Обява

Свий
Няма добавени обяви.

гуми за sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • гуми за sportage

    Здравейте колеги, отскоро съм с киа 2000 год. 2000 16v. трябва да слагам гуми , че я взех с едни последна грижа с размер 205/70/15 с която изглежда абсурдно. колата ще се кара като семейна кола предимно извънградско. разбира се може и някоя лееека разходка до някой язовир. въпроса ми е какъв размер гуми ми препоръчвате без да преправям нищо по колата/засега/ и какъв тип гуми да търся. предпочитам да не взимам летни и зимни. предния собственик е сменил пружини и амортисьори и е доста наперена. в различните теми някои пишат че 235/75/15 са им идеални, на други им опирали не искам да купя гуми и да се окаже че не стават. предварително ви благодаря. от Пловдив съм , да ме насочите някой случайно да продава нещо подходящо? мерси
    КАРАЙ БАВНО ЗА ДА ЖИВЕЕШ ПО ДЪЛГО

  • #2
    От: гуми за sportage

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 002.jpg
Прегледи:5
Размер:266.1 КБ
ID:5380333Аз съм със 215/75/15 БФГ АТ от четири години и съм много доволен.

    Коментар


    • #3
      От: гуми за sportage

      И аз мисля че този размер и модел са твоите гуми , а пиша в този раздел защото освен Ланд Крузъра от вчера си имаме в нас и КИА Спортидж 4х4 с което всудеходите стават 2
      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

      Коментар


      • #4
        От: гуми за sportage

        Така седи 225/75/15 , при заводско окачване не опира никъде .
        По големи от тези според мен почват да я товарят .
        Но всеки сам си решава .

        Успех с избора

        Теорията е когато се знае всичко, но нищо не работи. Практиката е когато всичко работи, но не се знае защо. Ние съчетаваме теорията с практиката, при което нищо не работи и никои не знае защо!

        Коментар


        • #5
          От: гуми за sportage

          Ето ги твоите гуми. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=139260
          Николай Георгиев 0+
          тел.0887357722

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X