Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
    Видеорегистраторите са решение, повикано от нуждата. На Запад такава нужда няма. При нас и в Русия нуждата е начин на живот.
    Ко?! Не! Аз имам 4 коли с камери в тях, брат ми май има 3, майка ми, баща ми, сестра ми, поне десетина приятели... Не сме си ги слагали от гъзария...
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
      ... На Запад такава нужда няма. ...
      Сигурен ли си в което? В общества, в които е практика да се съдят за добър ден ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Не, че е голям куриоз да видиш поредния тарикат, но все пак...

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181220_115704.jpg
Прегледи:1
Размер:462.2 КБ
ID:5804966

        П.П. Между другото, и останалите двама, виждащи се на снимката, изобщо нямаха поставени на необходимото място талони.

        П.П.П. Когато карам кола, в 99% от времето, до мен се вози човек с 95% намалена работоспособност...
        Последно редактирано от коко келеша; 20-12-18, 15:14.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Пробвай го тоя “син” тарикатлък тук- идват за минути, първа глоба е $1000, и отделно $ за паяка. Не е до възпитание...
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            В развитото социалистическо общество инвалиди няма. Ако по случайност има, най добре да си седят в къщи и да не се показват много много.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              В развитото социалистическо общество инвалиди няма. Ако по случайност има, най добре да си седят в къщи и да не се показват много много.
              Така е! При (знаете кой... ) инвалиди нЕмаше. Ма вследствие на налегналите българския изстрадал народ глад, мизерия, липса на адевкватно безплатно медицинско обслужване + евроГейски ценности, народът масово се инвалидизира!
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Абе като гледам как продължават да си правят улиците с 30 сантиметра бордюр, май нямате намерение да проимате инвалиди. Преди години ми се наложи да бутам бебешката количка из София. Че даже ми дойде на акъл да ползвам автобус, ама се отказах навреме. Българките са майки героини!
                Сложете някой важен политик в количка за няколко дни, друго ще е. Ама не, те си джиткат с лимузини, че и лампички са си накичили, защото им пречите. Трябва ви 2ра поправка на конституцията! Хахаха
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Всъщност, и при Кукурбитус Магнификус инвалиди няма. Най малкото щото няма достъп до никъде. Най забавното е по подлезите където има рампи. Но в тях количка не влиза. И така далее
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    Не, че е голям куриоз да видиш поредния тарикат, но все пак...

                    [ATTACH=CONFIG]976859[/ATTACH]

                    П.П. Между другото, и останалите двама, виждащи се на снимката, изобщо нямаха поставени на необходимото място талони.

                    П.П.П. Когато карам кола, в 99% от времето, до мен се вози човек с 95% намалена работоспособност...
                    Аз по принцип съм спокоен човек, ама ей такива унтерменши направо ме вадят от обувките за норматив. Точно тая вечер един подобен екземпляр отнесе една врачанска дългосвиреща. 5 декара паркинг, той си паркирал дръгела на инвалидни място, че по близичко до входа да не му измръзнат макарите случайно. Така не бях псувал на глас от месеци. Дришльо.
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Кауфландци непрекъснато ги приканват да преместят автомобилите, не знам обаче следва ли нещо
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        Кауфландци непрекъснато ги приканват да преместят автомобилите, не знам обаче следва ли нещо
                        Следва. Местят си го в другия крачол. Такива само кирка в предното стъкло ги оправя.
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                          Следва. Местят си го в другия крачол. Такива само кирка в предното стъкло ги оправя.
                          Съгласен. Само дето кирката се забива в средата на предния капак. И си трябва замах за да пробие до цилиндъра. После викаш паяка за да го плати и него.
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                            Съгласен. Само дето кирката се забива в средата на предния капак. И си трябва замах за да пробие до цилиндъра. После викаш паяка за да го плати и него.
                            Тва са некви американски мурафети. Тука кирките ги забиват в покрива и стъклата.
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                              Тва са некви американски мурафети. Тука кирките ги забиват в покрива и стъклата.
                              Да бе, да!
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:aec4f4d3616c33f23102acacd5c248bb.jpg
Прегледи:1
Размер:14.6 КБ
ID:5805034
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Днес във Фукальтету някакъв "хъаеван-пъзаръ" явно е имало (вляво в самото начало на клипа). За съжаление тази камерка (17 евро от "Гастроном" в Хуландя, хвалих се навремето) нещо не е много "панорамна" та едни готини къчове, хвърляни от едно конче (~45-та секунда) не са се увековечили:



                                Ускорих клипчето, уж да не е много досадно, пък гледам готини моменти - на 1,30 старец влачи... шамандура (явно много необходима вещ в квартала) почти не се забелязват...
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X