Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Участие на русенската група на Пловдив 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Участие на русенската група на Пловдив 2012

    Според мен е фанал балкана
    п.с. Насе махни това Роки в подписа си , Патрол е достатъчно !
    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

    Коментар


    • #32
      От: Участие на русенската група на Пловдив 2012

      Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
      Свилен каквото и да даде, ако го нямахте отвътре, нямаше да се случи.
      Липсваше ми Чаро. Къде беше той, когато се бях окопал в блатото и правех грешка след грешка, като се опитвах да извадя джипа с лебедка? Къде беше да ми каже, че единственото, което трябва да направя е да повдигна предницата с джака, за да не гребе 2 кубика пръст и да си изляза спокойно? Къде?
      Тука съм,Свилене,ама не пей ми се,не смей ми се,от днеска ще да.....влизам в час!Три седмици усилена кайсиева кампания,нямам време и за сън.Вече почти виждам края.Има само още няколкостотин килограма да обера и да ги "монтирам" в бидони и край.Вчера бях с първият материал на казан и вече имам мъничко кайсиева готова!/Като сваря всичкият материал ще пусна тема за продаване на готов елексир от кайсии с добър алкохолен градус/
      Ще трябва да покарам Рокито преди Сливен,че още не съм го карал.Дали имам и 30км.навъртяни с него и то все разходки.
      Почвам да се уча,пък каквото стане.Очаквам и лебедката да ми е готова до състезанието.
      Предполагам,че ще се получи добро състезание и ще се постараем да не се излагаме много.
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X