, плащаш от собствения си джоб, стигаш до най-високия коефициент за европейски шампионат и ....... ШЕФА - Янакиев (от София) ти го взима ралито с най-високия коефициент за европейски шампионат, мести го до СВОЯ собствен хотел (където се настанява и ..... всичко) и после какво ?


                ОК, защо не, досега правим европейски шампионат във Варна, ама го местят около хотела на президента на федерацията и ние да си продължаваме. Че сме изгубили някакви си трийсет години, Е какво толкова ? Я да се мятаме наново да правим селски кушии пък след още тридесет години може някой ШЕФ от федерацията да обърне едно око към нас и пак да почнем с евро шампионат. После пак отново - в живота има цикличност, нали ?



                А това просто няма да го коментирам.
                Само не разбрах къде моето мнение се разминава с твоето, това че имам малко по-различен изказ, не означава , че не мислим еднакво, пробвай пак да прочетеш написаното от мен. По-бавно и с вникване в материала.
                Бай дъ уей - също съм дал една торба пари за "Албена", но това е друга тема.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #23
                  От: Рали България 2012

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  Само не разбрах къде моето мнение се разминава с твоето, това че имам малко по-различен изказ, не означава , че не мислим еднакво, пробвай пак да прочетеш написаното от мен. По-бавно и с вникване в материала.
                  Бай дъ уей - също съм дал една торба пари за "Албена", но това е друга тема.
                  Майсторе, няма как да "съм ти в главата"
                  Разбирам от последният ти пост, че си го казал в ироничен смисъл.
                  Приемай тогава моите извинения !

                  Но пък за всичко друго си е така, нали ?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Рали България 2012

                    Майсторе ти си варненец - разкрит си!
                    За съжаление ония години с многото коли по състезанията остават назад в миналото... Все пак има светлина, хората се вземат в ръце, неразбралите разбират, че сами трябва да се оправим.... Дълга тема.

                    Може ли някой да преведе от италянски? Интервюто http://www.youtube.com/watch?v=dDutsXmcPzU

                    И малко отклонение... Ако не сте го видели, в една не толкова далечна държава.... То публика, коли страшна работа... http://www.youtube.com/watch?v=chQvY...eature=related
                    Защо г-н Златков кара там, а нне тук, мисля всички знаете.
                    Последно редактирано от Ц. Кръстев; 15-06-12, 13:17.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Рали България 2012

                      Не, не знаем, ще споделиш ли?
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X